Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Widmogeniusza

Polecane posty

Gość gość
Spamowanie 8:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rescator555 a nie Koke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pójdę się za niego pomodle i na tace dam:( Evangeline to pewnie tak samo jak little ,przyjaciolka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja widze lawinę wyzwisk na kobiety ,te same sformułowania co Krzysztof

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz przyjdzie Krzysztof, napisze posta, minute pozniej sam sobie odpisze glosem poparcia, a na koniec zaspamuje temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To gdzie on mieszka? W Warszawie, Krakowie czy Kanadzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktòra widziała Widmo? Z opisów na forum ma blizny na głowie i czole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzych odsypia ostatnią nockę z kafeterią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróci tu i dalej będzie wyśmiewać bo z chorym nie pogadasz. Szkoda mi go:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty jesteś chory:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo Geniusza Ja już odpisywać Tobie nie zamierzam. Nie będę polemizował z bezrozumnym, tępym pantoflarzem i półpedałem ani z Twoimi pannicami bo wy zwyczajnie jesteście zgrają bydła z blokowiska potrafiącą tylko miotać zasłyszanymi na podwórku od waszych idolów( dresów, żuli i ulicznic) tekstami. Oszczędź już sobie nadwyrężania swojego niezbyt bystrego umysłu bo i tak Ci nie odpiszę. Tak ściero do podłogi. Nic tego nie zmieni. Dalej nie rozumiesz, że Twoja parszywa morda powinna otwierać się tylko na widok zbliżającego się kut*sa? Takie zero intelektualne nie powinno się w ogóle udzielać, bo masz służyć tylko i wyłącznie do r*chania. Nie obchodzi mnie Twoje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chory psychicznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo Geniusza 2012.04.07 przez was wyrachowane p***y muszę gwałcić swoją sunię Bekę bo nie mam gdzie się rozładowac!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I on nie ma na imie ani Adam ani Krzysztof.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogo obchodzi jak on ma na imie? niech skończy wyzywać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milutki Niemoralny Amstaff Władca w akcji :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdziwilibiscie się jaki on miał jeszcze nick na forum:D ale jaja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo nie myl nie jesteś Koke, do Koke ci daleko ciekawe rzeczy wypisujesz w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
portale, blogi, konta komentarze i wszędzie te same bluzgi 24 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WidmoGeniusza w odpowiedzi na post: strawberry_fields_fv | 16 lut 2015 20:52 ocenił(a) ten film na: 1 Żeby mieć wiele partnerek seksualnych trzeba być przede wszystkim tępym, a na drugi plan schodzi aparycja i pieniądze, choć też są bardzo istotne. WIem co mówię. Kawał świata widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to chłopie wyszło zes gorsza k***a od tych wszystkich innych lasek co obrazales:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WidmoGeniusza w odpowiedzi na post: solidnie_solidna | 18 lut 2015 16:35 ocenił(a) ten film na: 1 Eee tam...daj sobie spokój, szkoda nerwów. To pewnie jakaś szesnastolatka, która nie umie jeszcze nawet znaleźć drogi do domu, jak wraca ze spaceru z psiapsiółkami, które pewnie też zachwycają się z tym gniotem, albo z centrum handlowego z torbami pełnymi ciuchów, które nudzą jej się po paru tygodniach noszenia. Pewnie siedzi całymi dniami i wysyła sobie z psiapsiółkami zdjęcia na jakimś badziewnym portaliku dla gimbazy, typu snapchat. Do tego pewnie ma dobrą wagę i ciało w porządku, a siedzi całymi dniami wpatrując się w idealne, silikonowe