Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pierwsza antykoncepcja

Polecane posty

Gość gość
gość 2017.05.18 ciekawe ktore. prezerwatywa może przecież pęknąć... A słyszałaś o kapturku naszyjkowym? Z własnego doświadczenia polecam femcap :) Poczytaj sobie o nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badania potwierdzają skuteczność, przystępność i satysfakcję ze stosowania Metody Rozpoznawania Płodności: -93% kobiet niezależnie od miejsca zamieszkania i poziomu edukacji jest w stanie opanować umiejętność rozróżniania czasu płodności i niepłodności w cyklu miesięcznym 1,2 -Wysoka skuteczność MRP zarówno w staraniu się, jak i odkładaniu poczęcia (w przypadku odkładania skuteczność porównywalna z metodami antykoncepcyjnymi) 2,3,4 -Zadowolenie małżonków stosujących MRP z relacji intymnych 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja poprzedniczka napisała już wszystko. Dla młodej dziewczyny, która dopiero zaczyna swoją przygodę z antykoncepcją (bo gumki nie dają pewności) To warto przejść się do ginekologa i przepisać coś mniej inwazyjnego np pigułki o małej dawce hormonów, powiedzmy np Vines. Ja ich co prawda nie brałam, ale bierze je moja siostra i powiedziała,że czuje się świetnie i ma wrażenie,że nic nie stosuje :) Miała potworny problem z trądzikiem i piersiami, a jak tylko zaczęła stosować anty to wszystko wróciło do normy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrecie chemie a potem w wieku 30 lat zdrowie 40 latki...powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moją pierwsza antykoncepcją sa pigułki Vines i nie mogę narzekać, jestem zadowolona, zabezpieczają, bo gumki to nigdy pewności nie dają, mają mało hormonów, dodatkowo przestały mnie boleć piersi przed okresem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikolayka
Ja biorę Vibin Mini i jestem z nich bardzo zadowolona. Moja pani ginekolog powiedziała, że to jedna z najczęstszych pigułek zapisywanych jako pierwsza antykoncepcja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.06.07 gość 2017.05.18 ciekawe ktore. prezerwatywa może przecież pęknąć... A słyszałaś o kapturku naszyjkowym? Z własnego doświadczenia polecam femcap usmiech.gif Poczytaj sobie o nim usmiech.gif a nie jest wyczuwalny podczas stosunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natullka
vibin mini jest przepisywany na pierwszą antykoncpecję ponieważ zawira zdecydowanie mniej hormonó niż inna tabletki, dlatego też bym je wybrała dla córki jako pierwsze tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewka
też dostałam vines jako pierwszą antykoncepcję, wcześniej nie stosowałam hormonalnej i te tabletki dostałam pewnie dlatego że mają najmniej hormonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×