Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Spór o imię dziecka.

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny jak rozwiązaliście spór o imię dziecka ? Już nie mam sił. Chciałam nazwać naszego synka Damian - imię mojego przyjaciela. Za to mój mąż stwierdził, że nigdy w życiu nie zgodzi się, żeby jego syn miał imię mojego przyjaciela. Zaproponował Dawid Ksawery albo Wojciech Ksawery, a mi te Imion nie leżą. Dużo bardziej podoba mi się Damian Ksawery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wojciech brzmi pięknie i dostojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu nie Ksawery skoro jesteście zgodni co do 2 imienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty na pewno byś nie chciała, jakby maz mial przyjaciółkę i chciał nazwać jej imieniem waszą córke. Moze wezcie księgę imion i wybierzcie inne jako kompromis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mamy wątpliwości co do 2 imienia, bo to imię mojego męża. Ja sama mam na 2 imię mojej mamy. Znamy się 12 lat i nigdy do niczego nie doszło. Twraz spotykamy się rzadziej. Jeszcze jak pracowałam to chodziliśmy razem na obiad, a teraz jestem na zwolnieniu. Przeprowadziliśmy się, a ja nie mam w pracy do czego wracać. Więc masz kontakt będzie ograniczony do pisania, rozmowy przez telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz się wyprać dama do urzędu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale się mężowi nie dziwię, ty byś też nie chciała żeby twoje dziecko nosiło imię jego przyjaciółki. Dawid jest super albo poszukajcie jescze czegoś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli byłaby to wieloletnia przyjaciółka to czemu nie ? O ile nie byłaby nachalna i nie musiałbym się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puknij się w głowę, ja się twojemu mężowi nie dziwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja też nie dziwię się twojemu mężowi, a dziwię się bardzo tobie. Ja bym nie pozwoliła, aby nasze dziecko miało na imię jak przyjaciółka męża. Mam nadzieję, że nie stanie na twoim, to by było straszne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez wcale się nie dziwię twojemu mężowi, za nic bym nie chciała żeby dziecko nosiło imię jego przyjaciółki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybierz jakieś neutralne imię, też bym nie chciała, żeby moja córka nazywała się jak "przyjaciółka" męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie podobalo mi sie imie Oliwia. kiedy poznalam meza powiedzial ze takie chcialby dac corce, skrzywilam sie... ale jak sie dowiedzialam ze jego byla dziewczyna ma corke o tym imieniu to kategorycznie powiedzialam NIE i nie bylo dyskusji! jakze bliski musi byc dla ciebie ten ""przyjaciel" skoro na jego "czesc" chcesz tak nazwac syna!????pomysl kobieto. nie dziwie sie mezowi. proponuje KSAWERY DAMIAN jak juz bedzie wilk syty owca cała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez się nie dziwie twojemu mezowi! ze tez ci cos takiego do glowy przyszlo :\, a w ogóle to Damian z tych wszystkich imion jest najbrzydsze, według mnie, Dawid najładniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z ciebie wredna sucz. W ogóle nie liczysz się z uczuciami męża. Coś mi się wydaje, że mąż ma słuszne obawy, co do tego niby "przyjaciela". Sorry, ale imieniem kogoś, kto jest tylko przyjacielem, nie nazywa się dziecka. Może to Twój skryty kochanek albo chciałabyś, aby nim został. Przykre, że bardziej chcesz się jemu przypodobać, niż zadbać o relacje z mężem. Może zostaw męża i idź do tamtego, skoro jest dla Ciebie ważniejszy. Swoją drogą Damian to strasznie pedalskie imię a zdrobnienie Damianek czy jakieś paskudne Dami, przyprawiają mnie o ból brzucha. Dawid też średnie i trochę p**dusiowate, ale już lepsze. Wojciech jest męskie i ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie imie Wojtek jest po prostu wiesniackie. Damian mi sie tez podoba, jestem w ciazy i tez je rozwazamy. Mam kolege ze studiow o tym imieniu ale juz go nie widuje. Zreszta, znam duzo ludzi o roznych imionach, teraz moze te imiona sie z nimi kojarza ale jak nadasz je swemu dziecku to beda ci sie kojarzyc tylko z nim! jesli by chodzilo o bylego chlopaka to rozumiem ale jakiegos kolege? jest podoba ci sie imie to czemu nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Damian Ksawery. Tradycja musi być zachowana... Pierwsze imię po ojcu dziecka a drugie po mężu... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.16 te dobre! :P w końcu ja ktoś rozgryzł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha dziczyzny moi przyjaciel jest innej orientacji. Spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość imion dla chłopca mi się nie podoba. Dzisiaj siedziałam z 3 godziny. Chciałabym nazwać go tak, żeby się dobrze kojarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako tako podoba mi się Łukasz, ale mój mąż stwierdził, że źle mu się kojarzy, nie lubię staropolskich imion ani mega nowoczesnych typu Brajan, Kevin itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Damian to takie pedalskie...Damuś,Dameczek ...ble.../

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łukasz ładnie. mi się podoba Dominik, Patryk, Miłosz może akurat z tych cos się wam spodoba. Damian mi się wcale nie podoba, Wojciech tak sobia a Dawid tez ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dominik mi się podoba, ale to imię mojego kuzyna - zresztą sama mu je wybrałam. Patryk to będzie synek kuzynki. Miłosz - źle wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha... a może jeszcze Mikołaj...? tez mi się bardzo podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i Adaś :) tez bardzo ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GinnyPotter
Ja rozumiem twojego męża, też bym nie chciała, żeby moja córka miała imię po koleżance mojego ukochanego... Po za tym jeśli mam wyrazić swoje zdanie, to mi się Damian nie podoba. Dawid Ksawery jest ok, ale Wojciech Ksawery brzmi o wiele lepiej. Wojtek to piękne imię, pasuje do chłopca w każdym wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.16 :P bomba ! :D Damian samo w sobie nieciekawe jest ! Jest sporo patoli w gimie Damianków ...obok mieszka dwóch rozpieszczone pizdusie starych matek .Ksawery -bardzo godne męskie . Wojciech hm ...i tak lepsze od Damianka . A ten mąż ma 100% racji .Potem będzie patrzył na syna i zastanawiał się że ma imię po kolesiu na widok ktorego żonie spadały majtki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×