Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Biznesmen85

Poznam kobietę z klasą

Polecane posty

Gość Biznesmen85

Poznam kobietę z klasą na stały związek. Jestem zadbany i zaradny, posiadam własną dużą firmę i kilka mniejszych, mam własny dom i samochód wysokiej klasy porsche carrera. Dbam o siebie, odwiedzam regularnie siłownie i biegam. Mam 31 lat. Poznam damę w wieku 18-35 lat, ładną i szczupłą. Nie spodziewam się wiele po tym damskim forum, ale może akurat takową tu znajdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jaja to Ty masz? Chyba nie. Skoro szukasz w wirtualnym świecie kobiety z klasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej na 100 % nie jesteś dojrzały skoro piszesz to na takim forum. Facet jak masz jaja i chcesz kobiety to idź na miasto i zagadaj, obecnie są ŚDM, myślisz że ci ludzi przyjechali tylko tego że są katolikami i chcą się modlić ?, dużo kobiet przyjechało aby poznać nowych ludzi, zakochać się, popieprzyć się. W Krakowie wczoraj garściami rozdawali prezerwatywy. Sam wziąłem około 60 i nie zamierzam narzekać, będę pierdzielił się z młodymi i starszymi kobietami nawet przepieprzę obie dziurki takiej 50 letniej kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam klasę i czasem lubię tu zajrzeć :-) a ukochanego mam z neta ,i jest wyjątkowy więc ..wszystko możliwe ,problemem jest coś całkiem innego niż jaki komunikator zostanie użyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym forum z klasa? Idz sie leczyc. Nie wierze w twoja fimre, samochody, itd. - masz IQ pantofelka (pierwotniak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co najwyżej z klasą IIa szkoły podstawowej. Albo ziemią rolną klasy V. Ewentualnie panią o nazwisku Klasa albo mającą konto na nk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu są same nastolatki lubiące zakupy i sponsoring

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×