Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Widmogeniusza

Polecane posty

Gość gość
WidmoGeniusza 18 sierpnia 2012 o 21:34 A minusujcie se je*ane s*ki minusujcie. Prawda jest taka, że chcecie nas wychować tak, żebyśmy hurtem do was podłazili. Dlatego piszecie wszędzie... zagadaj, zagadaj i tak do zarzygania. I w ten sposób nic nie robiąc( jak zwykle zresztą) będziecie miały w czym przebierać. Co to to nie. Choćbym miał zdechnąć z wysiłku. Rozgłoszę to co tu napisałem na pół świata Ręce mi opadają. Interpretujesz wszystko co napiszę tak jak Ci wygodnie. I w sposób zakrawający na bezczelność przeinaczasz moje słowa."Cały czas piszemy, że wygląd też ma znaczenie a Ty cały czas piszesz, że Ci wmawiamy, że nie ma. Gadaj sobie do woli. Cały świat się dowie, że jesteście dzi*ki i trzeba tylko trochę poczekać. Tylko waszym sprytnym kłamstwom zawdzięczamy to, że niektórzy jeszcze nie skapnęli się, jaka jest prawda na wasz temat, ale co się odwlecze to nie uciecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Evangeline jak czytasz przyjdź nad rzeke koniecznie pod osłoną nocy z blue nicka. Tutaj nie ma sensu pisać bo teren jest obstawiony przez trollików. Mam nadzieje, że u Ciebie wszystko dobrze i ufam Ci, że nie dowie sie od Ciebie nikt nic na mój temat tropicielko. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo na 02 miał swoje foty w avku z psem, w garniturze i pakerek na siłowni. Przystojny chłopak studiuje obecnie w Canadzie. Googlujcie bo pousuwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anko Ryzykant To trochę straszne jak sobie o tym pomyślę, że jedyne niewiasty które chcą się ze mną grzmocić, to robią to jedynie dlatego że ja skutecznie potrafię grać kogoś innego niż naprawdę jestem, i że tak naprawdę mają ochotę na bzykanie nie z prawdziwym mną tylko ze SWOIM WYOBRAŻENIEM MOJEJ OSOBY, a prawdziwemu mnie by powiedziały pogardliwie "zostańmy przyjaciółmi bo nie iskrzy" gdyby tylko się na mnie poznały i zorientowały się, że nie taki samczyk alfa ze mnie za jakiego mnie uważają. Prawda, że to przerażające?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W "Canadzie". Przechodzisz sam siebie w propagowaniu dezinformacji :D Niestety wpadasz na takich szczegółach jak odpisywanie sobie po minucie na cichych tematach, uzywanie specyficznych slowek, styl wypowiedzi. Zabawne jest twoje dwojenie i trojenie sie zeby wprowadzic innych w blad. Do tego to musi byc czasochlonne, tak pisac, odpisywac sobie i jeszcze wpuszczac falszywe info od neutralnych niby obeznanych?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazasz ze kreska hejtuje siebie i innych, w tym want i imperium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jesli tak to wrabia innych w hejt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś widmo znowu siejesz dezinformacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Evangeline to jego siostra czy doopa? Nie kojarzę jej z Ero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uważam że hejtuje Imperium. Ale sądzę, że z rzadka tworzy naiwny hejt gdy brak mu czegoś do zacytowania. Natomiast sztuczny tłum popleczników i fanów jego pedalskiego hejtu generuje nagminnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 2006 roku siedzi na forach tak jak i koke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agent siedzi tutaj 24 na dobe:D ale udajemy że go nie widzimy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
