Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLisa

Starania o dziecko 2016, 2017 cd.

Polecane posty

Gość Lili91
Ja mam dobry powód zeby nie marnować testów - specjalnie kupiłam w Polsce tylko dwa, a tutaj w przeliczeniu na złotówki kosztują jakies 80pln, wiec mysle ze to mnie powstrzyma przed wcześniejszymi zapędami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afrodit
Lila no jest to powód :) myślę, że większość z nas by przekonał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toska_88
Nela następny dowód na to że urlop dobrze służy zajściu w ciąże:-) niewiem czy to twoje imie czy pseudonim ale takie imię wymarzyłam sobie dla córki jeśli bym ją miała:-) gratuluje:-) ona i wioloochna niech wam się uda bo trzymam za was kciuki. angelowa dobrze pisalaś że się test utlenił ale powiem wam szczerze że utleniają się 2 kreski tylko na tych o czulości 10. mi tak na 2 sztukach po czasie doszła krecha. ten jeden ostatni mi został na 3 września. dobrze że urlop przed nami bo bym zwariowała czekając od @ do następnej:-) a ciężaróweczki jak dają rade w takich temperaturach? mojemu dziecku wychodzą ostatnie zęby i jest kocioł jak cholera. w takich chwilach odechciewa się rodzeństwa ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowy_Kordonek
Ja w te upaly siedze w pracy, gdzie mam klime hehe... dzisiaj chyba pierwszy raz mialam jakies lekkie mdlosci, ooo jak sie ucieszylam! :D krotko trwaly ale zawsze to cos ;) pojutrze wizyta u ginekologa i nasze pierwsz USG , tak bardzo chcialabym zeby juz tam bylo serduszko! Maz idzie ze mna, ale chyba bardziej z ciekawosci dopochwowego USG :] nie umiem go yeraz przekonac ze jednak chcialabym sama, ale z drugiej strony nie moge mu zabronic, tez ma prawo przezywac to tak jak ja.. trzymajcie kciuki za serduszko albo chociaz za zarodek! :) odliczam juz dni do urlopu, zostaly 2 tygodnie i pojedziemy w trojke nad morze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nela dla mnie super wiadomości:):):) gratuleje z calego serca :):) Gosciu ,ktory pisales odnosnie sluzu ,zrob test ciaz i wy badz idz na bete i bedziesz wiedziała,to oczym piszesz moze swiadczyc o wszystkim tak na prawdę ,trzymam kciuki zeby wynik byl pozytywny :):):) Toska z tymi testami juz tak jest niestety ,u mnie w rodzinie byla taka sytuacja ,ze kuzynka (ktora ma juz dorosle dzieci i nie planuje powiekszenia rodziny) nie dostala@ ,z samego rana zrobila test ,wyszedl negatywny,poszla do pracy a test zostal w lazience ,po poludniu do domu wrocil jej maz i gdy zobaczyl test ciazowy na ktorym jak byk widnialy dwie kreski o malo zawalu nie dostal (oboje wtedy byli ok50) zamieszanie jak cholera ,oboje byli tak zdezorientowani ze nastepnego dnia dopiero ginekolog rozwial ich obawy .Rozowy kordonek moj maz wlasnie na te dowcipne badania nie chcial isc niestety ,zycze zebyscie ujrzeli juz pieknie bijace serduszko Waszego skarba:) Kochane trzymam za Was wszystkie.kciuki i czekam na dalsze dobre wiesci :) Ps.wybralam do pokoju fasolki miete i szarosc ,co myslicie o takich kolorach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martka10
Nela2987 witaj po urlopie. Nie dosyć, że przez tyle czasu się nie odzywałaś to jeszcze takie wiadomości :) GRATULUJĘ!!! Z CAŁEGO SERCA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Nela gratuluję z całego serca duuuzo zdrówka życzę ;) Różowy Kordonek Tobie również życzę żebyś ujrzała pięknie bijące serduszko :) Angelowa szary i mięta fajne kolorki naprawde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaJaaa
dziewczynki odebrałam włąśnei wyniki badań. Znacie sie na tym i powiecie czy wszystko jest ok?? Progesteron 0,4 Testosteron 28,91 Prolaktyna 13,57 FSH 5,71 LH 4,03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela2987
Dziękuję Wam bardzo! Naprawdę powiem Wam że najlepszy sposób na ciążę to po prostu LUZ :) Ten cykl odpuściłam sobie. Wiedziałam że z takimi wynikami nie mam szans na ciążę. Cały urlop szalałam, byliśmy sporą paczką na wakacjach więc imprezek było sporo i pozwalałam sobie wypić nie myśląc czy mi to może zaszkodzić, bo wiedziałam że z taką prolaktyną jestem jakby bezpłodna. Nawet testu nie kupiłam. Jeszcze tydzień przed @ miałam trochę brązowego śluzu (tak jak zawsze mam przed @) więc już tym bardziej byłam pewna że @ idzie. Czym bliżej @ tym śluz był coraz bielszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Smutna masz obok zapewne normy wypisane. Wszystko tez zależy który dzień cyklu. Ja na moich mam napisane testosteron (wolny) podczas owulacji max 4,1 pg/ml, fsh faza owulacyjny 4,7- 21,5, folikularnz 3,5-12,5, literalna 1,7-7,7. Lh folikularnz 2,4-12,6. Owulacyjny 14,0-95,6 luteranami 1,0-11,4. Testosteron miałaś zwykły czy wolny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Nela jak beta? Gratulacje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Jak kochane Troskę mnie było, dałam troszkę na luz żadnych badań wyliczeń itp ale mam problem... A mianowicie tydzień temu skoczyła mi się @ trwała standardowo 7 dni, ale ku mojemu zdziwieniu dziś znów dostałam i zgubiłam do reszty, powinnam teraz mieć dni płodne a ja znów mam @... O co chodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malła
