Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kim jest kobieta która uprawiała seks przed ślubem? Zdzirą

Polecane posty

Gość gość
Mam nadzieję, że jesteś zwykłym trollem, księciuniu. Bo jeżeli naprawdę tak sądzisz, to osobiście chwyciłabym za giwerę i wpakowała ci serię w ten durny łeb. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Nie jestem trollem, to są moje poglądy. A co do tej drugiej części, to się nie zapędzaj. Jestem Mężczyzną i nie pozwolę aby kobieta próbowała mnie zastraszyć, ponieważ jako kobieta jesteś podległa mężczyźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cudzołóstwo przed ślubem jest niewybaczalne! Wszystkie te prywatne prostytutki pojdą do piekła, bo oddając swoje czyste ciało przed ślubem oddały dusze diabłu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Jeśli oddała dziewictwo mężczyźnie z którym jest, to nic się nie stało, ale jeśli od niego odejdzie bez jego zgody i będzie współżyła z innym, to wtedy będzie cudzołóstwo i wówczas powinno się ją ukamienować. Bóg nie wybacza cudzołóstwa... Tak mówi Tora. A chrześcijanie ze swoim pseudo prorokiem Jezusem Oszustem zwyczajnie kłamią lub są niedoinformowani a co za tym idzie sieją zamęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małżeństwa, które zaczekały z seksem do ślubu są trwalsze i szczęśliwsze. Kobiety w takich małżeństwach są wierniejsze a i mężczyźnie ciężej jest zdradzić swoją dziewicę o czym zresztą była mowa w wielu tematach na Kafeterii. Na szczęście całe to puszczalstwo się skończy jak przyjdą bojownicy Islamscy, wówczas wszyscy dobrzy i nieskalani ludzie będą szczęśliwi. Skończą się masowe zdrady, skończy się niszczenie rodzin, skończy się odbieranie ojcom dzieci, które należą nie do matki, ale do ojca. Wreszcie ja i wielu innych dobrych ludzi zazna szczęścia. A puszczalskie wywłoki... no cóż krew tryśnie i ciało zawiśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MałyKsiąże dziś Zaznacie szczęścia bo wyjdzie z was wasza natura i będziecie gwałcić, bo mężczyźni to z natury potwory i zwyrodnialcy i należy ich unikać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooooo, jakiś żydek będzie mi mówił co mam robić. Śmiechu warte. Zwal sobie na dobranoc i przestań się udzielać, bo w dupkę możesz mnie najwyżej pocałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle lat się mówi seks po ślubie a co robią kobiety? uprawiają przed ślubem sekszą się z każdym w którym jest w związku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś I to duży błąd, bo powinno się mówić o żadnym seksie! Tylko małżeństwa w których nie ma seksu będą trwałe i pełne miłości, bo te, gdzie jest seks, są z natury hedonistyczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łał. Najpierw popier/dolony zdrowo Michałek, a teraz żydek, który wprost twierdzi, że kobieta jest własnością mężczyzny. Cholera, what a time to be alive. Pieprzcie się nawzajem w doopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MałyKsiąże dziś Jasne, u nich można gwałcić, więc ty przyjmując ich też jako facet skorzystasz. Powtarzam każdy facet to z natury zwyrodnialec, potwór i gwałciciel więc należy was unikać, a najlepiej mieć jak się bronić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Dpbry wieczór z frustrowany Gościu. Po pierwsze to nie jestem Żydem, tylko Mozaistą a to znaczna różnica. Ja nie uznaję Talmudu, tylko Pięcioksiąg Mojżesza. Rozumiem twój gniew, twoją bezsilność wobec praw jakie powinny rządzić światem. Ty wiesz w głębi duszy, że mam rację, ale nie chcesz się przyznać, no chyba że jesteś tak zdemoralizowany jak takie np. puszczalskie? W takim razie czeka cię to samo co te wywłoki. OKRUTNA, ŚMIERĆ. W sumie to nawet ci współczuje, taka śmierć nie jest przyjemna, ale cóż trzeba się pozbyć zdemoralizowanego elementu ze społeczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś To przed k*****i trzeba się bronić. Zdradzają, oszukują, manipulują, rodzą bękarty. Takie wieprze