tyłki wyretuszowanych modelek i pogłębia swoje kompleksy, je 500 kcal dziennie, a rodzice nie mogą jej wytłumaczyć, żeby zaczęła jeść normalną ilość jedzenia. Na pewno z tymi koleżankami pisze jakimś pokemońskim językiem, albo tworzy sobie własny. Idę o zakład, że nie ma nawet własnego zdania i koleżanki są ją w stanie namówić do wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WidmoGeniusza 22 lutego 2013 o 13:05 To jest niewygodna prawda. Kto statystycznie częściej utrzymuje rodzinę w tym kraju? Mężczyzna czy kobieta? Do kogo będą pretensje o to, że dzieci nie mają co jeść? To mężczyzna ma coś z tym zrobić. Kobiecy tok rozumowania jest taki: "Najlepiej żeby odnalazł mnie przystojny, zaradny, sprawdzający się w każdej sytuacji facet i zrobił wszystko za mnie, przy jak najmniejszym wkładzie wysiłku z mojej strony". Kobiety to istoty bierne i bezużyteczne społecznie, które wciąż wyręczają się facetami, a przeszło 90% z nich nie byłoby w stanie naprawić przeciekającego kranu. Pragnę też zauważyć, że gdyby nie płeć męska to bylibyśmy dalej w epoce kamienia łupanego. Kto mi otwarcie powie i udowodni, że większość odkryć naukowych zawdzięczamy płci żeńskiej? Zaraz zacznie się pisanie o Marii Skłodowskiej. Świetny argument. Ja jestem w stanie podać w tym momencie z pamięci kilkadziesiąt nazwisk mężczyzn, którzy dokonali czegoś na polu naukowym. Do tego wejdźcie na pierwsze lepsze forum kobiece np: kafeterię i sprawdźcie co piszą kobiety o facetach z problemami. Zawsze to samo: nieudacznik, prawik, porażka, frajer itp. Np. laska potrafi założyć temat w rodzaju: "Facet, który po skończeniu trzydziestki nadal nie ma własnego mieszkania to przegraniec i nieudacznik życiowy". Ciekawe ile kobiet po 30 ma mieszkanie, którego SAMODZIELNIE się dorobiły. One nic nie potrafią zrobić samodzielnie. Oprócz makijażu. Cała odpowiedzialność i stres zawsze spoczywa na facecie i nie ma za to żadnej wdzięczności bo to jest jego zarzygany obowiązek, żeby robić kobiecie dobrze na każdym polu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WidmoGeniusza 12 grudnia 2012 o 10:13 Takie zakłamane, tchórzliwe suki, jak Ty dzi*ko nigdy się do niczego nie przyznają, bo jesteś zwyczajnie bojaźliwą, tchórzliwą, obłudną, zakłamaną, wyrachowaną, podłą k*rwą. Spłynęło na mnie oświecenie już wiele lat temu i wiem, że każda z was zasługuje tylko na wyru*anie, wytarcie podłogi i zdechłego kwiatka na pożegnanie. Nie wiem kiedy ludzie wreszcie oprzytomnieją i zdadzą sobie sprawę z tego, że wszystkie jesteście nic nie wartymi, zakłamanymi k*rwami. Powinien powstać jeden wielki burdel, który zatrudniłby wszystkie przedstawicielki płci pięknej. To jedyne do czego się nadajecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogród masz ładny ale na Klamnade mi to nie wygląda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WidmoGeniusza 11 grudnia 2012 o 22:47 K*rwa! To pamiętny moment. Zaraz się zaczną skamlenia suk, że do tych badań wzięli nie takie kobiety co trzeba. Ja wam coś powiem! Przejrzyjcie wreszcie na oczy ludzie. Jak koleś jest mega przystojny to laski mają gdzieś, co ma do powiedzenia i kim jest. Może być troglodytą, bandziorem i śmieciem, a i tak władują mu się do łóżka. Nie ma wyjątków. WSZYSTKIE, WSZYSTKIE, WSZYSTKIE TAKIE SĄ DO CH*JA JASNEGO. Dla lasek liczy się przede wszystkim po pierwsze pokazówa przed innymi laskami, po drugie k*rwa zaspokojenie ich własnych egositycznych potrzeb i może dopiero po trzecie do jasnej cholery potrzeby faceta, chociaż to pewnie jest jeszcze na jakimś dalszym miejscu za czymś tam. Mam wyj*bane na komentarze suk i ilość minusów, bo to wszystko, jak leci zakłamane ściery, których hipokryzja sięga już do innych galaktyk. One NIGDY DO JASNEGO CH*JA nie przyznają się do tego, że najpierw jest wygląd, a potem kasa. NIGDY, NIGDY, NIGDY. To są zakłamane ścierki, o których słowa krytyki nie można powiedzieć, bo są