48 na dobe, nie bądź minimalistą panie "tysiące nicków":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 48 na dobe, nie bądź minimalistą panie "tysiące nicków" X pedryl szmacioch ma już 60 l. i zdechnie niedługo z racji wieku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duzo dorobiles sie na hazardzie Widmo o wysokosci 177 cm wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opis Widmo:) X 88888888 Czyli najlepiej wysoki. 183cm jest wysoki waszym zdaniem ? Budowa proporcjonalna rzezba i nieduze obwody miesni dajmy na to 38cm-40cm w bicepsie, kostka na brzuchu i cala reszta utrzymana w optymalnych granicach tj.barki, klata, sylwetka w ksztalcie litery "V" i nogi umiesnione ? Czy podoba Wam sie budowa zmasowana o duzych obwodach miesni, ale bez wyraznych rysow rzezby ? I najistotniejsze -blizny np.rysa widoczna na twarzy 6`-7cm, kilka na glowie od 1cm do okolo 3cm. slad po zlamanej kosci nosowej ale nos naprostowany, slady ledwo widoczne po rozcietych kiedys lukach brwiowych. Czy ow znamiona zrazaja Was, czy to nie ma znaczenia wiekszego jezeli wchodzicie w relacje glebsza z facetem polegajaca na budowaniu wiezi emocjonalnej i nici porozumienia ? Tylko szczerze poprosze odpowiedziec mi zwlaszcza w kwestii blizn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowy samiec alfa musi dopytac sie na kobiecym forum czy moze sie podobac:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...uwaga - co prawda do 60 mi bliżej niż do 50, ale newsy kreski o moim ruchem zgonie są nieco przesadzone :) mam się nieźle, a ty kresko jak dalej tak będziesz podniecał się życiem kafe to ci pompka wysiadzie i mojego wieku nie dożyjesz, albo ci się synapsy popalą i skończysz w kaftanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blizny? Czyli zawsze walczył. Zuch chłopak. :) Szkoda że forume go tak zniszczyło. Siadła mu psycha a tego raczej nie zatuszuje żadna blizna, którą dorobił się pewnie a to spadając z roweru a to nie zauważył klamki, a to starsza pani, chcąc wymusić miejscówkę w autobusie, sugestywnie biła go torbą po twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wtopiłeś Krechol jak ta lala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przekozak. Forum potrzebuje takich ludzi z fantazją. Tu rzuci blady strach na córki, w realu przyjepie w szybe z bańki. Prawdziwy człowiek renesansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matu :) 🖐️ Przyznaj się, też musiałeś porozmawiać z psychologiem. Stąd ta nieobecność, chciałem użyć słowa absencja, ale to tak samo, jakbym zaczął stroszyć piórka a właśnie z tego chce się właśnie wybielić. Jak widać każdy ma jakieś problemy. 💤 ;) Na erotycznym, chyba i tak mają impotenci i te co rozkładają nogi, bo inaczej nie urodzą dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Nowy, a wiesz, że jakoś nie :) ...odpuscilem sobie kopanie z koniem. Luzy w czasie cieciowania wypelnialem przechodzeniem kolejnych etapów pewnej gry sieciowej, a po pracy więcej czasu postanowiłem spędzać na spacerach, i rowerze czemu sprzyjała zresztą aura,... A wszystko przez kreskę :))) ciągle wieszczy mi rychly zgon, a nie chce dawać mu satysfakcji :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Ty Widmo to zrobiłeś że nawet sw się nie domyslila? Podziw i brawa za grę aktorską:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic tak szmacioche nie skłoni do odejścia z forum jak zapchanie mu brudnego pedofilskiego pyska spamem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha, powodzenia kreska, wal spamem, to ani mój temat ani nikogo ciekawego... Pokazujesz jedynie swoją bezsilność... ....pilnuj może przed snem wpadnę coś napisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak Ty Widmo to zrobiłeś że nawet sw się nie domyslila? Podziw i brawa za grę aktorskąusmiech.gif x Akurat to nie powinno dziwić w przypadku erotumanki o zerowym ajkju którą Koke PRZYCISŁ do ściany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty kiedykolwiek kogoś lubiles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slodko winna 2014.07.21 Koke..to co z tym deserem??Toledo wybił mnie z rytmuusmiech.gif Koke 2014.07.21 Spoko normalna akcja, jesteśmy dorosłymi ludźmi, praca, obowiązki, proza życia, ja też miałem pełne ręce pracy, zarówno w plenerze jak i przy domu, dopiero skończyłem trening. Moje plecy zawsze są gotowe na Twój podpis, podpis złożony paznokciami, jest niesamowicie przyjemny i zmysłowy oczko.gif Czujesz każdy mięsień pod palcami, lubię być Twoim apetycznym kąskiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×