Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego w Polsce ludzie ogradzają domy a w USA i Kanadzie nie mają ogrodzeń ?

Polecane posty

Gość gość

Tam się to bardzo rzadko zdarza, by ktoś mial tak jak u nas jakąś paskudną siatke ogrodzeniową czy betonowo-żeliwne ogrodzenie, jesli juz maja to pełno to funkcje ozdobną np dom a'la zamek i ogrodzenie w sredniowiecznym stylu, albo niski płotek i kwiatki... U nas tez coraz czesciej widuje ''nagie'' domy bez furtek, bram tylko same drzewka, kwiaty ale to wciąż rzadkość. Czasami to wygląda komiczne, przeciętna zwykła chałupa a ogrodzenie takie jakby tone złota tam trzymali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no, tam też mają ogrodzenia, tylko że najczesciej sa to niskie płoty. dodatkowo tam ludzie sa inni mentalnie od polaków-robaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje podwórko mój azyl moja prywatność i nie wyobrażam sobie aby ktoś obcy mi na podwórko wszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to nie chodzi o bogactwo,tylko Polacy to dzikusy,niechętni innym ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ogrodzony dom,poniewaz posiadam groznego psa. Nie bede wiazac psa na lancuchu ani zamykac go w kojcu,bo Tobie sie moje ogrodzenie nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie chodzi o to ze dzikusy bo w USA nikt na twój teren nie wejdzie a u nas wszyscy wiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ktoś napisał ja tez mam ogrodzenie w dodatku obrośnięte poza brama która zreszta mam zamiar wypełnić na pełną jestem odgrodzony totalnie m.in bo piesek sobie lata a i tak obserwuje jak idzie mama z dzieckiem to jest zobacz jaki fajny piesek pogladkaj a co bedzie jak do k***y nędzy mój pies odgryzie rękę temu dziecku no co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Inna mentalnosc ludzi, tam sąsiad widzi ze ktos obcy się kręci i zadzwoni na 911, w Polsce sąsiad bedzie obserwowal i sie smial jak cie okradną, czesto sąsiedzi to zlodzieje, w mojej rodzinnej wsi obrobił ktoś stacje paliw tj magazyn obok, wlasciciel dal nagrode za dyskretny donos i pomoc, raz dwa znalazl sie sprawca, z tzw dobrej rodziny, do kosciolka chodzą hehe 2. Tam wlasciciel moze cie zabić jesli wkroczysz na jego teren, u nas jest to przekroczenie obrony koniecznej, sprawca musi cie zaatakowac i dopiero mozesz go zabic (ale musisz potem udowodnic ze on pierwszy cie zaatakowal :D polskie prawo to niezłe jaja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×