Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLisa

Starania o dziecko 2016, 2017 cd.

Polecane posty

Gość caroline29
Kordonek aż lezka sie kreci. :) Witaj stella! Nela jeszcze raz gratuluje! Malla który dc u ciebie? Wiesz ze luteina tez wpływa na owulacje wiec nie wiem dopytaj czy czasem dluzej nie powinnaś jej pobrać.mi przepisał w op czyli 60 tabl. Mam nadzieje ze się to unormuje . Moze jutro pojadę zrobić badania:)aż sama jestem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afrodit
wioloochna tak mnie podpuszczałaś, że też zrobiłam test ha ha :) nie no bardziej z ciekawości sobie zrobiłam i co ? i nawet pół cienia kreski :P nawet tyci tyci tej kreskii nie widać :P termin @ tak jak u Ciebie, i też sobie zrobiłam a co tam :P hi hi Jeśli chodzi o te zapalenia, to ja już też brałam furafinę, tak jak jest to w ulotce, ale ze mnie jest jakiś nadzwyczajny przypadek, i ani furagina, ani szczepionki, ani antybiotyki nie dają rady na dłuższy czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Kordonek :) piękna fasolka :) rosnijcie zdrowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam z niecierpliwością i z nadzieją, że nie przyjdzie @ (13.08), że może jednak się udało....Mam objawy jak przed @ z drobną różnicą, a mianowicie nigdy wcześniej nie miałam bólu podbrzusza przed @, pojawiał się 1 dnia @... sama nie wiem co myśleć... Trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolina29
PannaAnna pewnie ze trzymamy. Mysle ze w sobotę lub w niedziele możesz zatestowac :) aby to byla fasolka! Afrodit życzę aby za pare dni test pokazał 2 kreseczki. Dziewczyny nic nie poradzimy ze jestesmy niecierpliwe;). Widzę ze w okolicach weekendu jest coraz wiecej czekających na nie przyjście @ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stella_88
Toska czyli jedziemy na tym samym wozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jakoś tak dziwnie, nie wiem czy ja dostałam @ czy co, wczoraj zauważyłam wieczorem na podpasce brązowe coś, podtarłam się papierem, nic nie było, dzisiaj rano znowu brązowe coś, a na papierze nic, tylko dzisiaj tak jakby troszkę z czerwonym, ale kropelka dosłownie, to przez ten duphaston? jeszcze nie odstawiłam go, dopiero 13 sierpnia odstawie ;) a jajniki ciągle mnie bolą i w dole brzucha też, ale pewnie się rozkręci ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Onaaa moja @ ukochana tez dziwnie sie rozkręcała po luteinie najpierw dwa dni taki jak by brązowy śluz sie pokazywal a potem powoli z domieszka krwi moze te tabletki tak działają. S992 co u ciebie? Zaglądasz do nas czasem czy naprawde odpuscilas? Iwona 24 a co u ciebie? Becik29 a u ciebie co słychać? Tez cie dawno nie bylo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam długiego posta a teraz widzę, że opublikowało się tylko pierwsze zdanie...:( ehh... tośka to widzę, że jedziemy na tym samym wózku! moj maluch czasem tak potrafi dać w kość, że mowię mężowi, że na żadne więcej dziecko mnie nie namówi ale jak Młody ma dobry dzień to myslę że mogłabym mieć jeszcze z 4 :) w tym cyklu odpuszczam bo tak sobie wymyśliliśmy że chcemy żeby synek urodził się latem :) i optymistycznie zakładam że uda się w pierwszym cyklu :) dzięki dziewczyny za przyjęcie mnie do swojego grona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaluna
Czesc nie chceduzo opowiadac,ale moze ktos mi odpowie,czy jesli bralam pigulki kontracept nie pamietam czy pisane przez c,mniejsza z tym,kilka lat brania antykoncepcji,teraz trzy lata prawie po odstawieniu,nie moge zajsc w ciaze,czy to mialo jakis wplyw,czy mam szane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afrodit
gosciulaluna tego nikt Ci nie odpowie, bo nie wiadomo czy nie miałabyś problemów z zajściem bez brania tabl. Ja brałam 4 lata, a czy uda mi się zajść też nie wiem.... ale i nie wiem czy by mi się udało gdybym nie brała, bo dzieci jeszcze nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaluna
