Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asiankaa

szukamy normalnej kobiety układ 2k m

Polecane posty

Gość Asiankaa

hej, dojrzeliśmy do decyzji aby spróbować przyjaźni z podtekstem erotycznym w układzie dwóch kobiet i mężczyzny :) mamy po 26 lat, jesteśmy zadbani, sympatyczni, mamy wiele zainteresowań i pasji. nie wyróżniamy się niczym z tłumu. szukamy kogoś niedoświadczonego w tego typu relacjach - sami nie mamy żadnego doświadczenia. obrzydzają nas kobiety udzielające się w seksie grupowym oraz zmieniające często partnerów. to samo tyczy się układu dwóch par oraz wszelkich zdesperowanych mężczyzn :) jak jest jakaś miła Pani, nawet nieśmiała, która chciałaby wypić lampkę wina, spotkać się, pośmiać i obejrzeć film, a czasem zaszaleć wspólnie, bo ma jakieś tam fantazje o kobietach - zapraaszamy, nie gryziemy :) mieszkamy na terenie trójmiasta, mamy miłe gniazdko :) email : me2@t.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja szukam dwóch panów po 40 Mam 30 na brak zainteresowania nie narzekam ale chciałabym to spróbować ze starszymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda ze trojmiasto :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu ciezko bedzie znalezc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obrzydzają nas kobiety udzielające się w seksie grupowym oraz zmieniające często partnerów. to samo tyczy się układu dwóch par Z Sami to robicie a brzydzicie sie takich ludzi to czego chcecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś i jak? nadal jesteś chętna?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz przyjaciół do wspólnej masturbacji ? Masz dość marszczenia drągala ? Wejdź na HTTP://E-MASTURBACJA.PL Mi pomogli i poznałem masę znajomych do wspólnej onanizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×