Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alimarkowska

opalanie nago

Polecane posty

Gość gość
17 godzin temu, Gość gość napisał:

Dla mnie toples był naturalnym i oczywistym sposobem na plażę - mama i starsza siostra. Również stringi.

Zaszkowałam tym swojego chłopaka, jak w naturalny sposób zdjęłam na plaży stanik. Wcześniej mu o moim stylu wspomniałam, ale on uważał to za żart, albo że gdzieś daleko. Trochę zazdrosny, ale nie dałam mu wyboru i zaakceptował. Majteczki zostawiam, chociażby stringi, takczuję się swobodniej. Zarówno ze względu na poczucie intymności, ale to bym przeżyła, ale przede wszystkim na szanowanie odczuć otoczenia. Trzeba by zwracać uwagę czy nie ma jakiś dzieciaków w pobliżu, a zwykle są. Ten paseczek między pośladkami i skromny trójkącik z przodu nie psują aż tak bardzo opalenizny a dają mi poczucie swobody. Mogę spacerować ile chcę, nawet daleko od towarzystwa i ciuchów. Bardzo lubię takie spacery, fajnie równo się opalam i jest jednocześnie relaksująco i emocjonująco.

Też tak miałam na początku ze swoim chłopakiem, kiedy po raz pierwszy przy nim zdjęłam stanik na plaży. Był zazdrosny i pewnie zły, ale do końca wyjazdu mu przeszło. Teraz to sam namawia mnie na opalanie topless. W przyszłym roku chcemy pójść krok dalej i spróbować opalania na golasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×