Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Gość gość
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Aga to baw się dobrze! my pierwsze wychodne mamy za tydzien, do tej pory nigdzie bez malego nie bylismy. przyjada rodzice zeby go pilnowac troche sie denerwuje bo to tak na wieczor, beda musieli polozyc go spac, a zawsze my to robimy RZSOwa oj u nas kiepsko z tym pojeniem, maly nie chce ani wody ani herbatek. czasem robie tak ze daje mu mleko, wyciagam daje druga butelke z herbatka rumiankowa, potem znowu mleko. i tym sposobem czasem 25ml wypije koperkowej mu nie daje bo ona tylko powoduje gazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
dziewczyny jak u Was z fotelikami? u nas malego ciezko juz sie wklada, maly jest, niewygodny. jak tylko maly przekorczy 9kg to pewnie kupimy nowy, 9-18kg gdybym wiedziala ze to na tak krotko posluzy to bym w zyciu nie dala tyle kasy za fotelik. jeszcze baze do tego kupilismy zeby latwiej sie wpinalo, a teraz ona do niczego nie bedzie pasowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia tak z pleców na brzuch. No tak to jest z tymi fotelikami. Monia kupcie taki fotelik przyszlosciowy do 25 kg czy 35 żebyś miala juz naprawde na dlygo:) Aga no to fajnie ze idziecie na imprezę Potem napisze bo synka kapę. Mala juz spi. W dzien mniej. Spala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widac ze weekend:).wszystkie czas z mężami pewnie milo spedzaja:) Mon m wróci dop w Sr. Calkiem inaczej zaczyna sie myśleć o drugiej osobie po takich paru dniach rozlaki. :P Oczywiście na oku. Przeważnie. Ja daje swojej do picia tylko wode przegotowana. Najczęściej w temp pokojowej. Troche pociągnie ale głównie gryzie ten smoczek. Mój tata dużo malej pilnuje . Nawet dzis dal jej obiadek. Z mieskiem bardzo jej smakowało. Potem mój tata ciągle komentuje co nie tak robię przy malej:P normalnie prawie wszystko zle:P Macie takie ksiazki/ albumy dziecka gdzie zapisuje sie różne informacje? Ja dwa na chrzest dostałam i teraz się wzielam za wypelnianie i wiele informacji nie pamiętam juz. Jak ktos u mnie w rodzinie urodzi to kupie takie cos na prezent z tej okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzsowa
A starsza corka goraczkuje:właśnie jej podalam nurofen i czekam aż temp zacznie spadać bo trzeba nedzie ja przebierać Tymek śpi. Bez żadnego jąkniecia odkąd zasnł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia my tez na chrzest dostalismy taka ksiazeczke, ale szczerze to ja tego nie lubie tam sa takie p*****ly...tzn fajnie wiedziec kiedy byl pierwszy usmiech, pierwrzy obrot itd,ale tam jest za duzo szczegolow, przynajmniej w mojej np co pomyslalaas pierwszy raz jak zobaczylas synka, co czulas, co pomyslal tata itd. nie potrafie nawet teraz przytoczyc wszystkiego w kazdym razie p*****ly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Tak w takiej książeczce ktorą dostała corka tez oprócz ciekawych wydarzeń które możesz wpisać i dzieki ten pamiętać co kiedy, to jest dużo zapytań o twoje wrażenia uczucia spostrzeżenia,twoje i twoich bliskich. Corka ostatnio 9-11 grudnia tez byla chora ale to byla jelitowka jakas. A teraz kaszel i goraczka. Mam nadzieje ze jej przejdzie bo w przedszkolu ma taneczne przygotowania do konkursu. Kupiłam małemu Cebion bo zauwazylam ze zaproponował te krople lekarz jak byliśmy na ostatniej wizycie. I dzis mu podałam pierwszy raz. Nie wiem czy potrzebne no ale chyba nie zaszkodzą. Dzis podałam tez ostatnią dawkę viburcol. Zrobię kilkudniowa przerwę. Zobaczę