Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Gość gość
Bbvhb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Outa gdzie to wszystko eko kupujesz? Moja pije troche wody bo lubi gryźć ten smoczek od butelki z woda. Moja to nawet potrafi wyjąć mi smoczek z reki i go sobie do buzi bierze ale nie zawsze jej się uda dobrze włożyć Dzis troche zaczela pelzac do tylu. Kurde chyba zaczyna mnie atakować kaszel:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muusia
To ja wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Muusia ja najbardziej lubie wlasnie te zabawy smokiem. Mały wyciąga z buzi, przekłada z ręki do ręki ale zeby juz włożyć to problem, przeważnie nie ta strona My byliśmy dzisiaj u fizjoterpauty i u neurologa. Mały był niespokojny bo to był czas jego drzemki ale i tak pani mówiła ze ładnie leży na brzuchu, ze nie ma sie czego czepiać. Mówiłam ze czesto leży ale krótko max 10min a ona mówi ze lepiej 10 minut poprawnie niż pół godziny w złej pozycji i utrwalać zle nawyki wiec mam sie nie przejmować. Ulżyło mi bo to jego leżenie na brzuchu mnie meczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Hej zatrułam się czymś i nawet nie wiem czym. Jedyne co udało mi się zjeść i nie zwymiotować to dwa krakersy. M dziś i jutro w domu to się dziećmi zajmuje a ja leżę. Mam nadzieje że do jur jutra mi przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
hej dziewczyny Aga wspolczuje mi kaszel nie odpuszcza, nie wiem co robic bo potrzebuje chyba wziasc cos mocniejszego, a lekarz to tylko czeka az bedzie zapalenie oskrzeli albo pluc to wtedy cos przepisze, tak to te syropki a one nic nie daja maly sie w nocy budzi przez moj kaszel, a poza tym boje sie ze w koncu sie biedny zarazi na weekend wyjezdzamy do tesciow, ale to dopiero jutro. dzisiaj czeka mnie sprzatanie calego mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika pisze się wziąć a nie wziąść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
A mnie wczoraj w jednym momencie połamało. Jestem chora. Zimno mi ze hej. Temp 37,8. I sama z dziecmi. Chodzić nie mogę bo mi niedobrze i siły nie mam. Tymek obudził sie na jedzenie o 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RZSowa współczuję, sama nie miałam siły zajmować się dzieckiem przy gorączkę a u Ciebie dwójka maluchów, zdrowia!! Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorączce*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa wspolczuje :( a maz ma wolny weekend? oby tylko maly się nie zarazil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Co tu dzis taka cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny kiedy macie plan przejść na spacerowka? Mój synek już ledwo mieści się do gondoli a wiadomo że jeszcze nie siedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3Justyna33
Hej dziewczyny, ja również mam nadzieję ze bedę rodzic w śierpniu, mam nadzieję ze wszystko bedzie dobrze, bardzo się boję bo to moja pierwsza ciąża i nikt ale to nikt nie pocieszył mnie slowami ze no wszystko dobrze sie rozwija czy cos w tym stylu, a miałam juz stycznosc z kilkoma ginekologami. nawet nie mam jeszcze karty ciązy a lekarz nie wie który to tydz dla mnie to smieszne ale i smutne zarazem, ide we wtorek do gina, jeśli nie dowiem sie nic konkretnego, zmieniam go póki jest jeszcze wczesnie. Ja ostatni okre miałam 6 listopada ale cykle miałam baaardzo długie pomiedzy 33 a 38 dniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Justyna ja bym od razu zmieniła ginekologa! Jezeli teraz nic nie wie to potem tez nie będzie wiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3Justyna33
