Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość aqwsde

Mam już dość tych brudasów

Polecane posty

Gość aqwsde

Przecież to się k**** w głowie nie mieści. Już nie mogę mieszkać w tym domu. Co sobotę ja muszę inicjować sprzątanie, a oni i tak mają w d***e. Matka się rozleniwiła i uważa chyba, że jej jedyne obowiązki teraz ograniczają się do robienia zakupów, obiadu i ew. palenia w piecu, choć teraz tego nie musi robić, bo mamy solary. Co najlepsze - matka nie pracuje już od kilkunastu lat i ma takie chore myślenie, że jak wychowała 4 dzieci, to może sobie teraz leżeć. Jakby to nie był jej obowiązek. K****, trzymajcie mnie. Siostra mi czasem pomoże, ale ona i tak myśli, że jak prasuje ubrania to na tym się kończą jej obowiązki. Brat to wgl jest taką leniwą świnią, że się to w głowie nie mieści. Drugi brat gdzieś wyjechał, więc o nim już zapomniałem, bo i tak tu nie mieszka. Ojca nie zmuszam, bo on przecież zarabia za granicą na nas całkiem przyzwoite pieniądze. Obecnie jest w domu i też ciężko pracuje w gospodarstwie (ja mu pomagam). Obecnie remontujemy piwnicę. Także nie mam pretensji. A wiecie co właśnie zastałem? Poszedłem do pokoju brata poszukać wiadra na mopa i wiecie co zobaczyłem? Całe brudne i obrzygane wiadro. W dodatku w łazience zostawione puszki po piwie. Dlatego powiedziałem, że dość tego. Od dzisiaj mam wszystko w d****. Nie będę sprzątał wiecznie za tych chlewiarzy. Idę za chwilę gdzieś się wybrać z kolegami i koniec. Nie będę po brudasach sprzątał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×