Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chłopak nie chce seksu

Polecane posty

Gość gość

Hej mam delikatny problem. Jestem z chlopakiem lat 24, ja 22 od miesiaca ale jeszcze nie uprawialismy seksu. On mowi, ze nie czuje sie gotowy, ze po tylu latach nie ma juz potrzeb seksualnych. Ja mysle ze boi sie pewnie ze mnie nie zaspokoi bo ja mam bogate zycie seksualne za soba a on, jak Wy to mowicie, dopiero wyszedl z piwnicy i jest prawiczkiem. Wiem, ze co po niektorzy stulejarze tego nie zrozumieja ale nie, nie mam zamiaru go zostawic, ani sie z zadnym z Was przespac, bo go kocham. Wiem, ze wszystko jezeli chodzi o sprzet jest u niego w porzadku Nie jest gejem ani katolikiem, ktory chce to zrobic dopiero po slubie. Wydaje mi sie ze po prostu peszy go moje doswiadczenie i ma serio male potrzeby seksualne. Mysle ze gdyby to ze mna zrobil, spodobaloby mu sie. Seks oralny (niestety jednostronny, bo nie jest w stanie jeszcze sie przekonac do minetki) bardzo mu sie podoba. Mowilam mu, ze nie ma problemu, ze go pokieruje, sie sie "dotrzemy", ze na poczatku zawsze tak jest, ale moze robie cos nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on jakoś za mało Cię pragnie,on się jeszcze nie zakochał nie zauroczył na tyle by chcieć Cię zjeść,to nie ma znaczenia czy to prawik czy nie,mój prawik mnie zjadł w całości ,ale był bardzo zabujany i moja przeszłość wcale go nie stonowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wez go do pokoju przyjdz naga w szlafroku sciag go i pokaz mu sie naga.,mOZE WWTEDY SIE NIE OPRZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jego miejscu bym cię zostawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój chłopak był prawiczkiem ale odrazu się zgodził. Miał gdzieś ilu było przed nim. Ważne że teraz jest tylko on . Spróbuj z nim pogadać. Nie chce to trudno nie zmusisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie zdaje sobie sprawę że jesteś wulgarną zdzirą i nie chce ryzykować jakimś syfem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×