Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie znaleść skromną spokojną mądrą dziewczynę z dobrym sercem?

Polecane posty

Gość gość
ja biorę tylko te które się wypinają bez rozkładania nóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nie było tak, że to ja pomagałam mężczyźnie - w domu, w nauce, znalazłam mu pracę, a mimo to i tak zostałam skreślona. Smutne to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolsana123
Mało takich dziewczyn/kobiet, ale mam nadzieje,ze znajdziesz. I bedziesz szczesliwy:)Pozdrawiam Zolsana123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie było tak, że to ja pomagałam mężczyźnie - w domu, nauce, znalazłam mu pracę, a mimo robił co chciał i zostałam skreślona. Smutne to:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety dzisiejsze dziewczyny 20+ nie nadaja sie na zony, matki, jedynie do dymania na prawo i lewo sa zdolne hahhaa :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do zolsana 123 - tracę w to już wiarę, naprawdę. On uważał, że za jałmużnę nie będzie pracował i tyle, non stop się zwalniał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolsana123
nie wolno tracić nadziei, jak ją stracisz będzie Ci trudno na nowo uwierzyć w dobro, i ludzi. Czasem to czego szukasz jest blisko Ciebie, na wyciagniecie reki. Uwierz <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staram się wierzyć, ale ile można było błagać drugą osobę o normalne życie - dosłownie błagać? A i tak to ja jestem tą złą, bo odeszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DODA ma IQ 140 x wyliczone w internecie, do Mensy jej raczej nie wezmą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli nie ma takich... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są, nie widzisz, co pisze babka chociażby z 18:45?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się chętnie zamienię. Oddam spokojna, skromna itp żonę w zamian za "pusta lambadziare". Zastanów się czego naprawdę szukasz i co Ci daje szczęście. Nie kieruj się poprawnością polityczną. Ja też kiedyś chciałem porządna, mądra kobietę bo przecież każdy chciałby mieć mądra, prawda? Po czasie dopiero przyznalem sam przed sobą ze akurat szczęścia dałaby mi "głupia i nie porzadna".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się chętnie zamienię. Oddam spokojna, skromna itp żonę w zamian za "pusta lambadziare". Zastanów się czego naprawdę szukasz i co Ci daje szczęście. Nie kieruj się poprawnością polityczną. Ja też kiedyś chciałem porządna, mądra kobietę bo przecież każdy chciałby mieć mądra, prawda? Po czasie dopiero przyznalem sam przed sobą ze akurat szczęścia dałaby mi "głupia i nie porzadna". x dobrze kolego oddam ci nieroba, nie potrafiacego skleic kanapki, zrzedzaca i marudzaca babe, wydajaca na siebie kupe kasy, co ty na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja miałem taką normalną, kochającą mnie kobietę, która nie miała tony tapety na twarzy, nie musiałem się jej wstydzić i s***********m sytuację. Lepiej tego nie róbcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak? Oszukałem ją kilka razy, choć ona mnie ostrzegała. Wiele tego było, poza zdradą, bo jej nie zdradzałem. Myślałem że tak tylko mnie straszy ale ona nie chciała już ze mną rozmawiać i zostawiła mnie. Robiła dla mnie dosłownie wszystko, ale w końcu chyba nie wytrzymała, a fajnie mieć kobietę, która we wszystkim wam pomaga, jest miła i kulturalna, a nie wyglądająca jak d*****.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo taki skarb trzeba szanować i kochać marzę o takiej kobiecie, ale trafiam na same szmaty albo zimne księżniczki co to od siebie nic nie dają tylko by chcialy brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nadal ją kocham, ale ona nie chce ze mną w ogóle rozmawiać. Teraz trudno będzie znaleźć osobę która mało imprezuje, lubi dom, gotowanie, nie wymaga wielu rzeczy materialnych i która akceptowała nawet moje przeszłe głupoty jak np. palenie blantów. No i która załatwi mi robotę tak jak ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takich osób jest sporo, ale nie rzucają się w oczy i nikt nie zwraca na nie uwagi, do związków w pierwszej kolejności są wybierane właśnie dykotekowe laski albo tupeciary, które nie cofną się przed niczym a z panów szpanerzy ładnie wyglądający albo mający dobry bajer... potem czar pryska i nie wiadomo czyja była wina :P skromni i spokojni to skarb, ale za późno się ich docenia, czasami też przechodzą na drugą stronę mocy i po skromności ani śladu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo to muszę przyznać, że chyba szalona była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarówno wśród kobiet i facetów te wartościowe, porządne osoby się nie wychylają, bo są zakrzyczane i przegadywane przez te przebojowe i tępe, które jedyne co potrafią to sytuować się w każdej sytuacji w centrum uwagi, a we łbie siano i g****o. Kobiety też takich wybierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawikzewsi
spędzam dużo czasu na internecie kiedyś bardzo dużo i jakoś nie wyobrażam sobie jak można poznać kogoś w sieci dla mnie to abstrakcja, To jest takie pisanie do nie wiadomo kogo a potem się okaże że dziewczyna jest ode mnie wyższa i kończą się moje szanse albo że jest ładna. Mam szanse tylko u dziewczyn drugiego albo trzeciego sortu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Velen, kocham Cię miłością bliźniego. Masz cudowny charakter. Życzę Ci wszystkiego dobrego w życiu, samych wspaniałości. Więcej takich ludzi na świecie poproszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbowałem ją odzyskać, napisałem do niej z przeprosinami, ale ona nie chce ze mną rozmawiać. Powiedziała że nigdy mi już w nic nie uwierzy i taki związek niema sensu. Dlatego wcześniej pisałem, żeby lepiej nie spierdolić takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×