Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

prezent dla chłopaka :)

Polecane posty

Gość gość
Jeżeli już zdecydujesz się co chcesz kupić chłopakowi to wypróbuj koniecznie porównywarkę cen www.cozacena.pl, bo w końcu po co przepłacać za produkt skoro można go znaleźć w niższej cenie w tak łatwy sposób. Osobiście korzystam z tej porównywarki cen za każdym razem kiedy robię zakupy przez internet i jestem z niej bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojemu w tym roku kupiłam zegarek. Bardzo się ucieszył z takiego upominku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swojemu kupiłam ostatnio porządną jesienną kurtkę na www.denley.pl :) Wiele nie kosztowala, a juz po materiale widzę, ze na kilka sezonów mu posłuży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli twój chłopak ma jakieś hobby np. nurkowanie lub motocykle, to na prezent możesz mu kupić tematyczną koszulkę z nadrukiem. Fajne koszulki dla pasjonatów znalazłem na www.didwear.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nestora
Nie wiem w czym Twój chłopak gustuje i ile ma lat, ale myślę że w sklepie online avans.pl coś wybierzesz, ja tam facetowi kupuję prezenty, zwykle jakieś drobiazgi do komputera, konsoli czy telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudadagusia
A może wybierz mu jakieś perfumy? Każdy atrakcyjny i pewny siebie facet powinien mieć na swojej półce w łazience dobrą i markową wodę toaletową. Ostatnio znajoma poleciła mi świetną drogerię internetową https://www.perfumeria.pl/On/Perfumy i mają tam naprawdę ogromny wybór zapachów dla mężczyzn, w cenach o wiele niższych niż w tradycyjnych sklepach z kosmetykami, więc z powodzeniem znajdziesz coś dla swojego faceta. Mi ostatnio bardzo podoba się zapach Paco Rabanne 1 Million Prive ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda2307
Szukając prezentu dla chłopaka, koniecznie zerknij na stronę: http://idealneupominki.pl/prezent-dla-niego Znajdziesz tam ciekawe i oryginalne pomysły na prezent dla chłopaka, a także wiele rożnych gadżetów czy gadżetów filmowych z najpopularniejszych serii filmowych (Gwiezdne Wojny Star Wars, Władca Pierścieni, Hobbit, Harry Potter, Transformers, Gra o Tron, Batman, Alien i Predator) oraz wiele wiele więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko co dasz "od serca" pewnie go ucieszy bo będzie to prezent od Ciebie. Jeśli jest naprawdę wyjątkowy kup mu wyjątkowy prezent http://motoprezent.pl/ może voucher na jazdę ferrari?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam zegarek dla mojego chłopaka z tej strony www.zegarki-magar.pl. Musze powiedzieć, że byłam trochę zaskoczona bo cena za zegarek który kupiłam była niższa niż w sklepie stacjonarnym w miescie. Jednak warto szukać w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się! Prezent dla mężczyzny musi być przydatny, a nie taki, który będzie stał na półce :) I takim prezentem może okazać się ubranie, a konkretniej koszula, marynarka, nowa bluza, czy dresy do grania w piłkę. Tutaj pojawia się już kwestia dopasowania ubrania do konkretnego mężczyzny, ale pomysł jest naszym zdaniem niezły i udowadniają to Panie, która wpadają do nas po prezenty dla swoich facetów. Jakbyście szukały czegoś wartościowego to zaglądajcie do nas i śmiało pytajcie :) We wszystkim pomożemy, a w internecie jesteśmy tutaj --> www.ombre.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swojemu ukochanemu kupiłam piękny album na 4 zdjęcia z limiq na allegro;) Pięknie wykonany,a cena nieadekwatna ( tylko 26 zł )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek0
To moze jako facet sie wypowiem. My lubimy praktyczne gadzety. Szczerze swojej dziewczynie powiedzialem, ze jak chce mi cos kupic to niech wybierze z go clever. Dostalem kamere 360 i mega trafila! Caly czas z niej korzystam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miksia
Myślę, że fajny będzie prezent związany z jego hobby, jeśli np. jest fanem gier komputerowych, na pewno spodoba mu się gadżet z nimi związany, albo po prostu nowa gra. Wybór jest ogromny, poszukaj czegoś na http://www.cozacena.pl/gadzety-dla-graczy może wpadniesz na jakiś ciekawy pomysł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RenataTrójka
Najważniejsze to znać zainteresowania swojego ukochanego, bez tego prezent może być nieudany, no bo po co mu coś czego nie będzie używał. Pomysłów polecam szukać w tym artykule http://ranchotexas.pl/pomysl-prezent-dla-niego/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciuchy to zawsze sprawdzobny prezent, szczegolnie ze faceci sami nie lubia ich kupowac...a moj sie w ogole na tym nie zna i jak juz kupi to totalna tragedia, dlatego na jego urodziny zamowilam pare t-shirtow od didwear.com prezent praktyczny i ladny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio kupiłam swojemu narzeczonemu wielką niespodziankę, czyli aparat nikona. Był w totalnym szoku i najpierw nie chciał przyjąć, ale wiem że to było jego marzenie. Sam by się nie zdecydował, ale ja wzięłam na raty w media expercie i będę spłacała powolutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynaaaaaa
A ja popieram te ciuchy, teraz w sieci jest tyle zabawnych fajnych koszulek, ze az szkoda nie kupic, ja np. kupiłam chłopakowi na urodziny taką z logo red hot chilli peppers, bo jest wielkim fanem :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jakiej okazji? Jaki budżet? Ja myślę , że fajnie jest kupić coś stąd: konsoleigry.pl/40-gry-na-xbox-one#/gatunek-zrecznosciowe Pamiętaj, że faceci uwielbiają grać to takie duże dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pączusio
też bym chciała dla chłopaka t-shircik, chyba taki z własnym napisem: TWOJA ZŁOTA RYBKA, bo on dużo wędkuje :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieszne
to kup mu wedke, twoja zlota rybka to taki napis bardziej walentynkowy, watpie zeby facetowi sie spodobalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagrana
tak, jak juz chcesz koszulke to przeciez sa takie specjalne spersonalizowane dla wedkarzy, musisz tylko troszke poszukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha, wedke.. dobre sobie ktora baba sie zna na wedkach?! jak sa te koszulki to ja bym sie zdecydowala na koszulke, tylko ja np. w zyciu takich nie spotkalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×