Ale juz mam 7miolatka,czy za dlugo potem bralam te pigulki,czy to szkodliwe bylo dla mnie,boje sie bo czas leci prosze was o rady wezme wszystko pod uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaluna
Bylam u ginekologa w porzadku jest prosze nie oceniajcie mnie z gory zycie mi tak sie ulozylo nie moglam wczesniej mam41 lat,czy to koniec skoro lekarz kaze tylko mi brac jakies witaminy ale az trzy lata i nic to zn koniec :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afrodit
nikt nie jest tutaj po to żeby oceniać tylko żeby wspierać... a może czasem warto skonsultować się z innym lekarzem, który spojrzy na to z innej strony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaluna
Pewnie smiejecie sie ze mnie i juz nie chcecie juz dalej mi dawac rad,wy macie wszystkie szanse a ja :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaluna
Moze masz racje i dzieks za wasze dobre serduszka jestem teraz nerwowa maz tez ma stresy chce tez dziecka jest pa e lat mlodszy ale jest nam razem spoko ok,nie bedziemy sie zabezpieczac moze i nam sie uda,ja za was trzymam kciuki i zycze wam zdrowego dzidziusia przejde sie troche,ale wroce tu do was,buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Witaj laluna!!!! Nigdy nie jest za późno. Maleństw to jest największy skarb jaki pragnie kobieta wiec nie wolno się poddawać i trzeba walczyć mimo wieku mysle ze powinnaś zmienić lekarza i porobić sobie badania tsh i hormony choćby prywatnie. Ja idę do nowego lekarza troche nasciemniam jak nie dostane na resztę badan skierowań to nie będę czekala tylko prywatnie zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laluna szoruj do innego lekarza! już dawno powinnaś mieć zlecone badania! ja brałam tabletki 6 lat i w pierwszą ciąże zaszłam w pierwszym cyklu bez tabletek. Po porodzie tez bralam tabsy i teraz mam zamiar starać się o drugie:) jak bedzie zobaczymy... trudno jednak porównywać bo kazdy przypadek jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stella a jak długą miałaś przerwę pomiędzy odstawieniem, a staraniami? mam pytanie do mam które starają się o 2 dziecko i nie mogą zajść w ciążę czy przy pierwszym też tak miałyście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpuma
Hej dziewczyny :-) gosclaluna ja mam syna prawie 4,5roku od razu po połogu bralam tabletki antykoncepcyjne odstawiłam w styczniu tego roku,czyli bralam je jakieś 4 lata.Teraz jestem w 15 tygodniu ciąży udało sie w 2 cyklu :-) :-) i to z jednym jajnikiem :-) :-) także tabletki chyba nie maja nic do rzeczy :-) s992 co u ciebie odezwij sie?angelowa jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość puma jak można zapytać z jakiego powodu usunięty masz jajnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martka10
gośćlaluna nikt tutaj Ciebie nie ocenia, znam kobiety, które w wieku 42 lat decydowały się na pierwsze dziecko. Jeżeli z medycznego punktu widzenia wszystko jest ok i chcesz mieć dziecko to dlaczego nie. Odkąd pamiętam chciałam tylko jedno dziecko, mam syna, ma 5 lat, w ubiegłym roku zaczęliśmy starać się o 2 dziecko. Mam 35 lat, ale też endometriozę i stąd problem z zajściem w ciążę. Przed poprzednią przez 3 lata brałam hormony, po ich odstawieniu zaszłam w miarę szybko w ciążę, niestety poroniłam. W związku z tym iż to był początek ciąży i macica sama się oczyściła, za radą lekarza, zaczęliśmy starania od razu. Poroniłam na początku maja, a w czerwcu byłam znowu w ciąży :) Syn urodził się przez cc 2 tyg. przed terminem :) Mam mieszane uczucia, z jednej strony chcę rodzeństwo dla syna, ale z drugiej boję się endometriozy w ciąży. Pewnie w tym cyklu też nie zobaczę II kresek, tylko @ będzie w terminie, ale intuicyjnie wczoraj zaczęłam szukać dystrybutora wózków tu gdzie mieszkam, żeby, kiedy nadejdzie odpowiednia pora, kupić ten upatrzony :) Głupie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gość nie miałam wcale przerwy :) zaszłam w pierwszym cyklu po odstawieniu tabletek. i teraz też tak planuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×