Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość EventPlanet

organizacja imprez integracyjnych

Polecane posty

Gość gość

Wszystkim osobom, które zajmują się organizacją imprez polecam zapisać sobie kontakt do firmy www.gastro4rent.pl Od nich wynajmiecie sprzęt gastronomiczny, krzesła, stoły, hale namiotowe i inne rzeczy, które są niezbędne przy imprezach, zwłaszcza tych na świeżym powietrzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Niedawno mieliśmy team-building, który polegał na grę w piłkę, ale nietypową. Musieliśmy wejść w takie śmieszne kule. Dużo śmiechu i pierwszy raz z czymś takim się spotkałem. Obsługiwała nas agencja raki.pl/ i po grze mogliśmy przy okazji smacznie zjeść na pikniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela.K.

Dobrym miejscem na organizację imprez okolicznościowych jest Restauracja Ursus przy Placu Czerwca. Urządzałam tam urodziny i chrzciny, myślę, że na integrację też się nada, bo jest fajny klimat i dobre jedzonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakusek

https://agencjataneczna.pl Bez dwóch zdań jedyna taka i najlepsze w Polsce agencja taneczna i eventowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łucja

Bardzo dobrą opcja jest podjęcie współpracy z firma World Music Rafał Białas. Świtnie zajmują się organizacją imprez, eventów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola

Imprezy integracyjne to świetna sprawa, dlatego staram się aby zawsze były dopięte na ostatni guzik i zatrudniam Pracownię Artis. Jest zawsze wesoło i naprawdę rozrywkowo, a przy tym kulturalnie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie polecam agencję eventową https://internationalevent.pl/ . Działają z rozmachem i polotem! Jak ktoś jest spoza stolicy to też istnieje opcja żeby zorganizowali imprezę integracyjną w zasadzie w dowolnym mieście Polski, a nawet Europy. Ogranicza Was tylko budżet i wyobraźnia 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek

Word Music Rafał Bialas. To jest gość, który doskonale zna się na organizowaniu imprez i ma nietuzinkowe pomysły. Dla mnie bomba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola

Ja najczęściej korzystam z pomocy Pracowni Artis z Krakowa, gdzie mogę liczyć na naprawdę genialne wsparcie w każdej konferencji, imprezie integracyjnej i nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof

Nam w takich kwestiach pomaga firma pana Rafała Białasa. Po prostu bardzo dobrze znają się na organizowaniu imprez i świetnie im to wychodzi, a dla nas to duże ułatwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka

U mnie sprawdza się już kolejny rok Pracownia Artis - mają bardzo fajne podejście i świetne pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kierownicy coraz częściej organizują spotkania integracyjne dla podwładnych. W dużych firmach popularne są wyjazdy. Podczas których pracownicy mogą np. postrzelać sobie z pistoletów na kulki z farbą, popływać kajakiem lub powspinać się na skałkach. DObra impreza integracyjna to impreza zorganizowana ciekawie, oraz taka na której sa atrakcje dla wielu. 

Skontaktujcie sie z nimi:

http://www.chillievent.pl/oferta/imprezy-firmowe

Firma specjalizuje się w takich spotkaniach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rta

Zajrzyj sobie do oferty przygotowanej przez agencję https://mtevents.pl/. Bardzo dobrze sobie radzą z różnorakimi imprezami, osoby z ciekawymi pomysłami. Mogą organizować różnorakie imprezy z atrakcjami jak paintball czy klasyczna zabawa przy dobrej muzyce. Bez problemu będzie się można z nimi dogadać co do tego jak impreza ma wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka

Zdecydowanie mogę polecić pracowniaartis.pl są niesamowici i realizują naprawdę genialne wydarzenia różnego rodzaju - na marginesie organizowali mój ślub i wesele oraz kilka imprez firmowych, stąd serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra

Aby dobrze zorganizować taką imprezę trzeba mieć w tym doświadczenie, dlatego my zawsze w firmie korzystammy z pomocy Amer Event. Jedzenie, atrakcje, konkurencje, światła, animatorów, muzykę, dekoracje - mają wszystko do tematycznych imprez. Mieliśmy ostatnio aloha party i było świetnie, potrafili każdego zachęcić do zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×