Przepraszam za mój słownik w tablecie może sie domyślacie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela2987
Angelowa super kolory, bardzo lubię szary:) Małła jutro wyniki bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaJaaa
Małła badania robione w 4 dc. tak mam zapisane Faza folikularna:0,15-1,4 Środek cyklu:0,48-1,72 Faza lutealna: 3,34-25,56 Środek fazy lutealnej: 4,44-28,03 Po menopauzie < 1 Ciąża: 1 trymestr:9,3-33,2, 2 trymestr: 29,5-50, 3 trymestr: 83,1 - 160 czy to znaczy ze wszystko idealnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaJaaa
to bylo o progesteronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Wyglada ze progesteron idealnie. Ja idę na progesteron w czwartek by sprawdzić czy owu była. Powinno byc 7 dni przed @ wiec idealnie. W piątek będę mieć wizytę u gina i chciałabym mieć już wynik;). Wynik miałaś jeszcze tego samego dnia progesteronu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula moze powinnas do gina isc ,takie krwawienie miedzy @ moze oznaczac jakas powazniejsza sprawe np.torbiele .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
U mnie znowu pojawił sie delkatny kremowy ala delikatno brązowy śluz @ nadal nie ma. Dziś chyba 47 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Caroline jak jest domieszka brązowego to może sie rozkręci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa124
Nela - GRATULUJJĘ z całego serca :) urlopik się udał i bardzo dobrze, zabawa, luz, wypoczynek i są skutki :) Caroline - oby @ się nie rozkręciła! :) Dzisiaj mnie tak zaczęło pod wieczór, jak byłam z chłopakiem na spacerze, tak mnie zaczęło ciągnąć brzuch, że aż szłam jak kaczka normalnie i ból obydwu jajników, aż się zdziwiłam, bo nigdy nie miałam takiego czegoś, jak leże, albo siedzę, to jest w porządku, ale jak wstanę, to znowu się zaczyna, w łazience siedziałam chyba z pół godziny, jakieś zaparcia mnie dopadły, chciało mi się, ale nie mogłam... ale nie robię sobie nadziei żadnych, bo jak przyjdzie wreszcie @ to będę znowu rozczarowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Na @ śluz byl różowy zawsze. Hm od rana tak zauwazylam . Nadal czekam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
onaa124 który to dzień cyklu? mnie w ostatni wtorek o 23 dopadły takie bóle podbrzusza jakbym miała miliony żyletek w sobie. takie kłucia. Poszłam siku...to mi zajęło z 15 minut :( i kłucia wtedy promieniowały do żeber. Zastanawiałam się czy to owulacja czy może coś zjadłam ciężko strawnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia06
Nela gratulacje :) teraz tylko pozostaje życzyć wysokiej bety i zdrówka :) Angelowa świetne kolorki, nawet takie uniwersalne :) a ja ten cykl muszę odpuścić bo mój ginekolog który miał mi wypisać receptę na clostilbegyt i ovitrelle jest na urlopie.... Ale pęch.... I zostaje czekanie na kolejną @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili91
Nela gratulacje :) Onaa może jednak zrób test jutro? Z tego co pamiętam to u Ciebie już 30-któryś dc tak? Ja mam wlasnie mega problem, infekcja dalej trwa, kupilam dzisiaj w aptece lek na nią ale teraz w ulotce czytam że jeżeli jest prawdopodobieństwo ciąży to nie można stosować :( a z drugiej strony straszą że infekcja może prowadzić do poronienia. Niby nieduża szansa że jestem w ciąży ale jakby coś się miało wydarzyć to bym sobie nie wybaczyła. Próbuję się umówić do gina chociaż tutaj to 500 zł dlatego miałam nadzieję że sama sobie z tym poradzę. Ale w takiej sytuacji chyba nie mam wyjścia, co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa124
Małła, Lili - u mnie 36dc, szczerze mówiąc, to boję się trochę zrobić ten test, że zobaczę jedną, wielką i grubą krechę, jak narazie bóle ustąpiły, bo leżę w łóżeczku :) poczekam jeszcze z 3 dni z tym testowaniem, jak nie przyjdzie miesiączka, to zrobię, a teraz idę spać, dobranoc Wam, niech przyśnią się Wam brzuszki ciążowe hehe :) mam nadzieję, że zasnę, bo koty jakieś śpiewają na dworzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małla
Caroline z tego co pamietam to czasami po luteinie występuje plamienia...mysle ze sie rozkreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili gdzie mieszkasz?? Na Twoim miejscu nie ryzykowałabym tylko poszła do lekarza, nawet do rodzinnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili ja w sumie nie czytalam ulotki.. Ale muszę zwalczyć to dziadostwo bo inaczej zwariuje zaraz oblukam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×