Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tramalukta666

Studentki z robolami!

Polecane posty

Gość gość
Nigdy w życiu. Jak facet nie ma wyższego wykształcenia, to u mnie odpada w przedbiegach. Sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślał byk to. Ważne jest chyba żeby umiał kochać nie ? Nawet największe matoły czasami okazują się normalniejsi od tych którzy całe życie.się ucza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś - ważne jest, żeby spełniał moje wymagania. Ostatni raz z chłopakiem bez studiów spotykałam się w liceum, później już nigdy. Łaził kiedyś za mną jeden taki, po zasadniczej. Miły nawet, w sumie przystojny, ale Boże, jaki to był prosty człowiek. Nieobyty, nieoczytany, niewykształcony. Koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj brat nie ma wyzszego a zarabia 3 razy wiecej od swojej zony, ktora jest po medycynie i spelnia jej wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj byly mial wyzsze wyklsztalcenie a taka pierdola z niego ze dajcie spokoj tak samo jak jego kumple . praktycznie 0 faceta w nim, taka ciapa co nic nie potrafi zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stara swojego syna wyleczy jak ten zachoruje od ciężkiej pracy! Mama mało inteligentna, a syn jeszcze głupszy od niej i od ojca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś - no i co w związku z tym? Moich by nie spełnił. Skoro ona jest zadowolona, to super. Ja nie potrzebuję w domu robola, tylko partnera do rozmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam wykształcenia, a interesuje się filozofią, sztuką, historią, fizyką kwantową, literaturą, poezją, muzyką, kinem, ezoteryką. Człowiek z wykształceniem nie gwarantuje tego, ze będzie dało się z nim porozmawiać na ciekawe tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale są na to większe szanse, niż u prostego człowieka bez wykształcenia. To się rozumie samo przez się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winon
tak zwany 'robol' zna doskonale życie od podszewki i jadł chleb upieczony z różnych pieców , sam potrafi upiec chleb nawet nad ogniskiem , mówię to w przenośni ale taka jest prawda i wielu magistrów z dyplomami postawi w kącie oraz wsadzi do mysiej dziury - teoretyków z dyplomami ośmieszy w praktyce zawodowej , i po cholerę kobiecie magister z dyplomem , który nie potrafi niczego zrobić a czego się dotknie to zepsuje , po cholerę kobiecie jest potrzebny doktor historii albo polonistyki , czy na temat dzieł Mickiewicza albo pierwszej wojny światowej chcesz kobieto gawędzić z mężem aż do emerytury ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierd.... Dałem ci jak widać przypadek, że człowiek bez wykształcenia, nie musi być prosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Winon, dokładnie o tym chcę rozmawiać. O kulturze, filozofii, historii. Nie muszę mieć faceta, który umie naprawić kontakt i położyć płytki. Od tego mam fachowców. Z resztą, ja już faceta mam. I jest prawie tak dobrze wykształcony jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×