Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kim jest kobieta która uprawiała seks przed ślubem? Zdzirą

Polecane posty

Gość gość
Skąd wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sie domyślam, nie sprawdzałam, bo w życiu nie tknęłabym takiego goowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszcie co chcecie, ale to prawda. Tak wśród Islamistów są gwałciciele, ale oni są jedynymi ludźmi, którzy mogą zaprowadzić porządek. A do tych puszczalskich k***w mam tylko jedno do powiedzenia. Wy i tak zostaniecie starymi pannami, samotnymi matkami albo zabiją was Islamiści. I DOBRZE. Z niecierpliwością oczekuję ich przybycia do Polski i wprowadzenia prawa Szariatu. Dla was pomioty puszczalskie, śmiecie ludzkie niema już nadziei. Ktoś tu napisał, że każdy zasługuje na wybaczenie. NIE każdy. Bóg określił wyraźnie granice po których przebaczenia niema. Przebaczenia niema dla cudzołożnic. Mam nadzieję, że kiedyś zobaczę jak Islamiści wykonują na was k***y wyklęte przez Boga karę boską. Liczę że zobaczę jak wasza krew puszczalskie wieprze spływa na polskie ulice. Obyście zdechły w męczarniach tak strasznych że aż wam odbiorą rozum i doprowadzą do szaleństwa. A mężczyźni nie powinni wiązać się z takimi jak wy bo jesteście kupą gnoju a nie ludźmi. Bóg każe kamienować kobiety, które zhańbiły swoje ciała puszczając się. I taki wyrok was czeka Polskie k***wki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ość dziś Mam serce i jestem dobrym człowiekiem. Tak jak pisałem nie każdy zasługuje na wybaczenie. Ja obdzielam dobrem ludzi, którzy na to zasługują. Pisałem już Tora i Koran mówią wyraźnie cudzołożnice trzeba kamienować. I owszem znajdzie się taka, która się zemną ożeni i ty nic na to nie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś nie wypowiadam się w większości o Kobietach tylko o puszczalskich flejach, które Kobietami nie są. Nigdy nie mógłbym obrazić Kobiety. Do kobiet nic nie mam tylko do tych wywłok, których zresztą nie obrażam tylko piszę prawdę o nich. O tym jakie są i co trzeba z nimi zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wywloki czy nie ,gowno cie to obchodzi :P nie masz swojego zycia maly fiucie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna lekkich obyczajów
A ja jestem jaka jestem i w du)pie mam wasze zdanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Obchodzi, bo takie puszczalskie jak np. ta powyżej demoralizują społeczeństwo, niszczą rodziny, bo zostają kochankami. A poza tym Bóg stworzył ziemie, więc nałożył na moralnych ludzi obowiązek kamienowania takich puszczalskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna lekkich obyczajów
Mały książę: jesteś żałosny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna lekkich obyczajów
Mały książę, ale i tak chciałabym iść z tobą do łóżka, Kochanie ty moje 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna lekkich obyczajów
Masz dużego...? Pytam, bo ja lubię duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna lekkich obyczajów
To jak będzie? Prześpisz się ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teee...."książątko" skocz mi na pukiel a cię bonusowo obrzygam boś "mały" i jeszcze się tym chwalisz islamska niedojdo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panna lekkich obyczajów dziś ja się prześpie skarbie <3333

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mały książę prawdziwe jest pewnie tylko "mały", dlatego będziemy go tak nazywać Otóż mały jak sie nakręci to wychodzi w nocy na ulice i morduje kobiety wyjąc "Allah akbar" na zmianę z "Alleluja" bo nie może sie zdecydować, kim jest - żydem czy muslimem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań sprowadzać terrorystów do Polski, ty scoorwielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według tych zasad powinieneś wisieć za wszystkie grzechy jakie popełniłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś chyba mylisz z Chrześcijaństwem. Ja nie mam na sumieniu grzechów za które Tora każe uśmiercić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chrystus nie kazał nikogo wieszać, niedouku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Nie jestem Chrześcijaninem. Jezus Oszust był kłamcą, który zezwolił na grzeszenie i cierpienie dobrych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wypiertalaj do Palestyny, owiń się dynamitem i wysadź. Nie ma tu dla ciebie miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Nie mam zamiaru się wysadzać. Jak będę miał żonę, a będę miał, to jeśli mnie zdradzi to ją ukamienuje niezależnie od konsekwencji. Zresztą nie boję się ich, ponieważ Bóg jest zemną. Dawca prawa Mojżeszowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedynym sposobem dla ciebie żeby mieć kobietę, jest odpalenie dynamitu i przejście do muzułmańskiego raju, gdzie podobno dostaniesz 72 dziewice, które cie będą chciały (w odróżnieniu od tych ziemskich, co cię olewają ciepłym moczem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Drwij sobie drwij. To niczego nie zmieni. Znajdę sobie żone, która będzie dziewicą i zaczekamy z seksem do ślubu. Szydzisz, bo wież, że to prawda to co piszę. Nawet Adolf Hitler miał kochankę a potem została jego żoną, więc nie pierdol głupot, bo jakaś normalna, mądra kobieta się znajdzie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tyle dziewic, jeśli po tylu latach jeszcze zadna cie nie chciała, to oznacza dla ciebie bezdzietność, plucie na forum, szarpanie sobie farfocla i boleśnie samotną śmierć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poważnie zaczynam zastanawiać się nad stalowymi drzwiami od domu i zamawianiem jedzenia, bo jak wyjdę na ulicę, to jakiś nienawidzący kobiet psychopata mnie zadźga tylko dlatego, że mam waginę, a nie penisa. A nie, chwilę... ja noszę glany, jest bezpiecznie :D A każdy psychol, który pochwala mizoginię i gwałty powinien mieć tatuaż na czole z informacją, czym jest + wyrok odcięcia fiuta sekatorem i nadzór, co by się nie zabił przed karą. I jak tu pytać facetów o godzinę, skoro mogą okazać się niezrównoważonymi mizoginami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten facet myśli o ukamienowaniu kogokolwiek za zdradę? Naprawdę mam nadzieję, że to zwykły k***ik trollowy, bo jeśli naprawdę tak myśli, to może komuś faktycznie zrobić krzywdę kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kim jest mężczyzna,ktory uprawia seks przed ślubem?szmaciarzem!!!hhhhhaaaaa,hhhaa ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×