jak maly bedzie się zachowywał. Druga jedynka juz mu sie wyrżnęła calkowicie. Nie wiem tylko czy zęby "bola" jak sie przebijają przez dziąslo czy potem jak "rosną" to też ? Agnieszka jak pielęgnujesz swoje kręcone włosy. Bo moje teraz po ciąży strasznie sie wyprostowaly. No ale po pierwszej tez tak miałam. Monia my mamy zwykle nosidelko z komplety od wozka bez żadnych stelaży/podstaw. Jak widzę w przychodniach wypasione nosidelka to aż mi głupi ze mam taki zwykły. Nawet daszku nie mamy bo się gdzieś zapodział. Narazie nie myślimy o zakupie innego. Ten jest do 13,kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa mamusia
U nas dziś spanie od 21:20 do 5:20 i od 5:40 do 10:00 i jedna godzinna drzemka za nami. Monia nie masz czego zazdrościć, nasze maluchy mają w dzień podobnie krótkie drzemki, nieraz zdarzy się jakaś dłuższa i u Ciebie i u mnie:) Moja wczoraj spała 4x30 minut i ani chwili dłużej nie chciała:/ muusia a pisałaś kiedyś, że Twój synek zaczął przesypiać całe noce w wieku iluś tam m-cy, nie pamiętam ilu, ale wiem, że to było dość wcześnie to co narzekasz, że Ci się takie egzemplarze trafiają?:p Ty swoją córeczkę chyba bardzo wcześnie kładziesz spać to jak się budzi o tej 2:00 to już jest może wyspana? Najczęściej w jakich Ci śpi godzinach? Ja to mam znowu co rano wielkie dylematy bo muszę ją karmić o 5:00 i jak idę po nią do łóżeczka to ona tak mocno śpi, widać, że jest w głębokiej fazie snu i często stoję nad nią, gapię się na nią i biję się z myślami , że może jednak jej nie budzić:( RZSowa czyli już macie calutkie dwa ząbki ?:) A ile dni pod rząd podawałaś ten viburcol? My też mamy nosidełko z kompletu bo wózek kupowaliśmy 3w1. Muszę poczytać od kiedy można dziecko wozić przodem bo my póki co wozimy tyłem. Ja mojej nie poję bo ona pić nie chce, wcale:/ Chciałam wprowadzić soczki 100%, ale jak dziecko je chętnie owoce to soków nie powinno się podawać. Zaważacie u waszych maluchów podzielność uwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie ma pytan o to co sie czuli. Po latach lilka bedzie mogla sobie tam zajrzeć. Sierpniowa bo syn o 5-6 juz byl wyspany. Jak klade mala o 21 to nie spi i tak jak twoja do 10. Nawet do 8 nie. Czytałam kiedys ze dzieci maja swój zegar biol i niezależnie od tego które je sie polozy to wstaną o swoim stalym czasie. Dzis noc juz lepiej ale od 4-5 nie spala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Ja tez się dzis w nocy zastanawiałam czy karmić bo byla już 5.40 a maly twardo spał i nawet pomyślałam by juz nie przebierać a mleko podać w łóżeczku nie wyjmując go. Ale stwierdziłam ze jak ma sie po godzinie obudzić z zalaną pieluchą to w końcu wyjęłam i przebrałam a ze zaczął juz płakać na przewijaku to dostal mleko juz przy zmianie pieluchy i odłożyłam go od razu do łóżeczka gdzie dokończył butle. Często zastanawiam się czy dawać mu to mleko jak śpi głęboko. Ale mysle ze jak obudzi sie godzinę pozniej to moze juz nie usnąć. Zreszta poprzesuwają sie godziny posiłków a narazie te mi odpowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
ja bym malego na pewno nie budzila jakby przesypial noce. jemu sie niestety tylko kilka razy zdazylo. przewaznie budzi sie kolo 4, ale chodzi wczesnie spac, 19-20 poprostu pada o tej godzinie, czytalam ze to bardzo dobra pora zeby klasc dziecko spac. zgodze sie z tym co musia napisala bo ja jak kladlam malego pozniej to wcale dluzej nie spal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
