Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Gość gość
Jjhghhjjuhjuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jjhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa trzymam kciuki za zdrowie Tymka bo wiem jak sie musisz denerwować choroba małego. My mamy za sobą bardzo kiepska noc, mały płakał i nie dało sie go uspokoic nawet na rekach. Zawsze je tylko raz a tym razem budził sie 2 razy na jedzenie Mam wrażenie ze on jest wrażliwy na nadmiar bodźców, byliśmy w gościach u babci i dziadka i było tam sporo osób Mały ładnie sie bawił, gaworzył a potem w nocy odrwagowal. Tak przypuszczam bo nie mam innego pomysłu czemu taki był niespokojny Dzis za to usnął pół godziny temu i juz sie przebudził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Monika czesto widzialam po moim takie akcje wlasnie jak duzo ludzi lub inne otoczenie, u nas spokoj, ze wzg na smog bardzo malo z nim wychodzimy. Mlody dobrze sie chowa, noca spi ladnie, ogolnie jest dobrze czego i wam z calego serca zycze.. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej chyba nadmiar ludzi nie przeszkadza:D Dzis spala bez jedzenia do 5:30 od 8 wytrzymala i to nie zjadła całego mleka na noc bo późno wczoraj dużo obiadku zjadła. Bo mam nadzieje ze nie jest to spowodowane chorobą Zaraz ja zarejestruje. Syn rezcos zaczyna się smarkac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
hej dziewczyny, jak samopoczucie Waszych dzieci? u nas kolejna kiepska nocka, jestem u rodzicow wiec nie wiem czy to kwestia zmiany otoczenia, ludzi itd...czy poprostu znow wrocily kiepskie noce juz kilka nocy bylo ladnych, maly spal i budzil sie tylko na jedzenie a teraz kreci sie, marudzi, przebudza z placzem, je az 2 razy w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisalyscie kiedyś że wasze maluchy nie chcą pić. Mam ten sam problem i wpadłam na pomysł i podaje małej wodę ta strzykawki do syropow;-) zawsze uda mi się trochę przemycic bo z butelki też nie chciała pić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cirka z m do 9 spali! Bylam z nią w przychodni i jest zdrowa. Mnie teraz kasze bardziej duzmsi. Gardło juz tak nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia to super, ze mala zdrowa ja pojechalam do rodzicow z malym kaszel mnie dalej meczy, kupilam inhalator i bede sie inhalowac maly probuje siadac, jak go trzymam na rekach to rwie sie mocno do siadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Godzinę temu położyłam małego spać a on juz zdążył raz sie obudzić i raz popłakiwać przez sen :( dziewczyny czemu tak?:( w dzien funkcjonuje normalnie a w nocy takie ekscesy. Zapowiada sie kolejna ciężka nocka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Musia super, Monika nie mam pojecia, jakaś przyczyna musi być może zęby? Ja ogólnie mam śpiochów wszystkich, starszy syn przesypiał nocki od 4 msc, stary potrafi spac i 11h a najmlodszy poszedl o 21 i do 5-6 powinien spac. Takie mi sie udaly spiochy. Tylko ja nocny marek ale jak chodze po 24 to i tak kolo 6 juz mnie maly budzi, biore go do lozka i mamle cyca a ja dosypiam, Czasami zaśnie ze mną i tak razem sobie spimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia mój syn tez tak pogodzinie dwóch często sie budzik z płaczem itrze a go byl na ręce brać przeważnie. Mala tak nie ma. Ciesz sie ze w dzien Ne jest jakis placzliwy i ze szybko go uspakajasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Ja już zdrowa za to córka kicha a syn pokasłuje. Mały wody pić nie chce za to rozcieńczone soki już chętnie. Usypianie na rękach dziś było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Zdrówka wam wszystkim. Moj pil chętnie wodę lub herbatkę póki soczki nie weszły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja nawet zaczela ciuckac wode. Kaszke malinowa z bobovity dzis jadla na drugie śniadanie. Spacerek dzis zaluczylysmy ale tragicznie sie pcha wózek po nierównym utwardzonym śniegu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Hej Monia może i to zęby ale tak pomyślałam ze może on potrzebuje jeść juz wiecej. Przeciez chłop rośnie a jakoś nie kojarze byś mowila ze zwiekszylas porcje mleka a innego jedzenia nie wprowadzilas. Moze dlatego budzi sie w nocy na kolejne mleko. Mój tez śpi bardzo niespokojnie. Mleko dawalam mu o 2 a dzis o 4. A bylo o 5. I może to dlatego ze nie je deserku i obiadku jak jest teraz chory. Choc juz dzis mu dam bo w końcu wrócił do siebie. Dzis byla pierwsza noc bez gorączki. Aczkolwiek niespokojna. Moze dlatego ze mu nie daje viburcolu? Właśnie usnął na pierwsza drzemkę. Wcześnie ale jak tak wariował w nocy to się nie dziwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
hej dziewczyny, u nas kolejna fatalna noc, wstawalam kilkanascie razy po czym maly wtsal juz o 6. tera ma drzemke, odsypia RZSowa ja daje 6 posilkow dziennie, odkad mial problemy z waga na tym pepti to daje mu co 3 godziny jedzenie, w nocy i rano przewaznie 180, a potem 150, wiec chyba sporo je bo na opakowaniu jest napisane 6 razy 150 ale moze masz racje ze zaczyna mu brakowac stalych posilkow, za tydzien wroce do domu to sprobuje mu podac muusia czym podawalas kaszke?lyzeczka czy butla? ponac te smakowe to masakra, tam nie ma malin i sa mocno slodzone. moze zrob zwykla i dodaj do niej jablka albo innego owocu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
jeszcze w zeszlym tyg jak bylismy w domu to maly ladnie spal, w piatek przespal noc, o 5 obudzil sie na jedzenie ale czasem w domu tez mu sie kiepskie noce zdazaly wiec nie wiem czy to zmiana srodkowiska, zbyt duzo bodzcow czy poprostu przypadek z drugiej strony nie moze byc tak ze nigdzie z nim nie wyjade ani nie wyjde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia te z bobovity nie sa takie słodkie. Dawalam mu ostatnio mannę i dodałam swojego zmiksowanego.banana z jablkiem. Po 6 m-ci to będę dawala juz calkiem naturalne platki owsiane czy inne z owocami. Tak lyzeczka dawalam. Jedziemy dzis na bioderka. Mala usnela po 4 h od rana . Ide sie wykapac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
byc moze przesadzam ale jestem [przeciwnikiem tych smakowych kaszek, one wszystkie maja w skladzie cukier, a owocow to tam moze 10% no ale moze to jedyny spsoob zeby dziecko zjadlo kaszke. moj nie chce zadnej kaszki, kleiku, nic mu nie smakuje my od wczoraj wrocilismy do spacerow, tak codziennie poltorej godziny na dworze, maly wtedy przynajmniej spi rano mial drzemke 2 godzinna, chyba odsypial nocke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fgdgdfgdg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×