Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie chce mieć dzieci

Polecane posty

Gość gość

Na razie jestem studentką i mam 21 lat. Wiem że co po niektórzy mogą mówić że jeszcze zmienię zdanie czy coś ale nie chciałam wcześniej więc prędko się to nie zmieni Po prostu nie lubię dzieci. Tzn bardzo lubię ale opiekować się tylko na chwilę. Jestem studentką położnictwa i często opiekuje się maluchami Ale swoich nie chce mieć Ciąża, poród potem wychowywanie , nie spanie po nocach Ale boję się że przez to nie znajdę sobie faceta. A mężczyznę chce mieć. Nie chcę dzieci. Po prostu nie byłabym dobrą matką. Problem w tym że dużo moich rówieśników płci męskiej twierdzą że w przyszłości chcieliby mieć dzieci Może uznacie mnie za egoistke ale ja nie uważam tego za nic złego Jak sądzicie? Czy są jeszcze faceci ktorzy nie chcą miec dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcesz.nie masz. W czym problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz 21 lat. Ciesz się życiem, rozwijaj. Na dziecko przyjdzie czas... Przecież nie musisz znajomości z facetem zaczynać od "nie chcę mieć dziecka czy to ma sens"... Jeez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, że jak już po tych studiach będziesz pracować gdzies w szpitalu, to też nie będziesz spać po nocach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 lat - masz mase czasu, nie martw sie. Zobaczysz za pare lat. Z dziesiec mozesz sie zastanawiac bez stresu. Wiekszosc facetow tez nie mysli o dzieciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość facetów nie myśli o dzieciach? O to super dzięki pocieszyłaś mnie troszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko masz szanse na milosc znajdz sobie ze 20 lat starszego rozwodnika co coz odchowal dziecie albo wdowca w podobnej sytuacji albo starego kawalera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy mężczyzna chce mieć dzieci a Tobie może wszystko się zmienić po 30ce. Rada jest taka abyś mówiła mężczyźnie z którym chcesz być ,ze dzieci nie chcesz i żeby dobrze się zastanowił bo zdania nie zmienisz. Gorzej będzie jak w przyszłości Ty zmienisz zdanie a Twój partner nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facetowi łatwiej chcieć mieć dziecko bo zazwyczaj cały balast opieki i wychowania spada na matkę, im się to szybko nudzi i umywaja ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 12:46 bardzo celna uwaga! Moja znajoma opowiedziała że ma kuzynke. Kuzynka ma 31 lat i urodziła rok temu dziecko. Ona nie chciała mieć dzieci tak jak ja Tyle że mąż ją namawial: że będą się razem opiekowała, że dziecko utrwalić związek i inne bzdury. Ona naiwna uległa Najpierw ciąża, którą znosiła kiepsko: bardzo ostre nudności, duża waga przybrała, opucjniete stopy i inne takie. Po ciąży nie wspominając jak okropnie wyglądałoby jej ciało. Poród miała długi i ciężki. Rodziła naturalnie 12h , dziecko było duże. Namęczyła się niepotrzebnie Potem karmienie piersią Na początku było nienajgorzej , potem jej mąż stwierdził że w nocy wstawać nie będzie bo potem w pracy jest zmęczony (co z tego ze ona przez połowę nocy oka nie zmruży). Ona za to musiała zrezygnować z wymarzonej pracy , o którą się starała bo ciążą, teraz wychować trzeba a dziadkowie mieszkają 200km dalej , niani się trochę obawiali bo to jednak obca osoba Efekt? Facet wraca z pracy , łaskawie na dziecko spojrzy , trochę pobawić się w niedzielę i to by było na tyle Ona do pracy już wróciła, dziecko dali do żłobka. Ale to on chciał dziecko a to w 90% ona się nim zajmowała Dlatego ja dzieci nie chce mieć Bo sama znam takie sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie każdy facet taki musi być. Jak tak to sobie bądźcie bezdzietne do końca życia z takim podejściem :D. Piszę to jako baba. Porady z d*py, bo związek rozwija się z biegiem czasu. Jak autorka wyskoczy od razu z takim tekstem "ale bachora nie chcę mieć zastanów się dobrze 100 razy zanim będziemy razem, bo ja się nigdy nie zmienię!" to wtedy faktycznie może mieć problem ze "znalezieniem faceta" :D. Jakby mi facet w początkowych fazach związku też wyleciał z takim tekstem, albo na odwrót, że nalegał by na dziecko to bym co najmniej dziwnie na niego popatrzała. Autorko masz 21 lat, a nie 30 ;). Czas leci do przodu, a nie się cofa - to fakt, ale tworzysz sobie niepotrzebny problem w tej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×