Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLisa

Starania o dziecko 2016, 2017 cd.

Polecane posty

Gość caroline29
Panna Anna chyba nie ma tu nikogo z Kalisza ale fajnie ze do nas dolaczylas będziemy się razem wspierać. Po jakim czasie staran lekarz skierowal cie na badanie drożności?cykle masz regularne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Ewelina udanego i owocnego wyjazdu. Mam nadzieje ze jak wrócisz przekażesz dobre wieść nam. O której i skad wylatujesz będę patrzyć w niebo hehe :) pomacham na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Afrodit kiedy termin @ ? Trzymam kciuki za resztę testujących tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Dziewczyny piszecie o infekcjach i lekach dla siebie, a czy Wasi partnerzy cos dostali na Wasza infekcje? Bo powinni. Przecież jak Wy sie wyleczycie to oni przy najbliższym zbliżeniu z powrotem Was zaraza i tak w kółko będzie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afrodit
Lenka ja tez mam problem z ciągłymi zapaleniami pęcherza, czy od seksu? Sama nie wiem, ale generalnie zapalenie raz na miesiac to minium, staram się uprawiać seks z pustym pęcherzem ale to juz chyba bardziej psychika, po seksie też siku. Wiem to chore, ale jak ma się tak częste nawroty to robi sie już wszystko żeby zapobiegac. Brałam nawet szczepionke, bo czuję sie już bezradna, myslalam ze bedzie spokój, a w tym miesiacu jak zaczelismy starania to znowu mnie jakby zlapalo, wzielam żuravit i jakby ucichło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Nela teraz to już pewne na 100 procent;););) wielkie gratki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowy_Kordonek
Angelowa - jak dla mnie kolory super :) Lubię takie stonowane pastele ;) Caroline - do klimy już przywykłam, chociaż pierwszy tydzień w pracy skończył się zapaleniem gardła i antybiotykami ;) Cały czas powtarzam do dzidzi "rośnij rośnij bo niedużo czasu zostało a jutro coś tam muszę widzieć!" ;D co do L4 to na razie czekam na to co powie lekarz. Jeśli nie będzie konieczności isc na L4 to wtedy zobaczę jak się do mojej ciąży ustosunkuje pracodawca bo jeśli nic się nie zmieni i miałabym pracować jak pracuje, w tym kłuć pacjentów (gdzie raz się już zakułam igłą) i mieć kontakt z chorymi ludźmi (ospy, różyczki, grypy) to pójdę na urlop od razu. Jeśli natomiast będzie możliwość bym siedziała tylko w labie to popracuję trochę, aby nie zostawić koleżanek w osłabionym składzie :) Wszystko zależy co powie lekarz.. Nela - wynik bety... hmm... KONKRETNY! ;D Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afrodit
Caroline termin @ na 15.08 troche mnie kusi zrobic test, ale wiem ze rzy moich krotkich cyklach to nawet 15 moze nie wyjsc, ale jak mi sie spozni @ to bedzie cos na rzeczy, bo mam raczej regularne. Gratuluję tym którym się udało, niech Wasze maluszki zdrowo rosną, a Wam życze jak najmniej dolegliwosci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela2987
No właśnie ta beta konkretna. Pozwoliłam sobie zajrzeć kilka stron wstecz i Twoja beta Różowy Kordonek była 117. To w którym dokładnie dniu robiłaś? Martwię się tylko bo przeziebilam się i mam straszny katar. Byłam u lek pierwszego kontaktu i mam zw. i niestety musze się przemeczyc z tym katarem bez żadnych leków. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela2987
Dzięki Angelowa. Dziękuję wszystkim Wam. Oby teraz tylko wszystko było dobrze. Chyba pójdę zrobię jutro druga betę po 48 h bo się chyba zamartwię czy wszystko ok. A wizytę gina mam w przyszły czwartek dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Nela super wieści gratuluję naprawde :):) wylot z Gdańska o 17.00 już się boję he he ale odwrotu nie ma a jak tu się spakować jak walizka za małą he Oby więcej takich wieści jak Neli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martka10
