Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość marina39

Hepa Vitale. Szukam opinii

Polecane posty

Gość marina39

Witam, Szukam opinii na temat mieszanki ziołowej na wątrobę Hepa Vitale. W sieci nie widziałam informacji na ten temat. Czy ktoś z Was mozę to przyjmuje? Jak efekty? Czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto. Sama długo się zastanawiałam czy kupić bo jednak tanie to nie jest,( jest wiele innych tańszych preparatów) ale kilka osob mi to wczesniej poleciło, poza tym przeczytałam sobei kilka wpisów na blogach i postanowilam sobie przetestować. Jestem zadowolona, aby były efekty trzeba brać to jakiś czas ale ja już sie przyzwyczaiłam ( biorę codziennie do drugiego śniadania jako dodatek do owsianki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila0033
Kupuj śmiało. Sama przyjmuję te ziółka i jestem zadowolona z efektów. Są lepsze niż w przypadku leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze polecam środek. Miałam problemy z parametrami ALT prawie 300, nie było opcji aby samodzielnie odbudowac wątrobę. Dopiero po 3 miesiącach diety oraz wspomagania się hepa vitale udało się doprowadzić do normy w wynikach. Cierpliwość naprawdę opłaca sie. Moze zioła nie są tanie ale dają efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywenszata
Tak jest. Tylko naturalnymi produktami można się wyleczyć. Ja miałam problemy z wątrobą, ale po 2 miesiącach stosowania tych ziółek Hepa Vitale kondycja wątroby się poprawiła i jest naprawdę bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam jakiś czas temu. Powiem Ci, że cudów nie ma, ale ostatecznie czuję się lepiej. Zaparcia zdarzają się coraz rzadziej, więc w gruncie rzeczy mogę nawet je polecić. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warto warto bardzo polecam te ziółka :) Są przede wszystkim naturalne więc nawet się nie zastanawiałam jak je brałam bo lubię takie produkty. Piję je od miesiąca ponad i czuję się znacznie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są całkiem dobre jeśli połączysz je z dietą. Wiele zmieniło sie u mnie odkąd zaczęłam ją regularnie pić bo czuję się o wiele lżejsza i nie boli mnie już tak wątroba a do tego schudłam kilka kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morena290
Poczytałam sobie trochę na tym blogu i tak myślę, że chyba zamówię je dla mojej mamy. Ostatnio coraz bardziej skarży się na wątrobe, boje się żeby to nie było nic poważniejszego, więc trzeba zacząć działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuj kupuj. Ja też polecam, chociaż na początku nie byłam do nich przekonana, ale to najlepsze jakościowo zioła jakie miałam tym bardziej, że opakowanie starcza na baardzo długo , wiec będą służyć Twojej mamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkalakla
Ostatnio dość dużo miałam imprez, a wiadomo zawsze dużo jedzenia i alkohol, czułam się taka ociężała i wątroba zaczęła się odzywać, kupiłam hepa vitale, bo ciocia poleciła i od razu samopoczucie lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Hepa Vitale piję zawsze podczas Świąt, bo nie potrafię się opanować, zawsze zjem za dużo, a to u babci, która oczywiście co 10 minut namawia na kawałek ciasta, a to u rodziców. A potem czuję się ciężko i mam zaparcia, których bez ziół bym się nie pozbyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cannaka - skąd ja to znam :/ Mojej babci nie da się przekonać, zawsze myśli, że jestem niedożywiona, dlatego wkłada mi podwójną porcję, mimo mojego sprzeciwu. Jasne, jestem szczupła, takie mam geny. Mam bardzo szybką przemianę materii. Do tej pory stosowałam tabletki przeczyszczające. Wiem jak to brzmi ;/ Czy te zioła by mi pomogły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabletki przeczyszczające? Chcesz sobie zniszczyć zdrowie? Jasne, że zioła przy zbilansowanej diecie są bardziej odpowiednie niż tabletki oczyszczające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiślanka

Cannaka coś w tym jest, te ziółka w takich momentach się dobrze sprawdzają. Ja mam słabą przemianę materii to pije sobie codziennie tak jedną filiżankę i samopoczucie dużo lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi

Szybka przemiana materii i dodatkowo tabletki przeczyszczające? Ludzie to mają pomysły jak sobie zajechać jelita na własne życzenie.

Mi też zioła pomagają szczególnie jak się za bardzo najem i jest kiepsko. Na oczyszczanie trudno powiedzieć jak działają, bo tego nie widać, ale chyba dobrze, bo wyniki mam w porządku a dużo antybiotyków się przewinęło w międzyczasie. Na wzmocnienie można brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość canomilla

Używam już od dłuższego czasu i piję sobie je regularnie - bardzo dobrze się po nich czuje. Jak masz jakieś dolegliwości ze strony wątroby, czy bierzesz dużo leków, to mogę je polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

też polecam -mi przy leczeniu izotekiem się przydają 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam właśnie do wyboru. Albo zdecydować się na leki, albo jeszcze powalczyć z własnym jadłospisem, przyzwyczajeniami itd. Wybrałam jednak drugą opcję, w tym właśnie te zioła, o które pytasz i był to bardzo dobry wybór. Leki powinno się brać w ostateczności, bo przy wątrobie na stałe się uzależniasz od ich działania. Zmieniając nawyki, wdrażając suplementacje sprawiasz, że problem realnie zanika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2021 o 19:09, Bartek112 napisał:

Witam ja stosować pić czy mielić ziarenka jeść w całości proszę o odp. Dziękuję

Ja to sobie zaparzałam kilkanaście minut. Nie wiem czy można to stosować w inny sposób, ale mieszanka raczej wygląda w ten sposób że sposób przygotowywania się narzuca, jest stosunkowo sypka i w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie trzeba to zaparzać, ale mi się wydaje, ze nawet kilka minut wystarczy. Jak ktoś potrzebuje czegoś na osłonę wątroby to super opcja. Ja regularnie piję, dwa razy dziennie i jakieś dyskomfoty wątroby jak wcześniej występują dużo rzadziej niż wcześniej i mam nadzieję, ze w szerszej perspektywie znikną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2019 o 11:25, Gość Kasia napisał:

też polecam -mi przy leczeniu izotekiem się przydają 🙂

Miałam podobnie. Od razu jak miałam jakieś dolegliwości to skonsultowałam się z moim dermatologiem, ale on podkreślał, że Izotek nie uszkadza wątroby, ale właśnie rozregulowuje jej pracę. Więc oprócz diagnostyki, żeby w odpowiednim momencie zareagować brałam również to hepa vitale i mi fajnie się sprawdziło. Tak więc jak ktoś przewlekle bierze jakieś leki to warto się nad takim rozwiązaniem zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×