Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLisa

Starania o dziecko 2016, 2017 cd.

Polecane posty

Gość gość ptysiek
Witam. Mam do sprzedania leki ktore zostały po in vitro i może któraś z WAS potrzebuje i chce kupić za niższą cenę nz w aptece bo szkoda by się zmarnował a każdy skorzysta. Ja sama tak kupowałam do I próby później musiałam w aptece bo nie miałam już od kogo a leki kosztują bardzo dużo Fragmin 5000j.m. 0.2ml 2 opakowania po 10 zastrzyków + 4 zastrzyki 12/2018 Lutinus 100mg 3 opakowania po 21 szt.10/2018 Więcej informacji dogieglo25@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajkapajka
dziewczyny a brałyście kwas foliowy podczas starań o maluszka, przyjaciółka polecam mi folik, bo sama brała, co na ten temat sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlimka
kwas foliowy podczas ciąży jest bardzo ważny, ja brałam praktycznie non stop folik, chyba najbardziej znany kwas foliowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Witajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiaraaa
Cześć dziewczyny. Mam24 lata i od 3 lat staramy się o dziecko z mężem. od 25 października dostałam bóle tak jak na @. Dodatkowo zaczęła kłuć mnie macica. 30 października dostałam okres, 31 zatrzymał się w połowie dnia i znów dostałam 32. i trwał od do 33. Zaznaczę, że zawsze kończył mi się coraz mniejszą ilością krwawienia a tu po prostu się skończył i go nie miałam. Kilka dni po @ znów zaczęły boleć mnie jajniki i macica. Dodam, że mam na jednym jajniku torbielą. W czwartek mam wizytę u ginekologa ale myślę czy nie jechać na pogotowie bo boję się, że torbiel mi pękł . Co na ten temat myślicie? Czy to może być pęknięcie torbielą i powinnam zgłosić się na pogotowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny okres miałam 19.10 ... 31.10 kochałam się bez zabezpieczenia... dziś powinnam mieć okres a zamiast okresu mam bardzo "mokro" a przed okresem miałam zawsze sucho... myślicie że to może być ciąża? Cykle trwają 30-31 dni regularnie staramy się już 4 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli właściwie powinnaś już dostać okres :-)? Słyszałam, że jednym z objawów jest właśnie uczucie mokrości. My z mężem staramy się od sierpnia. Jestem na dwa dni przed terminem spodziewanen miesiączki. Od dziś mam standardowe objawy :-(, więc pewnie najpóźniej w poniedziałek dostanę okres. Buuu....trzymam kciuki za Ciebie! Ines

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny okres miałam 19.10 ... 31.10 kochałam się bez zabezpieczenia... dziś powinnam mieć okres a zamiast okresu mam bardzo "mokro" a przed okresem miałam zawsze sucho... myślicie że to może być ciąża? Cykle trwają 30-31 dni regularnie staramy się już 4 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję właśnie zrobiłam test i okazało się że to ciąża:) Tobie również życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Hej dziewczyny mam nadzieje ze jeszcze tu jesteście bo dawno nie pisałam moze ktos z was mnie pamięta, otóż po 11 cyklach starań test dzis wyszedł pozytywny bardzo sie cieszę ale jednak martwi mnie pobolewanie brzucha jak przy okresie, naczytałam sie tez o wzmożonym śluzie a u mnie sucho proszę pomożecie czy to normalne czy to cos złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej wszystkim :) my też staramy się o dzidziusia. Chcę zrobic sobie badania przed ciążą. Zrobiłam już hormony tarczycy i morfologię oraz grupe krwi. Wszystko w normie. Teraz myślę o prolaktynie, dużo naczytałam się o tym i chce sie dowiedziec jak u mnie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc24
Hej wszystkim ,my tez staramy się o dzidziusia. Chcę zrobic sobie badania przed ciążą, robiłam już hormony tarczycy i morfologię krwi. Teraz myślę o prolaktynie. Jak to było u was? dużo naczytałam sie o tej prolaktynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Jestem tutaj nowa. 30.01.2017 zaczynam swoją walkę o upragnione dziecko. Podejrzewam, że ze względu na mój wiek 39 lat lekarz nie będzie się bawił ze mną i zaproponuje in vitro. Co do wyników badań. Zarówno moje jak i mojego męża są prawidłowe a mimo to od 4 lat nie mogę zajść w ciążę. W rodzinie nigdy nie było problemu z posiadaniem dzieci a ja jak widać go mam. Gratuluję wszystkim starającym, którym udało się zajść w upragnioną ciąże. Może mnie wreszcie też się uda. Powiedzcie mi czy są tu jakieś dziewczyny z Wrocka? W której klinice się leczyłyście? Ja wybrałam Polmedis. Czekam na wieści. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Jestem tutaj nowa. 30.01.2017 zaczynam swoją walkę o upragnione dziecko. Podejrzewam, że ze względu na mój wiek 39 lat lekarz nie będzie się bawił ze mną i zaproponuje in vitro. Co do wyników badań. Zarówno moje jak i mojego męża są prawidłowe a mimo to od 4 lat nie mogę zajść w ciążę. W rodzinie nigdy nie było problemu z posiadaniem dzieci a ja jak widać go mam. Gratuluję wszystkim starającym, którym udało się zajść w upragnioną ciąże. Może mnie wreszcie też się uda. Powiedzcie mi czy są tu jakieś dziewczyny z Wrocka? W której klinice się leczyłyście? Ja wybrałam Polmedis. Czekam na wieści. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Jestem tutaj nowa. 30.01.2017 zaczynam swoją walkę o upragnione dziecko. Podejrzewam, że ze względu na mój wiek 39 lat lekarz nie będzie się bawił ze mną i zaproponuje in vitro. Co do wyników badań. Zarówno moje jak i mojego męża są prawidłowe a mimo to od 4 lat nie mogę zajść w ciążę. W rodzinie nigdy nie było problemu z posiadaniem dzieci a ja jak widać go mam. Gratuluję wszystkim starającym, którym udało się zajść w upragnioną ciąże. Może mnie wreszcie też się uda. Powiedzcie mi czy są tu jakieś dziewczyny z Wrocka? W której klinice się leczyłyście? Ja wybrałam Polmedis. Czekam na wieści. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulek31
Hej dziewczyny co słychać? Jak wasze starania? Czy są kolejne szczęściary którym sie udało? Jakis tu strasznie cichutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam jest tu ktoras z was co miala usuniety lewy jajnik... mialam operacje w czerwcu guz 9cm na lewym jajniku i zostal on usuniety wraz z jajnikiem.minelo juz 6 miesiecy a ja dalej nie moge zajsc w ciaze... a tak bym chciala.miec drugie dziecko.. czy jest jakas szansa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up up up up up up up up up up up up up up up up up up up up up up up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up up up up up up up up up up up up up up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulejka
jeśli ktoś współżyje to zawsze istnieje ryzyko, że może zajść w ciążę, ja jak byłam zdecydowana na dziecko to od razu zaczęłam brać folik żeby przygotować swój organizm na przyjście maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×