Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy któraś z was ma odkurzacz samosprzątający roomba albo podobny?Warto kupić?

Polecane posty

Gość Ania

Roomby są najlepsze, nie ma to tamto. Wszystko odkurzą bardzo dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zukam pralkim

Mam jakiś z alliexpress nie pamietam nazwy kosztowal niecałe 600zl rewelacja !! Od miesiaca nie odkurzam. Sam daje rade. Mieszkanie 50m. Wystarczy odpowiednio przygotowac mieszkano przrd wyjsciem. Wracam i czysto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Ja mam ilive i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meme

tak, Roomba to świetna sprawa. Odkurzaja bardzo dokłądnie. Trochę kosztują, ale warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benia

chińczyki mają dobrą cenę 1 2 wady:

1. prawie nic nie zbierają bo mają za słabą moc

2. szybko się psują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mam konge tę z opcją mopa. Puszczam co dwa dni i jest ok.  Niemam dywanów tylko płytki w całym domu (w Hiszpani rzadko jest parkiet) nie uzywam normalnego odkurzacza mimo że mam psa. Jedyny minus jakiś zauważyłam to nie wjedzie na ciemny dywanik 😂 (miałam w łazience czarny a w sypialni granatowy) jak ją położę to wariuje piszczy i kręci się w kółko, doszliśmy z mężem do wniosku że „myśli” iż to dziura haha  (nie zbliża się do krawędzi, schodów czy tarasu żeby nie spaść) trzeba znieść. Wjedzie bez problemu na próg czy nóżki „podstawki” od lamp ale zawiesi się na okrągłej nodze od fotela rozkładanego. Muszę odstawiać fotel na czas odkurzania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A i można zaprogramować na konkretna godzinę mycie lub odkurzanie, ma opcje ze codziennie wyjedzie o tej samej godzinie. Lub o jakiej tam chcesz. Ja jak wspomniałam mam psa wiec się nie odważyłam jesczze zostawić ich samych. Szczeniakowi zdarza się Jeszcze zrobić w domu i mam przed oczami wizje rozmazanej kupy na białych płytkach 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×