Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kokeyu od rana goni za Noweuszem

Polecane posty

Gość gość
bardzo zabawne:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz Widmo opowie wam fajny dowcip :) _kreska_ 2014.09.25 Co to jest: -ma 30 cm. jest sztywne I sprawia, ze kobiety krzycza ? -Martwy noworodek hue hue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muszka śmierdziuszka 2016.04.23 Widmo powtarzam odczep się od Agenta. On nie jest hejterem tak jak Ty, ani spamerem. Narzekasz na brak zainteresowania ze strony kobiet, czy co, że zadymę robisz? Daj mu święty spokój i nie pieprz głupot, że znasz moje, czy Wadery dane i konta na fejsie. Nie masz o nas bladego pojęcia. Tyle potrafisz? Szantaż, manipulacja, groźba? Daj nam spokój Xx Agent im przeciez pisał że hodują chama i tego pożałują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Midsumer utrzymywała spamera przy zyciu za komplementy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muszka śmierdziuszka 2016.04.23 Widmo powtarzam odczep się od Agenta. On nie jest hejterem tak jak Ty xxx xxx xxx HAHAHAHA :D:D:D Muchozol się wyjepała kim jest Agent :D kto umie czytać między wierszami - wyłapie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szamberium i Middumber trzymają przy życiu Widmo :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agent to nie tylko hejter ale też porpierta lacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chyba nie umiem czytac miedzy wierszami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agent AO analny оdbуcie jesteś ? zostaw kontakt do siebie bo ludzie z chcą z tobą porozmawiać abyś wytłumaczył o co chodzi z tymi lekami, kalekami na wózkach, utylizacją, matkami k**wfami że zdechły, pampersami itp.zwyrodnialstwem. Był też epizod, że ktoś w obronie matuzalema0325 straszył jak doprowadzi do samobójstwa S.W. i że ta kobieta osieroci dzieci. Wykaz strony wskazuje, że te bestialskie komentarze zostały wysłane z wawy. Temat pt. "kto tutaj został" str. 17,18,19. Ty bronisz zwyrola matuzalema0325, więc zachodzi duże prawdopodobieństwo, że to ty jesteś tym zwyrodnialcem który dobił psychicznie S.W. Kiedyś na temacie S.W. zadeklarowałeś, że zniszczysz kogoś i dodatkowo na temacie o dewiantach przyznałeś sie do hejtowania kogoś na tematach Wilka. Hejty były bestialskie i wszystko wisi na serwerach portalu kafe. Nikt nie jest święty, ale nikt cie nie zaczepiał i daty godziny wskazują, że to ty inicjowałeś niszczenie użytkowników i nawet nie kryłeś tego, że jesteś konfidentem który biega do abuse aby banować ludzi. Wklejki, wjazdy na Imperium i Want to twoja robota, bo nawet nie ukrywałeś jak jesteś wrogo nastawiony wobec tych kobiet. Lincz powyżej trzech miesięcy którego sie dopuściłeś podchodzi pod paragrafy wg. polskiego K.K. Portal z tym nic nie robi i umożliwia ci nękanie i pastwienie sie nad ludzmi. Masz odwage spotkać sie w realu, czy będziesz udawał że cie nie ma ? Jak udasz sie na policje, to twoje dane poznamy, bo tam nie schowasz sie za pomarańczą. Jaka jest twoja decyzja ? Chcemy tylko porozmawiać. Mokotów nie jest duży.. P.S.Do wieczora masz czas na podjęcie męskiej decyzji agencie i zdobycie sie na odwage zamiast chować sie za krzakami hejterku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koke aka kreska jest nie do z***bania jak nowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fellatio, Petrov, podszywy Wilka, Nowego, Kredka, Matu, Agenta wszystko na jedna nutę:homo i pedofilii, niszczenie Karuzeli, szczucie i skłócanie ludzi, gęganie i wyzywanie kobiet od wywłok itd itp tak się bawi tu całymi dniami merytorycznie nasz Krzysio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głaskaliście po główce czuba to teraz macie armagedon na ogólnym, uczuciowym i erotycznym. Psychol strolował trzy działy. Kim jest ten osobnik ? Botem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś mu pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agencik nawet nie ukrywa hejtu na Want i Imperium:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koke to Petrov?:-D Teraz już wiadomo kto wypisywał, że Adam i Ola są szczęśliwi. Zezoku, onanisto, narkomanie i schizofreniku, wielbicielu