Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Marzę o wielkiej romantycznej miłości

Polecane posty

Gość gość

chce przeżyć z dziewczyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mylittlekraken
A ja z facetem. No i co w związku z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze :) Bierz chłopca :) Tez ma dziurę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mylittlekraken dziś to że możemy się poznać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety nie chca romantycznych mezczyzn dlatego nie masz dziewczyny i miec nie bedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma romantycznej milosci, to mit. Moze na poczatku zwiazku,ale nie na wieki wiekow. Media i nasza kultura nam to wciskaja,a pozniej ludzie sie rozchodza,bo nie ma,juz adrenaliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdalia
Witam,tez jestem tego samego zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdalia
Witam,tez jestem tego samego zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest romantyczna miłość ale bardzo rzadko i musi coś zaskoczyć od pierwszego spotkania. Natomiast jest to bardzo rzadkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młode laski mają w nosie miłość teraz to tylko kasa się liczy. Po co im chłopak wolą mieć sponsora starszego o 20 lat. Chodzenie za rączkę, czułe słówka są 0 zł warte. Taki czasy dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma milosci, tylko ludzie sa nacpani hormonami zakochania, a potem zaczynaja miec siebie w d***e i zaczyna sie szukanie wrazen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdalia
Ok zaczne inaczej,a co sadzicie o wzajemnym szacunku,calkowicie wykluczajac takie tam lecenie na kase itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sądzimy, że szacunku ogólnie brak i że nie zdobywa się go ot tak z racji, że się należy nawet jak się leży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poobserwuj obecne nastolatki, podejście do pracy, nauki, kasy, seksualności, rodziny I wyciągnij wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szacunek to podstawa kazdego zwiazku, milosnego czy nie. Nasza kultura kaze nam wierzyc,ze wazne sa tylko motylki,szal ,adrenalina i emocje jakie sa na poczatku,ze tylko to jest miloscia. Czy jakakolwiek ksiazka,film,serial,opowiada o dalszych losach bohaterow? Jak ten szal juz mija. Nie ma innych wzorcow. Nie ma opowiesci o problemach,o zmniejszonym pociagu do partnera,o znudzeniu. Nie ma,najmniejszej mowy o tym,ze podstawa bycia razem przez wiele lat jest wzajemny szacunek,te same wartosci, rzeczy ktora lacza pare,bezpieczenstworozmowa i zwyczajna nuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdalia
Juz ja niewiem jestem poprostu nietypowa,my razem 6lat tempetament w seksie bez nudy,ani razu tak samo wciaz inaczej i lepiej intensywniej pelen szacun i jakos nudy wspomnianej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie chcę. Bo tzw. romantyczna miłość w swojej typowej wersji jest to chore uzależnienie. A ja chcę czegoś wartościowego, a nie destrukcyjnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od 10 lat mam romantyczną miłość ,a wy jesteście zagubione gnojki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sadzac po "szacunku" z jakim odnosisz sie do innych piszacych nawet bym tej twojej "milosci" nie tknela. Inaccesible89, otoz to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd pomysł że miałabyś tykać nie swoją miłość,moje przekazy są wyraziste umyślnie,i to jest lepsze niż twoja bufonada i zakamuflowany brak szacunku :-) typowe dla bab,uśmieszek a pod spodem brudne myśli,ja wolę szczerość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość nie jest w żaden sposób uzależnieniem. Piszesz o jakiejś chorej miłości. Miłość to szczyt wolności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzwiedzam
jaka mądra osoba :-) dokładnie,miłość rozkwita w wolności ,a nie w kajdanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się. Wiesz tutaj jest dużo poranionych osób, maja mylny obraz miłości złe wzorce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już nie chcę, bo to tylko ból i cierpienie. Zawsze "miłości" trafiają mi się w nieodpowiednim czasie, wobec nieodpowiedniej osoby. To łzy, ból, smutek, wyrwane ileś tam czasu z życiorysu. Nigdy nie zakochałam się normalnie i szczęśliwie ... jestem już zdrowo po 30 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie zakochałam się normalnie i szczęśliwie ... jestem już zdrowo po 30 ... xx to były tylko zakochania, miłość to uczucie o którym nie jesteś w stanie zapomnieć do końca swoich dni :) ale Ty masz jeszcze szanse, kiedyś i Ciebie to spotka, czego życzę Ci z całego serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.13 Nie goraczkuj sie tak. Do jakiejkolwiek obrony Cie nie zmuszam i nic mi tlumaczyc nie musisz. ,masz sobie co masz lub cos uwazasz. ,ze masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowy związek nie musi być nudny, problem polega na tym, że obecnie społeczeństwo zapomniało, że aby życie było udane, trzeba pracować nad sobą i relacjami. A ludzie oczekują idealnych partnerów i idealnych relacji bez włożenia w to wysiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdalia
Oczywiscie,ze powinno nad soba pracowac****anowac,mozna latwo zniszczyc kogos ta swoja miloscia,trzeba tez natomiast wymagac od bliskiej osoby przytomnosc wskazana w uczuciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdy kogoś kochasz to uczucie nie przemija,jest takie porozumienie i przyjazn które wybacza błędy,nawet te raniące,gdy ktoś nie znika z Twojego życia to znaczy że też to czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nom i wiecznych motylkow w pakiecie. A romantyczna milosc to hormony,ma za zadanie przyciagnac ludzi do siebie i splodzic potomstwo. Pozniej trzeba sie nauczyc ze soba zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×