Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Gość gość
Uprzejmie proszę o pomoc i pozdrawiam i zapraszam do licytacji w tym tygodniu mają w tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrrtyk
Moja córka ma 4 msc i cały czas śpi na brzuchu inaczej budzi się co chwile;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc. Gościu to nie ja trolluje:) Nic w sumie sie nie dzieje. Mialam ostatnio urodziny. Dzien przed gości. We wtóre bioderka. Wczoraj na wsi. Dzis troche sprzatalam i teście na 5 min byli i na spacerze w czwórkę byliśmy. Wczoraj malej rybę ze słoika dalam i średnio jej smakowało. Dzis sama jej ugotowalam to skupila sie na wyzywaniu na sliniaku rak te dziadka jej dokuczaly. Jutro tez z mala pójdę na spacer ale musze wybrac moment drzemki bo dzis m ja troche misia niesc:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muuaia
Wyżej to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Muusia ja tez wybieram na spacer porę drzemki bo mały jak nie chce spać to sie kręci, chyba juz za bardzo ciekawe te nasze dzieci. Moze w spacerówkach beda ładnie siedziec i podziwiać swiat Ja czasem swojego posadzę u siebie na kolanach o go chwile w tej pozycji potrzymam bo mały bardzo chce Ciagle walczymy ze spaniem w nocy, pojawił sie problem dodatkowo z usypianiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Forum upada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrrtyk
Ostatnio coś maluchy dają popalić więc chyba odpoczywają jeśli tylko nadazy się okazja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muusia
Moja dzis nawet sporo spala. M poszedl na piwo do kolegi i jeszcze nie wrócił. Ide spać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Już wydawało mi się że jest lepiej a tu zamiast lepiej jest gorzej. Córce w miarę przeszło za to m dziś znów 40 stopni gorączki. Kacper też gorączkuje. Zjadł o 3 i wszyściutko zwymiotował. Od 2 nie śpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrrtyk
Agnieszka trzymaj się jakoś. Mówią że w 3-4 dobie powinna byc poprawa;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa mamusia
Tak Monia, pijemy Enfamil 2, póki co mała pije, dziwię się jej:p Tamto mleko było dobre, nawet mi smakowało, a to jak otwarłam to pierw się zdziwiłam tym jakie jest białe w stosunku do 1, które było żółte. To niestety przekłada się na smak:( Dwójka jest taka nijaka w smaku i zostaje po niej posmak metaliczny w ustach, jakby z krwi mi się kojarzy:/ Dziwne, że mleko na mniej wszystkiego w składzie, a jest droższe:/ Moja od dwóch dni nie chce pić kleiku tylko jeść łyżeczką, więc już chyba dziś nie będę jej robiła w butelce tylko będzie dostawała do miseczki. Monia a Ty planujesz małego dać do żłobka? Ja ostatnio ciągle o tym myślę i przeraża mnie, że musiałabym ją oddać na tyle godzin w obce otoczenia, gdzie nie wiem jak się nią będą zajmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sierpniowa a twoja córka już siedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Hej mamusie. Nas choroba powoli opuszcza. Maly ma jeszcze kaszle. Nawet dość brzydko. Ale antybiotyku mamy jeszcze na jakies dwa dni to moze przejdzie całkowicie. Mnie niestety znów zaatakowala moja choroba. Tym razem poszlo w prawy nadgarstek. Nie mogę nic robic. Nawet telefon jest mi ciężko utrzymać w dłoni. Lekarz dołożył mi kolejna tabletkę chemii ale efekty będą widoczne za 5-6tygodni. Pozdrawiam i zdrówka dla chorujących!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja w dzien ma dwie drzemki i nie śpi po 3-4 h Chce iść do kina na sztukę kochania . Ciekawe czy wypali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Hej dziewczyny, cieszę sie ze się odezwalyscie. Muusia to długie Twoja córa ma te momenty czuwania :) rosną nam dzieci, nie ma co. Moj wytrzymuje maksymalnie 3 godziny, ale przeważnie po 2 go klade Sierpniowa nie wiem jak inne składniki ale na pewno mleko 2 ma więcej żelaza Nie wiem co z małym po roku, na pewno chce wrócić do pracy ale roczne dziecko to w sumie dalej maluch :( szkoda mi go będzie na 10 godzin oddać do żłobka A Ty jakie masz plany? RZSowa cieszę się, ze u Tymka juz lepiej. A Tobie przy tej chorobie nie przysługuje jakaś renta? My jutro z mężem mamy pierwsze wieczorne wyjście :) dziadki przyjeżdzają zając sie małym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Ania a ile ma tyg? Muusia Twoj mąż jeszcze długo będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa przykro mi ze twoja chorób zaś się uaktywnia:/ mam nadzieje ze leki pomogą! Aga wam tez wspolczuje tej gorączki. Ja nie wiem czy kiedykolwiek.mialam tak wysoka temp. Mój syn max mial ok 38,5 My byliśmy w kinie na sztuce kochania. Film polecam. Z dziecmi zostali rodzice m i jak wychodziliśmy to nie spali. Mój Kacper czekal na mnie aż usnal przy stoliku. Mój m jedzie niestety w niedziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka. Ale dluga ta twoja mala:) Monika. A wy dokąd jutro wychodzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale krotka noc za mna:/ Dzieci usnrly o 21-21:30 i o 6 powstawały przy czym mala o 4:30 na mleko die obudzila i po 5 zasnela a o 6 jyz Se gadala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×