Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chyba jestem zakochana w trzech meżczyznach

Polecane posty

Gość gość

uciekłam od pierwszego...ale po latach znowu sie spotkaliśmy... uciekłam znowu i wtedy przykleił się drugi, od którego uciekłam znowu i znowu go spotkałam...i między tymi dwoma dokleil sie trzeci, od ktorego też nawiałam, ale też znowu się zetkneliśmy. jestem skazana na nich trzech...uciekam ale wszystkie drogi prowadza z powrotem do nich...i co gorsza wciąż mnie ...dostrzegają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednego do ust, drugiego w rękę a trzeciego do tyłka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeciego jeszcze nie skonsumowałam. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drugiemu skonsumowałam usta :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czwartemu dałabyś radę? :D Może ci się wydaje zwyczajnie...Przerysowałaś sobie nieco... A nie masz rozdwojenia jaźni? Można mieć trzeć trzech adoratorów ale kochać tylko jednego. Przynajmniej ze mną tak było. Naprawdę dwóch może się podobać, ALE KOCHA SIĘ JEDNEGO:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba jestem zakochana w trzech meżczyznach x Nie żałuj sobie, weź jeszcze kilku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli nie kochasz żadnego z nich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej chcialabym mieć ich cale zycie trzech na raz, ale by o sobie nie wiedzieli. Niedziele spedzac z markiem, on taki romantyczny, nad woda, a potem umpa umpa, soboty z jackiem, bo jacek jest luźny wesoły gość, taki miły i spokojny, kameralne soboty, a piątki z Jerzym, bo Jerzy jest bardzo wykwintny, subtelny iz jerzym jadałabym kolacje, a potem umpa umpa do rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czwarty caluje mnie w reke ...przesympatyczny i dżentelmen. pewnie, ze tez by sie przydał, ale to może w czwartki, bo grafik juz napięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wziłęabym jeszcze kilku, został jeszcze poniedziałek, wtorek, środa... Ale tego czwartego nie kcoham jeszcze, bardzo lubię, tak może po 3 latach go skonsumuje, może po 2 latach...bo ja nie tak od razu, tylko dopiero jak sie zakocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedne kobiety są do kochania inne tylko do rypania. Niech Cię rypią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź maksymalnie 6, nawet w piłce nożnej trzeba mieć dzień przerwy na regenerację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa fantastyczni, tacy mili az chce sie tulić do serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubią ze mną porozmawiać i zjeść ciasteczko z kremem. i posmiejemy się razem ;) właściwie nawet nie sugerują tak bardzo , że przydałoby się coś wiecej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta czuje się kimś wyjątkowym bo oszukuje kilki facetów, a oni ją adorują, bo każdy z nich ufa że ona jest tylko z nim. Smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eee nieeee, przeciez oni wiedzą, że nie sa jedyni i że za winklem zaraz przyklei się następny, dlatego nie jestem z żadnym z nich, bo nie wierzą, że mogliby mnie mieć na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×