Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Gość gość Agnieszka
Trochę mi przeszło. Żołądek boli ale już nie tak mocno. Byliśmy u teściów, córka miała obiecane że do dzieci pojedzie a że od wczoraj przeżywała to zacisnęłam zęby i pojechaliśmy. Kupiliśmy po filiżance z dedykacją na dzień babci i dziadka od dzieci. W sumie córka się wyganiała ja odpoczęłam, synia przejęła babcia i tyle co nakarmić. W domu bym tak nie mogła poleniuchować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Muusia u mnie tez M wstaje Sierpniowa no niemożliwe ma to Twoje dziecko spanie! Mam nadzieje ze mi sie takie drugie trafi twoja mała tutaj najstarsza to przynajmniej wiemy co nasze dzieci beda w dalszej kolejności robily, za miesiąc czy za półtora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Aga ja jak jadę do teściów to tak mam ze rodzina przejmuje małego a ja czuje ze odpoczywam. U rodziców niestety nie bo moja mama to typ który nie posiedzi i ciagle chce coś robić albo prosi żebym ja robiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Dziewczyny zdrówka wam!!! Oj oby dzieci nic nie złapały. Karmię piersią ale już mało, tzn właśnie nad ranem potem w dzien jak jestem to też dostaje ale jak ściągam laktatorem to mało już max 100ml wiec robie mu mieszankę mojego z mm, poza tym je sloiczki i zupki a warzywa to z lidla te eko ale czasem normalne tez daje. Byliśmy dziś na morfo, ja i mały. Troche zapłakał przy ukuciu ale dzielny byl. Ja mam dużą gondolę i jeszcze mi się mieści, ona w ogole super jest bo wyjmowana szybciutko i kiedyś w niej ucinał sobie drzemki w domu, a wozek trzymamy w aucie bo nie mamy jeszcze garazu i nie chce go brac do domu. Moj jeszcze nie pełza a na brzuchu posiedzi ale kilka minut i na plecy. Dziś wrocil maż z wyjazdu, mały bardzo się cieszył jak go zobaczył po 5 dniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Mały gorączkę!!!!! I nie wiem co robić. Jeden termometr do ucha wskazuje 37,4 a ten pod pachę nie rtęciowy, któremu bardziej ufam 38,0 . Jak dojedzie do 38,5 to podam lek. Narazie maly śpi ale delikatnie cichutko postękuję czego nigdy wczesniej nie robił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Podalam lek przy 38,4. Co najmniej dwie godziny ma juz temperaturę to organizm mial czas by walczyć. Ja juz dluzej nie chciałam czekać by rosla dalej. Tym bardziej ze maly coraz bardziej robił sie niespokojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Temp spadla. Maly sie uspokoił i ladnie śpi. Czekam jeszcze czy się nie spoci by go ewentualnie przebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa ja bym juz przy 38 podawala. Ja. Tez się boje ze mala zarazilam bo wydaje mi się ze ochrypl jej glosik ale je ladnie to chyba gardło ja nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika mieści sie ale ma bardzo ciasno. Jak sardynka w puszce. W spacerowce tez jej ciepło bedzie bo bedzie loc i kombinezon i oslinka i buda a jak bardzo mróz bedzie to będę krótki na spacerze. Bedzie więcej widziała i nie będzie się denerwować ze rękoma Ne mize nawet ruchów wykonać. Outa a z jakiej firmy masz wozek? No prawie w każdym markecie sa te eko produkty. Ja dzis malej cielęcinę ugotuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorączce*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Ja musze do swojej (bo mam tylko jedna) zadzwonic ze nie przyjedziemy. Ale ja kupiłabym kwiaty jak co roku. Wczesniej zawsze dawalam dobry krem. Ale teraz jak sama twierdzi ze ona wszystko juz ma i nic jej nie potrzebne. A corka miała występ dla swoich dziadków w przedszkolu to w pewien sposób juz to załatwiła. Ale wczoraj robila laurki dla wszystkich + prababcie. Ale nie wiem kiedy je rozdamy. Tymek znów mial temp i musiałam mu podać lek. Jest spokojny i ma apetyt. Ale owocków mu nie dawałam. Kaszel jeszcze ma. Zobaczymy co do wieczora bedzie. Jak sie pogorszy to wezwiemy lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa i jak maly? My byliśmy na tych urodzinach. Mala tam bardzo grzeczna byla. Synek die wybawil.. Ja ledwo juz mowie. Gardło mnie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzsowa
Właśnie wyszedł lekarz. Infekcja górnych dróg oddechowych. Antybiotyk, argentin, dicoflor, fenistil, nasivin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na co fenistil? Ja tez się boje o swoja Bo tak mi dzis harczala:/ Chyba w pn pójdę z nia i ze soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Oj bidulek, zdrowka, oby szybko przeszło. Mam austriacki Hoco, ale jakis starszy typ, w kazdym razie gondola duza. ile maja cm wasze dzievi? Bo moj starszy jesr malutki a ten ma teraz 68

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Muusia ja zrobialam albumy ze zdjęciami dla dziadka i babci Dziewczyny piszecie ze Wasze dzieci tak charczą, Moj czasem tez ale tylko rano a potem mu przechodzi w takim razie pewnie ma sucho w gardle Ja sie boje se przegapie infekcje... RZSowa duzo zdrówka dla małego! Oby zdrowiał! Ważne ze w domu jest Outa mi sie wydaje ze moje dziecko jest dość długie bo przeważnie na szerkosc ciuchy duże a na długość małe, ale nie wiem ile ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Dzięki potrzeba nam tego zdrowia bo corka jeszcze kaszle ja się smarkam a maly gorączkuje. Tylko stary sie jakos trzyma. Fenistil a wiesz nie wiem dlaczego ale wczesniej tez mial ze względu na stan skóry a teraz może na zaś jakby jakas reakcja byla po lekach. Mój 68 mial 12grudnia wg poloznej na szczepieniu. A teraz ile to nie wiem. W gondoli leży gruby koc a mały w śpiworze i jeszcze kilka cm luzu jest. Wie nie jest tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co mu jest on cały czas by chciał jeść a w piersiach nic nie ma a ile może zjeść tej butli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
U nas noc nadal z gorączką. Nawet jak podawalam lek to nie spadala tak bardzo. Mały wygląda i czuje sie gorzej niz wczoraj. Dobrze ze zadzwoniłam po lekarza. Lekarz sam powiedzial ze dzis i jutro bedzie źle. Poprawa nastąpi dopiero we wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja na ostatnim szczepieniu miala 66 albo więcej. Teraz mam.usc na szczepienie we wtorek ale nie wiem czy nie przeloze. No to fajny prezent Moni ja myślałam.o fotoksiazkach ale tak zlecialo i nie zrobilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Tymcio troche odżył. Mam nadzieje ze wbrew słowom lekarza bedzie juz coraz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×