Nela2987 super wynik, to 5 tc? Oficjalnie gratuluję. Ewelina miłego lotu, baw sie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey testowalam dzisiaj i... Nic :| więc albo faktycznie nic albo za wcześnie albo mój organizm płata mi figle :D Czekam dalej i trzymam kciuki za was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Nella gratuluję :) beta porządna nie ma co :) Angelowa jak u Ciebie czujesz ruchy? Który to tydz? Kate a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj w pracy przez 2 godziny świrowałam, że dostałam okres, że mnie zalało pewnie, po tym czasie poszłam na przerwie do kibelka, a tu..... nic haha :) ten duphaston mam brać do 13 sierpnia, zobaczymy :) ale czuję gdzieś w sobie, że i tak dostanę tą cholerną @ :( a za Was trzymam kciuki mocno mocno mocno :) Ewelina miłej i OWOCNEJ podróży!! :) wioloochna który to dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onaaa chyba żaden. testowalam dzisiaj i nic.. A @ na 15.07 zobaczymy co wyjdzie może za wcześnie test zrobiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Wioloochna pewnie za wcześnie zobaczysz uda się to jeszcze tydz poczekaj cierpliwie chociaż do 15.08 a będzie dobrze a tymi negatywami nie przejmuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuje się.. Jak pisałem wcześniej nie mamy parcia na dziecko może dlaregonze jedno już mamy.. Ale staramy się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela2987
Ewelina to życzę udanego wypoczynku! Jak miałam na początku roku zapalenie pęcherza 3 z rzędu to pomogła furagina ale lekarz kazał mi ja brać przez 10 dni , aż mi magnez wyplukalo i skurcze łydek dostałam. I dużo Wit. C trzeba łykać. Z moich wyliczeń to dziś chyba jest 4t6d :) Wioloochna może faktycznie za wcześnie. Najlepiej robić po terminie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell1984
Cześć Dziewczyny! Ja też zapalenie pęcherza miałam bardzo często, zdarzało się nawet co 2 tygodnie, musiałam nie raz brać urlop na żądanie, bo nie byłam w stanie wyjsć z łazienki rano, a co dopiero do pracy dojechać. Uro furaginum i antybiotyki nie pomagały juz. Lekarz raz przepisał mi szczepionkę - uro vaxum, czy jakos tak, bierze sie ją doustnie, przez miesiąc i faktycznie po niej miałam pol roku spokoju. Poza tym zawsze pamiętam, aby po przytulankach isc sie załatwić, nawet gdyby miała tylko kropelka siuśków poleciec (to głownie po zbliżeniach występowało), żeby oczyścić ujście cewki moczowej. A jak juz się zaczyna zapalenie, to piję duzo wody z dużą ilością cytryny - takiego mega kwacha i mija szybciej niż po furaginie. Spróbujcie, nawet tak zapobiegawczo. Oby Wan szybko przeszło, wiem jakie to nieprzyjemne :( Gratuluje wszystkich 2 kreseczek, ktore ostatnio się tu pojawiły!!! Zarażajcie nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afrodit
Bluebell1984 a ile jesteś po szczepionce ? i co po pół roku znowu wszystko wróciło ? ja jestem 1,5 miesiąca po niej... wielochna przez Ciebie i ja mam ochotę przetestować, bo termin @mamy taki sam.... jakby Tobie wyszły 2 kreski to ja już w ogóle na bank bym też testowała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Bluebell co u ciebie słychać? Jak starania który dc? Nela jeszcze raz gratuluje. Dziewczyny pamiętajcie o uaktualnianiu tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell1984
Afrodit, szczepionkę bralam jakos w styczniu/lutym, a pierwsze po niej zapalenie pęcherza przyszło w lipcu. Pozniej lekarz przepisał mi kolejną dawkę, ale juz byłam w trakcie starań i nie chciałam ich przerywać. Ale na ulotce jest napisane, ze powinno się ją stosować nawet 3 miesiące pod rząd. Fatycznie szybko Cię znowu złapało, bylas u lekarza? Caroline - u mnie 19 dc, starania w toku ;) chociaż jakoś nie czuję teraz kompletnie nic, wydaje mi się, że i w tym cyklu nie zaskoczyło. Nie mam nawet urojonych objawów żadnych :P a jak u Ciebie? @ przyszła w końcu? Zaczęłaś juz nowy cykl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Bylam u gin dostałam luteine przez 3 mies mam brac od 14 dc badanie tsh musze sobie zrobić i poprosiłam o badanie prolaktyny ale mówi ze prolaktyna nie ma znaczenia hmm dziwny ten lekarz . Ale na zbadanie hormonów nie zlecil mi badan a tez chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu sie zawiesiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martka10
Afrodit i wielochna mamy podobny termin, u mnie @ 16.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie to chyba nawet nie ma w tej tabelce. A co do zapalenia pęcherza. Też miałam takie nawracajace jak Wy piszecie przechodzili po furaginie i wracalo. Wyniki moczu ok a dalej to trwało zrobiłam na posiew mocz i wyszła mi bakteria coli. Dostałam na 2 tyg antybiotyk i już 2 lata od tego czasu minęło i nic mi nie wróciło. Może sprawdźcie sobie ten posiew zwłaszcza przy staraniach. Ana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×