Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Olga18

Gdzie spędzacie wakacje

Polecane posty

Gość gość
My w tym roku raczej mamy zamiar pojeździć sobie po Polsce :) Jedziemy na przykład do Mielna, a zatrzymujemy się tam w hotelu Unitral http://www.unitral.pl/. Moja siostra byłą tam w zeszłym roku i jest mega zadowolona, także i my postanowiliśmy sobie pojechać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistyn
W tym roku zdecydowaliśmy się na wakacje w górach. Jedziemy do Białki Tatrzańskiej, mamy tam zarezerwowany apartament na Bookaparcie. Nie mogę się doczekać tego wyjazdu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak by ktoś z wasz wyjezdzał na wakacje i szuka dobrego i zaufanego kantoru internetowego to ja polecam kantor https://centnet.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na przykład jeszcze nigdy nie byłam w Górach Stołowych i zastanawiam się czy nie wybrać się właśnie tam we wrześniu :) Znalazłam w sieci ciekawą ofertę Willi Lawenda w Kudowie Zdroju http://www.lawenda.com/. Bardzo klimatyczne miejsce, komfortowe pokoje, smaczna kuchnia. Może ktoś z Was miał już okazję spędzić tam kilka dni i podzieli się opinią :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serella
a ja się zdecydowałam na wyjazd za granicę, do bułgarii z Coral Travel. I uważam że wyjazd jest świetne, dobrze zorganizowany, wszystko jest bardzo dobrze przygotowane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinni
Tak zdecydowanie! Coral to świetny organizator i myślę ze warto u nich wykupić wycieczkę - bo nie ma czego się obawiać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian

Ja w wakacje zawsze chociaż na chwilę odwiedzam góry, gdzie rezerwuję noclegi przez mountain-apartments.com.pl Jeszcze nigdy się nie zawiodłem, a każdy wypad to nowe wrażenia, szlaki i przygody. Cudownie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benia
Dnia 20.08.2019 o 15:01, Gość Damian napisał:

Ja w wakacje zawsze chociaż na chwilę odwiedzam góry, gdzie rezerwuję noclegi przez mountain-apartments.com.pl Jeszcze nigdy się nie zawiodłem, a każdy wypad to nowe wrażenia, szlaki i przygody. Cudownie!

Zdecydowanie góry to mój typ. Ostatnio często odwiedzam szczególnie Kościelisko gdzie przypadły mi do gustu apartamenty mountain apartments w Butorowy Residence. Piękne widoki, bardzo miła obsługa i śliczne wnętrza w moim stylu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja byłam z Coral travel za granicą. doskonale mi zapewnili wypoczynek, dobrze zadbali o bezpieczeństwo...no i nie było aż tylu turystów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×