mężatek i nieletnich udający, że odszedł= Pryku 35 letni w twoim wieku rodziny, mają, pracują, spłacają kredyty, mają domy, jeżdżą na wakacje. Ty ślizgasz sie po cudzych ci...pach:-P:-D Olka cię nie chciała ale to nie powód, żeby wpiertalać ją w hejt,że Araby sraja na nią💤 ty i Słodko Winna jesteście największymi kurfiarzami ero. Spijała twoją spermę, lizała ci rowa, oblechu:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Koke i Ola są w szczęśliwym związku paranoiku i lewaku z uczuciowego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisał ci tak czy powiedział? W jakim związku :-D:-D walił Luize, Slowiankę i Wachlarza na każdym z nicków. Z nikim ta sierota nie jest 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slodko winna 2014.03.06 Rozmówco przestań wreszcie do jasnej cholery!! To już jest nudne!! Nie chce mi się tutaj udzielać poważnie, już rzygam tymi wyzwiskami. Baw się kuźwa dalej. Rozmówco i nie przesadzaj, bo w twoje wyzywanie jest żałosne. Koniec i kropka, nie mam ci więcej nic do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wylogowany matuzalem0325 gość 2015.10.02 Nie zależy Ci Widmo na Pani Renacie? Zastanów się. Mam na myśli Matuzalema. Mam na uwadze Twoje zachowanie i wyzwiska xxxxx gość 2015.10.02 Matu privuje ze SW xxxxx gość 2015.10.02 Nie wierzysz mi? To poczekaj, skoro pozwalasz to czeka Cię niemiła niespodzianka. Gorzej z Renatą, bo to ona zostanie osmieszona. Myślisz, ze Cie za to wysciska? xxxxxx gość 2015.10.02 Nie rób z siebie ofiary Widmo Wybieraj albo się uspokajasz z wyzwiskami albo Twoja koleżanka z nadmiaru wrażeń skończy z sobą. A szkoda by było. W końcu matką jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wylogowany matuzalem0325 gość 2015.10.02 Nie zależy Ci Widmo na Pani Renacie? Zastanów się. Mam na myśli Matuzalema. Mam na uwadze Twoje zachowanie i wyzwiska xxxxx gość 2015.10.02 Matu privuje ze SW xxxxx gość 2015.10.02 Nie wierzysz mi? To poczekaj, skoro pozwalasz to czeka Cię niemiła niespodzianka. Gorzej z Renatą, bo to ona zostanie osmieszona. Myślisz, ze Cie za to wysciska? xxxxxx gość 2015.10.02 Nie rób z siebie ofiary Widmo Wybieraj albo się uspokajasz z wyzwiskami albo Twoja koleżanka z nadmiaru wrażeń skończy z sobą. A szkoda by było. W końcu matką jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Napisał ci tak czy powiedział? W jakim związku smiech.gifsmiech.gif walił Luize, Slowiankę i Wachlarza na każdym z nicków. Z nikim ta sierota nie jest lapka.gif X jest, jest spr & potw szczęśliwy , zakochany i akceptowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tapetuj niewygodne fakty tylko że na szczęście każdy od dawna wie co z ciebie za jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wachlarza nie zna. W życiu nie pisał z nią i to wszystko to debilizmy wyssane z brudnego palca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys jak bylem tu swiezy i przeprowadzalem rekonesans po odleglej okolicy (zapuszczalem sie nawet w tereny Yukon gdzie internetu nie ma i siec tel.gubi zasieg) to wlazlem na teren watazki bialych wilkow o czym pojecia nie mialem. Nie mialem broni nic, jedynie haski mi towarzyszyl i mialem maczete aby sciezki nam torowac w gestwinie. Uslyszalem wycie wilka, pozniej na widocznych przestrzeniach z daleka dopatrzylem sie jednej sztuki wilka Szedl za nami, ja juz zawijalem kite do terenowki ale kawal drogi mialem z godzine marszu dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozniej ten bialy wilk mnie opiertolil ze smakiem. Koniec opowiadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niósł wilk razy kilka ponieśli i wilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowa o kokose i jego kurfach i leci spam. Znasz Agnieszkę bo byłeś u niej stricie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luize waliłeś między cycki :D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.01.09 Ola to Nieogryzek. Przedwczoraj jako numer cztery wyznala mu milosc na jego temacie. DZIWNE bo kiedys prosila go zeby pojechal z nia do szpitala onkologicznego na Mikolaja. Nie pojechal.Dla mnie Koke jest dziecinny i boi sie chyba kobiet.Wiec cyka je na dysko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×