święte i nietykalne. Ale już ja to wszystko zmienię. Cały internet dowie się, że to wszystko co nam opowiadają kobiety to kłamstwa, kłamstwa i jeszcze raz kłamstwa. Pod każdym filmikiem( nawet o hodowli spanieli) będzie to napisane przeze mnie. Trzeba wreszcie skończyć z tym zakłamaniem, bo one chcą stworzyć świat oszustwa, w którym będzie łatwiej nami manipulować i wmawiać nam nieistniejące brednie, by okręcać nas sobie wokół palców i robić z nas służących, frajerów i obrońców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WidmoGeniusza 12 grudnia 2012 o 10:13 Nie, nie i nie wololo. Wierz w sobie co chcesz, ale wiązałem się, jak już wspomniałem z samymi inteligentnymi kobietami z porządnych rodzin i nigdy nie szukałem dziewczyn po klubach. Żyję w porządnej dzielnicy, a większość kobiet, z którymi byłem studiuje teraz dobre kierunki na dobrych uczelniach i nigdy nie uczęszczały do klubów z łupanką, nie nadużywały alkoholu, nie były źle wychowane, a mimo to kobietom zawsze będzie imponowała tępota choćby miały pięć doktoratów, chodziły do opery, na ekskluzywne przyjęcia itp. Po prostu to jest wpisane w ich naturę i WSZYSTKIE takie są, a Twoja wiara w to, że jest inaczej to rozpaczliwa próba ucieczki przed rzeczywistością. One zawsze tak zamotają i nakłamią, że człowiek uwierzy, iż ten intelekt się w rzeczywistości dla niektórych z nich liczy. Ch*ja prawda. Powtarzam raz jeszcze, że jeśli jesteś przystojny to udawanie idioty i prostaka diametralnie zwiększa Twoje szanse u każdej kobiety. Facet ma być alfa troglodytą, który nie zastanawiając się zniszczy wszelkie przeszkody, a do tego najlepszy jest niekumaty cep, który nie zastanowi się nad konsekwencjami. Moje związki zawsze kończyły się wtedy, gdy okazywało się, że mam zainteresowanie i inteligencję. Teraz kiedy udaję prostaka, sk*rwiela, alfa, agresora to nagle mam plus 800% do z********** Najlepiej odpowiadać na pytania kobiet tekstami aha, ehę, yhmm, spoko i opowiada dowc**y o tematyce erotycznej. Do tego trzeba pomiatać innymi i udowadniać swoją wyższość. Nie dziwię się, że wierzycie w te wyjątki. Kobieta potrafi świetnie udawać, ale w skrajnych sytuacjach wyjdzie, że KAŻDA JEDNA CO DO OSTATNIEJ to taka sama tępa suka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieknie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zdziwilibiscie się jaki on miał jeszcze nick na forumsmiech.gif ale jajasmiech.gif x Jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-6 # Widmo Geniusza 2015-02-05 18:37 Marku, a mógłbyś stworzyć z******ty felieton o tym jak i dlaczego kobiety życzą nieatrakcyjnym, słabszym facetom śmierci na raka? Przynajmniej jakąś wzmiankę. To jest temat godny uwagi zwłaszcza, że wielu facetów w moim otoczeniu doświadczywszy takich szykanów się powiesiło. Nawet chłopcy w szkołach (przeważnie słabi, brzydcy kujoni, albo jednostki wyautowane) są popychani przez "koleżanki z klasy" do samobójstwa. Zauważyłem, że u kobiet taka eliminacja słabszych jednostek jest w stanie znacznie bardziej nasilonym niż u facetów, którzy dodatkowo notabene są z tym przeważnie sami, bo za prześladowaną w ten sposób kobietą ujmie się zawsze jakaś koleżanka, stado koleżanek, a nawet fagas. Zważywszy na to ilu moich znajomych z tego powodu zadyndało na sznurku, chyba warto poświęcić temu nieco uwagi i stanowi to realne zagrożenie. Weźmy chociaż tego chłopaka, którego koleżanki przezywały od Harrego Pottera, nikt oczywiście nie reagował i koleś w końcu dokonał masakry. Sam miałem w gim kolegę, który tylko z powodu swojego nieprzeciętnie niskiego wzrostu doświadczał szykan całej watahy szmat. Na studiach jest u nas taki sam koleś, reakcje te same, nie zauważyłem, żeby wraz z wiekiem to przemijało. Był też eksperyment, jak reagują przechodnie na przemoc wobec faceta, a jak na przemoc wobec kobiety. Chyba nie muszę mówić jaki efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×