Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Matki z tatuażami

Polecane posty

Gość gość
Takich czyli jakich? Swoim zachowaniem nie wzbudzam żadnych kontrowersji i dziecko nie będzie miało powodu do wstydu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mówię o tych, co chwalą zabawę bez znieczulenia. Wycinanie wyrostka też nie jest naturalne, a w znieczuleniu, to już całkiem. Dlaczego wtedy ingerujesz w naturę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tatuaże u kobiet nigdy nie przeszkadzały i nie przeszkadzają. Niezależnie od tego, czy mają dzieci czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nienawidzę bólu i nie mogę sobie nawet wyobrazić porodu bez znieczulenia. Po prostu bym zemdlała i tyle by z tego było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Mówię o tych, co chwalą zabawę bez znieczulenia. Wycinanie wyrostka też nie jest naturalne, a w znieczuleniu, to już całkiem. Dlaczego wtedy ingerujesz w naturę? xx ingeruję, bo chce doprowadzic swoj organizm do stanu, jaki natura uwaza za najlepszy - czyli do zdrowia. Tak działa medycyna. Nie farbuję sobie przeciez np wyrostka na niebiesko, bo tak mi sie podoba, to bylby przyklad podobny do tatuowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawdę mówiąc znieczulenie przy porodzie nie jest do końca najlepszym rozwiązaniem i też niesie ze sobą ryzyko. No, ale dobrze...inny przykład. Wybielanie zębów. Dość nieprzyjemny, nawet bolesny, szkodliwy zabieg któremu ludzie poddają się z próżności. To też przykład masochizmu (czy nawet "sadomasochizmu" jak to kto wymyślił :D)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Niestety akceptować to musisz bo nie masz wyjścia x Oczywiście, że nie muszę i nie akceptuję :P Ani ja, ani nikt z mojego środowiska pomazanej nie dotknie. Wolimy normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba dobrze, że nie dotykają obcych kobiet? Akceptować musisz to, że mogę siedzieć obok ciebie w autobusie i to, że mam dokładnie te sama prawa co ty. Nawet nie chciałabym żeby mnie jakiś obcy facet dotykał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, że nie musimy tego akceptować. Tatuowane nie mają u mnie szans, same się skreślają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadna cię nie chce więc komu masz tą szansę dawać? Temat jest o MATKACH z tatuażami, większość MATEK dawno już ma partnera i prawiczki z kafe nie są im do niczego potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mylisz się, nie akceptuję i omijam, jak każdy nieestetyczny, odstręczający widok. Bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak tu będziesz siedzieć :) Możesz sobie omijać, ale nic z tym nie zrobisz więc musisz akceptować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś żadna cię nie chce więc komu masz tą szansę dawać? Temat jest o MATKACH z tatuażami, większość MATEK dawno już ma partnera i prawiczki z kafe nie są im do niczego potrzebne x Pudło, kafeteryjna kuro z obsesją prawiczka :P Mam NORMALNĄ kobietę. Nie sądź innych według siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz, po błędach cię łatwo poznać :) Już cię parę razy w tych tematach widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś i tak tu będziesz siedzieć usmiech.gif Możesz sobie omijać, ale nic z tym nie zrobisz więc musisz akceptować. x Weź leki i ściągnij pilnie swojego psychiatrę z urlopu, bo ci się pogorszyło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym się raczej bardziej martwił o dzieci. Większość z nich wchod******onflikt z prawem już w wieku 12-14 lat. Palą papierosy, piją alkohol, narkotyzują się, kradną, dokonują rozbojów, gwałtów i morderstw. Większość współczesnych np. 10-latków, w wieku 18 lat będzie już siedziała w zakładach karnych lub szpitalach psychiatrycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nigdy nie czułam się "nieakceptowana". Pewnie dlatego, że większość normalnych ludzi nie interesuje się innymi i nawet jak im się coś nie podoba to traktują innych z należytym szacunkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Oj nie, nie. Ewidentnie natura w tym przypadku chce, byś umarł, a nie przedłużał sobie sztucznie żywot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie masz, po błędach cię łatwo poznać usmiech.gif Już cię parę razy w tych tematach widziałam. X I jeszcze wybierz się do okulisty :P skoro widzisz choć jeden błąd w którejkolwiek mojej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobrze, ale jaki to ma związek z wyglądem matki? Dzieci które wychowują się w kochających, stabilnych rodzinach są mniej narażone na taki przykry los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bo matka ma tatuaż? Niezłe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalej piszesz przymiotniki z "nie" oddzielnie, a teraz sam wybierz się do lekarza bo najwyraźniej nie wiesz kiedy odpuścić i potwierdzasz to co napisałam - i tak będziesz w tym temacie siedział i z zapartym tchem odpisywał na każdy post ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. To że ich matki mają tatuaże, nie ma tu nic do rzeczy. Poprostu śledzę doniesienia mediów, i mówię, co widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam szczerą nadzieję, że uda mi się być taką matką żeby moje dziecko jednak nie sięgało po używki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dzieci z dobrych domów też sięgają po używki, niesamowite, nie? Tu do rzeczy nie mają tatuaże, długość włosów, kasa, czy cokolwiek innego. Podejście do dziecka i rodziny ma znaczenie, aczkolwiek moim zdaniem rodzina, to najbardziej patogenna i kryminogenna rzecz, jaka powstała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego właśnie napisałem, że tatuaże nie mają tu żadnego znaczenia. Zasadniczo, to że matka dziecka jest gotką albo metalówką, nie ma negatywnego wpływu. Może być nawet satanistką, o ile nie robi dziecku krzywdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się w 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że dla dziecka taka "fajna" mam będzie wręcz zaletą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam bym się cieszyła gdyby moja mama miała tatuaże kiedy byłam nastolatką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×