Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Urodze coreczke problem w tym, ze maz nie chce corki

Polecane posty

Gość gość
Gosc wyzej mnie uprzedzil, tez to chcialam napisac. drogie panie to wasi mezowie determinuja plec dziecka, nie wy. Nie ma znaczenia, ze wasz ojciec czy siostra czy syn pieska mial takie czy srakie dziecko. To plemniki waszego meza decyduja :P czyli obcy, bo masz to nie rodzina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mezowie determinuja, ale dlaczego w jednej rodzinie z ta sama matka i ojcem dzieci maja chlopca i dziewczynke. Czyli co raz plemnik X a raz Y?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dorosłoście do posiadania dzieci! Ważne by było dziecko zdrowe w dzisiejszych czasach gdzie jemy i oddychamy syfem! Mój jest zawsze przy każdym badaniu ginekologicznym cipki i wspierał porody nie było mowy czy córka czy syn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tymi chromosomami racja, ale nie sądze by w rodzinie, gdzie były 4 siostry i każda z nich ma dwie dziewczynki i zero chłopców to czysty przypadek. Wydaje mi się, ze to może mieć cos wspólnego z przyswajalnoscią u kobiety chromosomu x, gdy y teoretycznie może być z gory odrzucany. Możliwe tez, ze u mężczyzny w nasieniu jest więcej plemników z chromosomem x niż y, bądź wiekszość y może być uszkodzonych bądź mogą obumierac od razu po wytrysku. Możliwe tez, ze kobieta z takimi genami moze miec wiecej wlasciwosci w sluzie pochwowym do zwalczania chromosomu y. Nie jestem lekarzem, ani nie studiowałam biologii, ale nie uważam, żeby w rodzinie rodziły się same dziewczynki lub na odwrot z czystego przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:41 tu autorka. Od strony ojca same dziewczyny. Kuzyn ma 3 corki Kuzynka 2 corka Kuzyn 2 corki Kuzynka 1 corka Kuzynka 2 corki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow niezle.....! My mamy chlopca i dziewczynke... Chyba najlepszy uklad, tak mi sie wydaje. U mnie wszyscy dookola maja "pary". Moze i u was tak bedzie, faceci sa porabani tak nawiasem mowiac, przeciez to on ja "zrobil", nikt wam jej nie podrzucil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyszlas za szczeniaka, glupca. Wspolczuje ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja koleżanka -3 córki jej siostra - 3 synów druga para rodzeństwa - brat 2 córki, siostra- 2 synów to jest loteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frajer ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Mezowie determinuja, ale dlaczego w jednej rodzinie z ta sama matka i ojcem dzieci maja chlopca i dziewczynke. Czyli co raz plemnik X a raz Y? x Tak! Faceci mają oba rodzaje plemników. W drodze do jajka jest wyścig, kto pierwszy ten lepszy. Równie dobrze możesz głupio pytać, dlaczego akurat ten plemnik, skoro mógłby inny i dziecko miałoby inny kolor oczu, bo ten ci się nie podoba. Nie wybieramy sobie płci dziecka, chociaż można pokombinować z dniami płodnymi, ale to też jest jakaś loteria, jak i wyglądu dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Ja też myślę, że w tym przypadku może być coś ze śluzem, ale trochę w innym kierunku. Może być on słaby genetycznie i męskie plemniki giną zanim dobiegną. Zdarza się, że bezpłodni mężczyźni (wbrew pozorom, oni mają jakąś ilość plemników) znajdując po rozwodzie inną partnerkę, jednak płodzą dziecko, bo jej śluz jest na tyle odżywczy, że słaby plemnik daje radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie slyszalam takie historie o tym, z eniby maz bym bezplodny a gdy zaczal zycie z nowa kobieta to zostal ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plemniki z chromosomem Y są szbsze i częściej trafiają do jajeczka jako pierwsze jednak plemniki z chromosomem X są silniejsze i rzadziej jajeczka nimi zapłodnienie obumieraja , i nie chodzi tutaj o poronienia lecz nawet pierwsze godziny po zapłodnieniu kiedy kobieta nawet o tym nie wie. To czy będziemy miały chłopaka czy dziewczynkę jest determinowane przez wiele czynników , warunki w jajowodach podczas zapłodnienia , genetyke itp Nie rozumiem jak mąż mógł się tak zachować ? Pewnie mu przejdzie (oby!!!) Ale ja już bym na niego patrzyła trochę inaczej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój również chciał syna i nie dopuszczał do siebie myśli że może być inaczej. Jak zobaczył usg i powiedziałam że będzie dziewczynka odrazu to zaakceptował. Cieszy się z malej jak nie wiem co i już nie chce mieć chłopca. Może za kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian

Ja miałem i mam nadal to samo,córka ma Juz 6 lat A ja nadal uważam że syn to syn...niestety mam córkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To dobrze dla ciebie, autorko, ze bedziesz miec corke.Taki szowinista nastawilby syna przeciwko tobie i bylabys jedynie kucharka i sprzataczka, ktora nie zasluguje na zaden szacunek.Czesto bywa ze ojciec z synem tworza zwiazek, do ktorego matka nie ma dostepu, bo jest podgatunkiem, z ktorego sie wspolnie nabijaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

To dobrze dla ciebie, autorko, ze bedziesz miec corke.Taki szowinista nastawilby syna przeciwko tobie i bylabys jedynie kucharka i sprzataczka, ktora nie zasluguje na zaden szacunek.Czesto bywa ze ojciec z synem tworza zwiazek, do ktorego matka nie ma dostepu, bo jest podgatunkiem, z ktorego sie wspolnie nabijaja

Nie będzie miała, tylko dawno już ma. To temat sprzed 4 lat, ludzie tyle w ciąży nie chodzą dzbanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha

taa bo jaśnie panom nie odpowiada płeć dziecka ojeje

nie dość, że palcem żaden nie kiwnie, żeby żonie pomóc później to jeszcze narzekają bezczelność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mój się nastawił na corke od samego początku i na szczęście jest córka no ale gdyby był chłopak to myśle ze bardziej chciałby próbować znów a nie wypinać się na pierwsze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porażka
 

chciałby próbować znów

chciał... a co to on zarządza tobą czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

chciał... a co to on zarządza tobą czy co

A napisałam coś takiego czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

5.II - imieniny: Dobiemara, Dobiemira, Lubodroga, Radomiła, Strzesławy i Strzeżysławy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×