Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość t0_tylko_ja

zawładnęłaś moimi myślami

Polecane posty

Gość t0_tylko_ja

Zawładnęłaś moimi myślami Kocham to za mało by opisać to co czuje, Jesteś moim ideałem, natchnieniem, niespełnionym marzeniem, każdy dzień poświęcam się tylko jednemu, myśleniem o Tobie, nie potrafię się na niczym skupić, jesteś jak narkotyk który uzależnia, potrzebuje więcej i więcej , chwila w której Cię poznałem to najcudowniejsza rzecz jaka mnie spotkała, i najsmutniejsza zarazem... uwielbiam jak się uśmiechasz, jak na mnie patrzysz, masz najpiękniejsze oczy na świecie, Twój uśmiech mnie onieśmiela ,oddał bym wszystko by muc sprawiać by nigdy nie schodził z Twojej twarzy, chciał bym byś była zawsze szczęśliwa. cieszę się każdą sekundą spędzoną w Twoim towarzystwie, a gdy nadchodzi chwila pożegnania, odliczam każdy dzień każdą godzinę i każdą minutę do następnego spotkania, czas spędzony z Tobą mija jak sekundy, a do następnego spotkania jak długie lata... gdybym tylko mógł Cię częściej spotykać.... nie umiem się bronić przed tym co czuje, to uczucie jest pocisk który utkwił w mym sercu, nie mogę się go pozbyć , każdego dnia muszę z tym żyć, dusić to w sobie, muszę udawać, pozorować , MILCZEĆ.... chciałbym zabić to w sobie, ale nie mogę nic zrobić, życie moje i Twoje to dwie różne historie, dwie różne ścieżki, które jakiś cudem się skrzyżowały, dręczy mnie myśl że kiedyś przyjdzie ta chwila kiedy zobaczę Cię po raz ostatni, przyjdzie na pewno, życie ma dla nas różne scenariusze, które nigdy się nie połączą... nic już nię będzie takie jak kiedyś... przepraszam Natalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja byłem młody, to się siadało na motorynkę i jechało do dziewczyny :D A teraz młode pokolenie jęczy na publicznym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysłałeś to jej, czy tylko wklejasz tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty, ksiądz zrobiłeś sobie z niej boga. I gorzko się kiedyś zawiedziesz. Bo jeżeli w miejsce Boga postawiłeś człowieka, to jesteś niewiele wart. A człowiek nigdy nie będzie bogiem, każdy się jakoś zawiedzie. I potem przyjdzie wściekłość i samotność jeszcze większa. Bardzo często żyjemy albo w samotności, albo w jakimś związku, który jest takim zespawaniem, zesklejeniem, wymieszaniem, miksem...Nie mamy przed sobą tajemnic, odsłaniamy przed sobą tajemnice , najświętsze jakich jesteśmy pewni co do swojej osoby A CZŁOWIEK NIGDY NIE BĘDZIE BOGIEM!!! Kiedy robisz z kogoś boga, zawiedziesz się a potem będziesz chciał się zemścić. Zalecam ci dystans i masz się skleić z Jezusem Chrystusem, bo w tym zakłamaniu nie dasz rady! Wierząca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty tak serio ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t0_tylko_ja
dziś Wysłałeś to jej, czy tylko wklejasz tutaj? xx wyśle w odpowiednim czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oby nie nastąpił ten czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t0_tylko_ja
nastąpi... to uczucie jest tylko w jedną strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I Chwała Najwyższemu! Nie bałamućcie tych pustych dziewuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do autorki tego tematu: kiedy ty, pusta KOBIETO zmądrzejesz? każdy twój wpis oznaczasz wielokropkami, nie trudno poznać, że jesteś KOBIETĄ, do tego NUDNĄ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorkę zdradzają błędy ORTOGRAFICZNE :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t0_tylko_ja
Nie jestem kobietą. Błędy ort zdażają sie kazdemu. Nie wiem z kim mnie mylicie ale zapewniam ze nie jestem kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i udało Ci się. Zawładnąłeś mną. W każdej chwili mam Cię w sercu, w każdej chwili. I co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwaśna Antonówka
14:22 najpierw burza hormonów, potem ślub i na początku słodko potem bachory, problemy, rachunki, bachory, choroby, ciągłe "daj mi na..." od 30 wasze dolegliwości potem dzieci dorastają odchodzą z domu wy zauważacie że właściwe to nic was prócz nich prócz i kredytu hipotecznego nie łączyło, potem sanatoria i każde odzienie a potem śmierć. nihil novi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwaśna Antonówka
ps. tak miedzy 30-40 może wystąpić zdrada która w mniemaniu co poniektórych działa ożywczo na małżeństwo(sic!) reszta j/w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież on te słowa kieduje do Natalii, tak napisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t0_tylko_ja
wczoraj przecież on te słowa kieduje do Natalii, tak napisał do Natalii z którą chciał bym spędzać każdą chwile , robić dla niej wszystko, być kims ważnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona, ta natalia nie żyje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pewnie, teraz obraca inną...Zaraz się tu pojawi jakaś Anastazja, Florentyna itd...😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzidzia, Niunia i Dziunia? fsystkie tsy w jednej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga autorko. Współczuję serdecznie tematu bez polotu i fantazji. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t0_tylko_ja
gość dziś Droga autorko. Współczuję serdecznie tematu bez polotu i fantazji. lapka.gif x x qrwa co wy macie z tą Autorką ? mam wywalić kabana na stół i sfocić żebyś uwierzył że nie jestem kobietą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleś delikatny!? Współczuję tej wybrance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t0_tylko_ja
gość dziś Aleś delikatny!? Współczuję tej wybrance. x heh ile można czytać te bzdury... skoro nie trafia do nich zapewnienie to czasem trzeba użyć twardszych argumentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale cie wzielo autorze szkoda tylko ze ona nie czuje tego co ty wiec czy jest sens jej wysylac ten tekst?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie ta twoja Natalia? co z nią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t0_tylko_ja
gość dziś ale cie wzielo autorze szkoda tylko ze ona nie czuje tego co ty wiec czy jest sens jej wysylac ten tekst? x ja już nie wiem czy cokolwiek ma sens :( gość dziś A gdzie ta twoja Natalia? co z nią? x wiedzie sobie normalne życie , jest w związku, ja się zakochałem i mam problem, już od roku bezskutecznie próbuje zapomnieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami trzeba przecierpieć...samo przyszło, samo odejdzie. W takich układach nie trzeba pielęgnować relacji, ale uciec jak najdalej. A jak to się stało, że cię bracie tak uwikłała wiodąc normalne życie? Bajki to wy sobie piszcie, ale w pamiętniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t0_tylko_ja
gość wczoraj Czasami trzeba przecierpieć...samo przyszło, samo odejdzie. W takich układach nie trzeba pielęgnować relacji, ale uciec jak najdalej. A jak to się stało, że cię bracie tak uwikłała wiodąc normalne życie? Bajki to wy sobie piszcie, ale w pamiętniku. x x po prostu widujemy się przy różnych okazjach, czasem rozmawiamy na necie , ja się zabujałem, jest niesamowicie piękna, w dodatku bardzo sympatyczna i mądra, zawsze czułem się świetnie w jej towarzystwie.... myśle o niej ciągle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×