Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wózek głęboki, jaki kupić.

Polecane posty

Gość Geimlii
Przyłączę się do dyskusji. Według mnie wózek powinien być przede wszystkim lekki w prowadzeniu i łatwo składany, jeżeli ktoś wozi go często samochodem. Druga sprawa to jakość wykonania, ładna gondola dobrze chroniąca przed wiatrem o tej porze roku, dobre koła, stabilna konstrukcja. Warto o tym pamiętać w trakcie zakupów. Mogę tu zarekomendować Riko Re-Flex, porządny, elegancki głęboki wózek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wózek powinno się wybierać pod siebie i swój tryb życia oczywście fajnie jest dowiedzieć się na co i na jakie wózki warto zwrócić uwagę też jestem na etapie poszukiwania wózka i chciałabym aby był to wózek miejski nie bardzo ciężki poruszać się będę przede wszystkim po chodnikach. moją uwagę zwróciły wózek abc design salas 4 i anex cross, i musze na jeden się zdecydowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymczusia
Jednym z solidniejszych wózków, a przy tym też po prostu ładnych i praktycznych jest Expander Enduro. Expander – marka znana, dobrej jakości wózki, polskie. Mam właśnie ten Enduro gdzieś od półtora miesiąca i mogę powiedzieć, że spełnił moje oczewkiwania. Sam w sobie jest bardzo przyjemny, do tego wygodny w transporcie samochodem. Nawet raz jechałam z nim pociągiem i nie sprawiło mi to w ogóle problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helena_krk
Dokładnie, wózek należy wybrać pod swoje potrzeby. Mama która potrzebuje wózek tylko na spacery po alejkach w parku nie potrzebuje tak dobrej amortyzacji jak taka która będzie dużo podróżować z dzieckiem po różnej nawierzchni. Jeśli chodzi o najlepszą amortyzację na rynku to tylko Anex Sport. Nie będę pisać o nim więcej bo wiem z jakim odzewem na kafeterii spotyka się każde dobre słowo wypowiedziane w kierunku tej firmy. Reasumując: trzeba uświadomić sobie najpierw jakie cechy w wózku są dla nas najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymczusia
Ale to się nie da tak zaplanować. Dziś Pani nie ma potrzeby podróżować, a nagle się okazuje, że taka potrzeba się pojawia. Z tego wniosek, że trzeba kupować wózek, który po prostu jest przystosowany do różnych rzeczy: i jeżdżenia po ładnym chodniku i do podróży małym samochodem. Dziecko i rodzice muszą mieć komfort. Dlatego postawiliśmy na Expander Enduro, to wszechstronny wózek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helena_krk
o coś innego mi chodziło :) oczywiście potrzeby się zmieniają ale kobieta z centrum miasta, która spaceruje po parku i wozi się wszędzie samochodem potrzebuje innego wózka niż kobieta która mieszka np. na obrzeżach gdzie nie ma chodnika a żeby dostać się do miasta musi jechać autobusem :)Dlatego rozumiem, że każda mama dokonuje innego wyboru. Ale zgodzę się, że nie zawsze jesteśmy w stanie wszystko zaplanować i im bardziej uniwersalny wózek tym lepiej :) z tym podejsciem wybierałam swój wózek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, zgadzam się z tym że wózek trzeba dobierać do warunków bo faktycznie są miejsca gdzie nie ma potrzeby kupowania wózka do zadań specjalnych albo miejsca takie jak moje osiedle gdzie takie wózki jak amelis podwójnie amortyzowane i z dużymi kołami poradzą sobie najlepiej bo drogi są jeszcze nie gotowe i co chwila trzeba brnąć w błocie albo piasku albo podjeżdżać pod wysoki krawężnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×