sierpniowa co masz na mysli czy maja podzielnosc uwagi?jaka sytuacje np?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny Wy naprawdę tak sztywno się trzymajcie tych godzin?nawet jak dziecko głęboko śpi dajecie mu jeść na "spiocha"? Czy Wy też byście chciały być wybudzane po to żeby jeść?rozumie że za tym nie kryje się słabe przybieranie dziecka? Ja też karmie butla i mam orientacyjne godziny ale są ruchome nawet 1,5h w jedną lub druga stronę.tak samo jak jedzenia dziecko potrzebuje snu.to dziecko decyduje ile chce zjeść i jak długo spać. Nie przyszło by mi do głowy budzić malucha.... Ale każda robi jak uważa oczywiście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jestem za budzeniem na karmienie q środku nocy ale jak moja najczęściej na tej ostatniej drzemce sie twardo rozespi to musze ja wybudzi bo inaczej by spala nie wiem do której

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś już uzywa spacerowki? Ja wczoraj uzylam u rodziców juz nie bede jej wciskać w ta gondole u siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Rzesowa o włosy dbam zwyczajnie, dobry szampon i odżywka w moim przypadku Sajos świetnie się sprawdza do tego jedwab. Nigdy nie suszę włosów. Muusia a nie za wcześnie na spacerówkę? Ja tak do pół roku co najmniej chcę gondoli używać. Chyba że mały przestanie się w gondolę mieścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia a masz kubelkowa spacerowke czy zwykla? moj jeszcze nie siedzi, a ponac na sile nie wolno sadzac wiec my zostajemy przy gondoli, tym bardziej ze spacerowke mamy zwykla, nie kubelkowa, wiec maly bedzie musial stabilnie siedziec zebym go tam posadzila kiepsko sie czuje, przeziebienie mnie bierze :( wzielam leki i chcialam sie wygrzac, ale maly chcial juz wstawac boje się zeby go nie zarazic :( chorujecie czasem przy swoich dzieciach? jak je uchronic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
dziewczyny od czego 5 miesieczne dziecko moze bolec brzuch? moj maly dzisiaj w nocy plakal przy oddawaniu gazow, mial twardy brzuszek nie mam pojecia czemu, nie rozszerzalismy diety, podaje mu tylko mleko, tyle co zawsze na kolki juz za pozno wiec czemu? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez ja na sztorc nie bede jej sądząc! Moja spacerowka calkiem na poziomo sie rozkłada. Poza tym na polezaco sa nasze dzieci w fotelikach czy bujaczkach! Mój syn jezdzil w spacerowce jak skończył 4 miesiące. Spacerowke mam od kompletu wiec jest glebsza. Na wiosnę / lato kupie inna a to posprzedaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzicie. Mój usnela ok 21 i o 7 juz nie spala. Syn o 21:30 usnal i o 7 juz nie spal chyba przez mala się obudzil. Dzis. Wracam do siebie. M wraca w środę. Monia oby cie calkiem nie rozlozylo. Niech twój m wolne weźmie albo niech twoja mama przyjedzie. Mój teraz tylko na brzuchu by leżała i jak chce jej zmienić pampa to sie siluje ze mną bo nie chce żebym ja na plecy przekrecila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas chrzciny super sie udaly :-).Mala przespala cala msze,az bylam w szoku.W restauracji tez grzeczna byla,wszyscy ja chwalili. RZSowa u nas tez jest problem z kupa.Chyba przez to ,ze je juz zupki.Czasami sie meczy,zeby ja zrobic.Moja mala tez w ogole nie chce pic.Dzisiaj dalam jej troche herbatki koperkowej lyzeczka.Moze troche jej pomoze,chociaz woda chyba bylaby lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ddtvn o godz na pewno się urodzi to nie tylko na wynos w tym tygodniu w godzinach popołudniowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×