Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chce mi się płakać bo nie mam dziewczyny

Polecane posty

Gość firstofthisname
dziś - cóż, to pokazuje tylko, jak niewiele kobiet zaznało prawdziwej miłości, a jak wiele żyje w związkach, bo coś tam. Słowa nie są ważne, bo miłości się nie okazuje słowami. Tu chodzi o czyny. Tylko i wyłącznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
firstofthisname dziś tak, tak miłość na dobre i złe to jakim cudem ci nie wyszło w pierwszym związku co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firstofthisname
dziś - dla mnie romantyczne było, że umył za mnie okna, albo umył mój samochód. Serce na kartofelku mnie nie ruszało nigdy. Ale może ja nie jestem romantyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
firstofthisname dziś skąd wiesz że ty zaznałaś? bo co powiedział miłe słówka, dał buziaka czy może uprawiał z tobą seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co się stało z twoim ostatnim facetem, skoro już z nim nie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firstofthisname
dziś - dlaczego? Bo to nie była miłość! To było zauroczenie, czysta chemia. Kiedy się wyczerpała, okazało się, że wiele nie zostało, poza wzajemną sympatią i przyjaźnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
firstofthisname dziś buhahahaha może romantyczny bo zrobił obiad :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firstofthisname
dziś - odsyłam do wcześniejszego posta, poczytaj sobie. P.S. nie wiem czy wiesz, ale seks można uprawiać bez miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
firstofthisname dziś ale skąd będziesz wiedziała czy cie facet kocha? Tak mężczyźni kochają, że jak kobieta zachoruje na coż ciężkiego to uciekają gdzie pieprz rośnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firstofthisname
dziś - jak robił obiad to był zabójczo seksowny, nie romantyczny. Na samo wspomnienie się uśmiecham. A gotował prawie tak dobrze jak mój ojciec, który jest Bogiem w kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
firstofthisname dziś Można ale też może być uczucie udawane do drugiej osoby żeby dostać to co dostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firstofthisname
dziś - jak ucieknie, to będę wiedziała. Mój nie uciekł, dlatego wiem, że naprawdę kochał. A nie tylko przyjemnie spędzał czas w moim towarzystwie, bo z braku laku dobry kit. Miłość można ocenić dopiero po latach, na bieżąco się nie da. Brak miłości łatwiej wyczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
firstofthisname dziś Nigdy nie masz pewności czy facet cię na serio kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firstofthisname
dziś - a co dostał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
firstofthisname dziś jak to co seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak będzie mi zależało na kobiecie to nawet zaśpiewam serenadę pod domem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firstofthisname
dziś - jakieś 2 lata przed moim wypadkiem. Dlaczego więc został? Czego się spodziewał, bo chyba nie seksu, skoro byłam sparaliżowana od pasa w dół. Byliśmy młodzi, miał życie przed sobą. Imprezy, szaleństwa, wyjazdy, popijawy. Po co mu była kaleka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, dobra temat jest o mojej samotności mnie reszta nie obchodzi bo sytuacja jest na tyle dramtyczna, że już nie mam siły. Tyle razy mnie odrzuciły niektóre zbyt chamsko ale cóż takie jest życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jak pisałem z niektórymi dziewczynami to czułem jakbym miał kontakt z osobą która ma zaburzenie narcystyczne chwaląc się jaka ona nie jest piękna, jak mężcyźni ją podrywają a zainteresowania to standard siłownia, moda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psychicznie jest w dołku bo mimo, że zawsze chciałem zaznać miłości to nigdy jej nie doświadczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firstofthisname
Źle wybierasz. Jeśli dziewczyna jest pusta, bo moda i siłownia to żadne zainteresowania, to nie będzie z niej dobrej partnerki. Nie liczy się tylko fajny wygląd, bo on się może w każdej chwili zmienić. Liczą się cechy wspólne, podobieństwa i otwartość na drugą osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
firstofthisname dziś Przecież nie lecę na wygląd same się chwalą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firstofthisname
dziś - naprawdę myślisz, że lepiej doświadczyć i stracić, niż nie doświadczyć? Nie da się porównać z niczym takiej straty. Nawet utrata dziecka mnie tak nie bolała, a przecież bolało mocno i długo. Lepiej tęsknić za czymś, czego się nie doświadczyło, niż opłakiwać stratę czegoś, co już nie wróci. Uwierz na słowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siłownia i moda zainteresowania kobiet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firstofthisname
dziś - nieatrakcyjna dziewczyna raczej nie napisze czegoś takiego. Wniosek jest prosty - do pasztetów nie piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo narzekają jacy mężczyźni to dupki nie da się tego słuchać na prawdę nie tylko na portalach randkowych ale też czatach czy gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firstofthisname
dziś - nie znam ani jednej, która by się interesowała siłownią i modą, tylko i wyłącznie. Modą interesuje się i ja, żeby nie było, ale jest gdzieś na szarym końcu 10 mich najbardziej aktywnych zainteresowań. No i ja się interesuje moda męską, żeby było zabawniej. W damskiej się orientuję, ale z pasją stylizuję facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
selfie z dziubkiem i foty sylwetki żeby więcej się zleciało napalonych mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo mające co chwile kompleksy bo facet coś im powiedział i dążą do perfekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firstofthisname
Przestań szukać w necie. To nie jest dobre miejsce do szukania, szczególnie w tak młodym wieku. Wyjdź do ludzi, tak Ci będzie łatwiej. Szukanie w necie ma sens po 40-stce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×