nie pytał mnie o wagę, nie mówił ile cm ma płód, co powinnam a czego nie, no i nie mam te karty ciazy, co dla mnie jest niepowaznym traktowaniem ciązy, co on myśli ze to jeszcze różnie moze byc czy co, praktycznie wiem, ze jestem w ciazy i tyle wiem, ostatnio pomruczał pod nosem coś w stylu "coś ten płód jest za mały jak na ten tydzień" i tyle, czyli tylko mnie zaniepokoił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justynka ale to jest topik dla mam które urodziły w sierpniu 2016 a nie 2017...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Justyna ja przez pierwsze dwie wizyty tez nie miałam karty założonej. Dopiero na trzeciej. Ale lekarz rzeczywiście dziwny. Ja czuje sie troche lepiej. Przynajmniej mogę chodzić. Nic jak grypa. Spoglądam tylko na małego czy przypadkiem go nie zaraziłam. Leki biorę i chodzę w maseczce. Maz niedawno wrócił i jutro ma wolne ale niedziela pracująca :( Tylko właśnie ma trzecia drzemkę. Co do spacerowki to dopiero na wiosnę wyciągniemy ta z kompletu. A chwile pozniej kupimy jakąś najzwyklejszą parasolkę. Nasz sie jeszcze mieści w gondoli ale do wiosny jeszcze troche czasu jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
to co, ze topik 2016, jak Justyna chce o cos zapytac to niech pyta. moja lekrka w pierwszych tygodniach tez nie byla uprzejma, przy pierwszej infekcji w grudni czyli jakis 1 miesiac ciazy zaczela mnie straszyc poronieniem. zalezyw jaki sposob to ktos przekaze...ona powiedziala to nieodpowiednio...zero empati lepiej zmien lekarza, dla siebie i dla dziecka. bedziesz miala wiecej informacji to będziesz spokojniejsza ja planuje spacerowke tez wyciagnac dopiero na wiosne. maly bez kombinezona ma jeszcze troche luzu w gondoli, ale jak jest ubrany to faktycznie na styk. mam nadzieje ze da rade jeszcze jakies 2 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez od wczoraj gorzej się czuje. Glos calkiem zmieniony. Ja na spacerowke juz przechodzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie macie takich calkiem rozkladanych spacerowek albo pollwzacych? Ja sobie nie wyobraza. Tak długo w gondoli wozi . Chyba ze drzemki na spacerze robic zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa mamusia
Hej dziewczynki, nie zaglądałam kilka dni bo ciągle coś w domu robię albo z małą się bawimy:) W kwietniu urodzi córeczkę kuzynka mojego męża i szykowałam jej rzeczy dla małej. Całkiem całkiem się tego uzbierało: bodziaki, pajace, śpiochy, spodenki, rampersy, kocyki, zabawki, rożki, a wszystko noszone może z 3 razy, więc się cieszę, że ktoś to jeszcze wykorzysta:) U mojej córy w sumie po staremu - może tylko lepsze ma drzemki, właśnie ma czwartą drzemkę, spała dziś w sumie 5h w ciągu dnia, śpi jak zwykle 21:20 - 5:20 i 5:40 - 10:00, w 3 minuty jada słoiczek owoców i marudzi jak słyszy stukanie łyżeczki o dno słoiczka, godzinami leży na macie i kula się na niej albo goni smoczka:D Żeby więcej się przemieszczała pokazuję jej smoka, kładę ma macie, a ona z zapałem do niego pełza:D Dziś musiałam wyjść na chwilkę do kuchni, wracam, a ona sobie trzasnęła rączką w smoczka i on jej odskoczył na dywan w kierunku drzwi, a ona za nim:D ładnie się bawi zabawkami na macie i podoba mi się jak je chwyta leżąc na brzuszku tzn. chodzi mi o te wiszące zabawki, ładnie podnosi rączki na wysokość swojego czoła i je chwyta. Ogólnie ciągle się śmieje i ulubiła sobie gapienie się na mojego kicka na głowie:p jak ją przewijam, a on podskakuje to mała śmieje się na głos:D Monia pisałaś o szczepieniach, moja mała była szczepiona tylko na wzw w pierwszej dobie, wtedy jeszcze było z nią ok, więc szczepili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Muusia nie mieści sie mała w gondoli juz? W sumie ona sie duża urodziła. W gondoli zawsze cieplej i bardziej chroni od mrozów niż spacerówka My dzis mieliśmy kolede. Mina małego była bezcenna! Z takim zdziwieniem patrzył na księdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
no to wychodzi na to, ze wszystkie chore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
znowu problem z kolejna strona wrrr ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjem coś i się klade :/ Jutro mamy iść na 2 urodziny córki męża brata ale nie wiem czy pójdę jak mi nie przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to jest w stanie się z nim dogaduje na pewno się nie dzieje się w końcu to nie tylko w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×