należy ukamienować aby zostały same perły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ŻYD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MałyKsiąże dziś Normalni ludzie nie nienawidzą innych, nie mają tyle pogardy, a także nie uważają innych za podludzi, a Ty wyglądasz na takiego, co może być potencjalnie niebezpieczny dla ludzi, więc niech cie lepiej zawiążą profilaktycznie w kaftan. Miejsce jednostek zagrażających otoczeniu i niezrównoważonych jest w zakładzie zamkniętym tak było, jest i będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MałyKsiąże dziś One nie są niebezpieczne, zwyrodnialcy i gwałciciele już tak, a tym są mężczyźni! s*******ny p********e zwierzęta, które cieszą się z czyjegoś cierpienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Ci któży zasługują na śmierć otrzymają ją. A ty zgnuśniały nieznajomy nie masz pojęcia o normalności jesteś lewakiem, więc człowiekiem z góry skazanym na porażkę. Normalny człowiek nie godzi się na zło tylko działa. W moim przypadku mam poparcie w Boskim prawie. Moje poglądy i przemyślenia są z nim zgodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MałyKsiąże dziś Od kiedy nienawiść to dobro? Jak ktoś może być niebezpieczny i widać to po tym, co pisze, to się go izoluje i nie jestem lewakiem! Lewak by cie pogłaskał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MałyKsiąże dziś Czyli twierdzisz, że kobiety zasługują na gwałty i to kara ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś człowiekiem bez serca!!!! Smutne patrzeć jakim jesteś człowiekiem.Popatrz na siebie kim jesteś a nie obrażaj innych.Każdy zasługuje na wybaczenie.Niestety widać ze świt jest przepełniony złem a my ludzie jesteśmy najokrutniejszymi istotami na ziemi.Dobrze ze są dobrzy ludzie którzy mają jeszcze serca.Żal mi Cię,żadna dziewica nie będzie chciała takiego faceta jak ty.Ty nie masz serca.I obrażasz kobiety.Oceniasz po dziewictwie a nie po tym jaki kto.Zamiast pisać ze kobiety to zdziry,k***y i tak dalej,popatrz na siebie i pomyśl co dobrego co zrobiłeś bo widzę ze potrafisz tylko obrażać ludzi i ich oceniać.Lubisz dziewicę ok,twoja sparawa ale nie oceniaj innych kobiet które nie są.Jakoś kobiety nie piszą ze przeszkadza im nie prawicowo mężczyzn .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten co pisze wątki o dziewictwie to brzydki mały chudy gnojek, którego rzuciły wszystkie kobiety z jakimi sie spotkał. Nic dziwnego, że ich nienawidzi i chce je mordować. Może zreszta naprawdę to już robił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gowno ci do tego kim jest ta kobieta,pilnuj swojego kutasa zeby ci nie smierdzial :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd jest ten gnojek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno z Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kim jest kobieta która uprawiała seks przed ślubem? Zdzirą puszczalską zdzirą nie szanując swojego ciała! x i co z tego ? ona jest szczesliwa ze swoim mezczyzna :D a ty popaprancu bedziesz tu jeczal do konca swoich dni... i tak ma byc, nie dla psa kielbasa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MałyKsiąże wczoraj Nie! Kobieta jest własnością najpierw ojca a potem męża. To co piszesz to bluźnierstwo. Kobiety - zachowajcie dziewictwo do ślubu. TAK BĘDZIE LEPIEJ. x ty raczej maly k***s jestes, a twoja wlasnoscia nawet nie jest gowno ktore wysrales :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On jest na pewno impotentem i dlatego tak najeżdża na kobiety. Za nienawiscią do kobiet zawsze kryje się jakiś wstydliwy defekt fizyczny faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie będziesz miał żadnej kobiety, nie dlatego że nie ma dziewic (bo są), ale dlatego, że jesteś niedolny do życia z kobietą i dobrze o tym wiesz. NIGDY też nie zostaniesz ojcem, nie będziesz miał dzieci i z tego powodu codziennie będzie cię skręcało z żalu i rozpaczy :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×