Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marian000

Zostawila mnie, bo jestem niski

Polecane posty

Gość Marian000

Witam, rok temu poznalem pewna kobiete, moj ideal. Zakochalem sie w niej bez pamieci, mieszkalismy razem dosc dlugo. Ona ma 9 letnia corke. Od poczatku jej rodzina byla wrogo nastawiona w stosunku do mnie, WYLACZNIE z powodu, ze jestem od niej ok 3 cm nizszy (ona ma 175). Nazywali mnie "knypem", oczywiscie nie przy mnie, ale raz uslyszalem jak corka pytala sie jej przez telefon "czy knyp jest w domu?". Jej matka to dopiero jest jedza, zawsze chciala mi dowalic. Nastawiala ja przeciwko mnie. Ja zaczalem byc strasznie zazdrosny, bo zauwazylem, ze ona sie oddala i nie chce mnie. Raz na korytarzu wyrwalem jej w zlosci telefon czego bardzo zaluje :/ Po tym incydence ona sie ze mna rozstala, ale potem znow wrocilismy do siebie. Musze dodac, ze jestem wrazliwy na punkcie zdrady, bo byla zona mnie zdradzila. Nigdy sie tak nie zakochalem jak w tej kobiecie. Uprawialismy seks po kilka godzin dziennie, planowalem z nia przyszlosc. Ostatnio ona definitywnie ze mna skonczyla, powiedziala ze nie pasujemy do siebie, ze nie potrafi przelknac naszej roznicy wzrostu, ze wygladamy jak matka i syn. Powiedziala tez, ze ja przerazam ta swoja miloscia... Chcialem skonczyc ze soba, ale w pore przyjechala moja mama i mnie odratowala (podciete zyly).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze ci tak ,jestes niedorozwiniety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dobrze, że cię zostawiła. Wcale nie dlatego, że jesteś niski, ale niestabilny emocjonalnie. Wyrywasz tel, podcinasz sobie żyły, ile ty masz lat-13?? Sory, ale też nie potrafiłabym być z kimś takim w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co z tego skoro ja kochasz jesli ona ciebie nie?na tej jednej kobiecie swiat sie nie konczy.widac ze ja kochasz za wyglad a nie za osobowosc.obydwie sprawy sa wazne, w roznych proporcjach, ale brak miedzy wami wiezi duchowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marian000
Mam 33 lata, ale ona byla moja pierwsza prawdziwa miloscia. Nigdy tak na prawde nie kochalem bylej zony, ale bylem jej wierny. Od mojej dziewczyny oczekiwalem tylko szczerosci i milosci, a ona mnie rozkochala w sobie,a potem wyrzucila jak szmate. Ona nie wie o tym, ze chcialem sie zabic, to byla straszna glupota z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×