Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

opowiadacie bajki, że po ciąży się jest szczuplejszą niż przed :)

Polecane posty

Gość gość
Pierwsza ciąża- 12 kg na plusie. 2-3 mies. po porodzie waga jak przed ciążą. Druga ciąża- 22 kg na plusie. 2-3 mies. po porodzie waga mniejsza niż przed ciążą. Zapalenie płuc u dziecka, ponad tygodniowy pobyt z noworodkiem na oddziale, choroba nowotworowa taty, karmienie piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, żadne bajki, tak się zdarza. Moje dziecko urodziło się chore, z licznymi problemami zdrowotnymi. Wprost z porodówki wylądowaliśmy na oddziale szpitala dziecięcego, gdzie leżeliśmy pond miesiąc. Wyszliśmy z plikiem skierowań. Zaczęły się pielgrzymki po lekarzach, laboratoriach, rehabilitacja plus opieka nad starszym dzieckiem. Nie było czasu na regularne posiłki, nawet na myślenie o jedzeniu. Schudłam makabrycznie, znajomi przyznali się, że patrząc na mnie podejrzewali nawet raka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po ciąży wyszczuplałam i w sumie osiągnęłam wagę o 8 kg mniejszą niż przed ciążą a dokładnie 52 kg. Nie katowałam się dietami tylko duuużo spacerowałam, ograniczyłam słodycze, fast foody i śmieciowe przekąski. Do tego co drugi dzień ćwiczyłam chociaż 15 min. Nie jestem obwisła przeszłam metamorfozę i to taką, ze ludzie często zwracali uwagę ze się wylaszczyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrościsz? Moim zdaniem to możliwe. Wysiłek przy porodzie, stres. Nieprzespane noce, nieustanne zmęczenie, może nie wszystkie kobiety mają apetyt. Moja mama też szybko schudła po porodzie. Zwróć też uwagę na to, że niektóre kobiety źle się czują przez całą ciążę, to potęguje stres i obniża apetyt. Ja jestem w 4 miesiącu i jak narazie schudłam 6kg, bo źle znoszę ciążę. A teraz waga stoi w miejscu, brzuch nie rośnie.. Nie wiem jak będzie dalej. Inna kwestia jest taka, że niektóre kobiety chudną zaraz po porodzie, ale po jakimś czasie przybywa im kilogramów. Więc ta uciecha ze szczuplejszej sylwetki może nie być długotrwała. To kwestia indywidualna, to że Ty przytyłaś to nie znaczy, że inne kobiety też. Znam wiele dziewczyn, które po ciąży wygladają rewelacyjnie i szczuplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często po okresie ciąży i karmienia się zmniejszaja piersi, bo najpierw tkanka tłuszczowa jest zastąpiona gruczołowa, która potem zanika... ja kilka miesięcy po tez miałam nieco mniej niż przed ciażą, chyba dlatego, ze chciałam b wyglądac dobrze, i mnie to motywowało do dalszego odchudzania.. ale wiem, ze np. u koni, zrebak potrafi wyciągnąć z klaczy sporo, ze bywają chude potem, pewnie u ludzi to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie:) Moja sąsiadka urodziła pół roku temu, po porodzie jest szczuplejsza niż była przed ciążą, a zawsze była szczupła a teraz jest zaa chuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadne bajki. Po pół roku ważyłam ponad 3kg mniej niż przed ciążą (w ciąży przytyłam ok 12 kg, wychodząc ze szpitala miałam +4kg). Teraz 2.5 roku po porodzie niestety wróciły te 3 kg i znowu ważę 59kg ale to tylko i wyłącznie moja wina, za dużo słodyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co grubasko autorko? Próbujesz się dowartosciować, bo nie możesz schudnac? Przestań żreć i rusz dupe, a zobsczysz, że się da. To mowie ja- kobieta, która po 5 tygodniah osiągnęła wagę sprzed ciazy. Obecnie ważę 5 kg mniej niż przed ciążą. To dzięki temu, że zdrowo się odzywiam, biegam, ćwicze, dużo spaceruje. A nie siedzę z tłustą dupą na forum i próbuje zaklinac rzeczywistość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem szczuplejsza niz przed ciazami :) przeszlam 2 .waze mniej o jakies 2-3kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przed ciążą warzyłam dokładnie 77,7, najwyższa moja waga w ciąży to 98 kg. Aktualnie ważę 57 kg. Minęło 9 miesięcy od porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka8512
Po części masz rację, a po części nie... Ja w ciąży przytyłam15 kg i po trzech miesiącach od porodu nic z tego nie zostało. Znam jednak dziewczynę, która przed ciążą ważyła niecałe 50 kg a po ciąży waży może z 80... W żaden sposób nie jest w stanie tego zrzucić. Zapisała się teraz na takie wczasy dla aktywnych mam: http://www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/fit-tydzien-nad-morzem-dla-aktywnych-mam/ i liczy na to, że to jej pomoże. To była jej pierwsza ciąża. Boi się zdecydować na drugą bo niewiadomo ile nadprogramowych kg jej po niej zostanie. Także wszystko zależy od organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasuch891
Wiesz każdy ma inaczej znam koleżanki co po ciąży są szczuplejsze niż przed np. tak jak moja siostra zrobiło się z niej chucherko po prostu a ja po ciąży byłam grubaskiem;/ aż jak o tym myślę to przykro mi się robi;/ ale mam to już za sobą ale to dzięki mojemu mężowi który zamówił mi African Mango http://szczupla-kobieta.pl i zaczęłam go stosować przy regularnych posiłkach plus spacerki po 2-5km działa cuda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się prowadzi zdrowy tryb życia, bierze http://mango-african.pl/ je regularne posiłki itp.... Może jak ktoś "zajdzie" to bierze urlop, przestaje się stresować, zaczyna dzień od śniadania a nie kawy, później domowy obiad a nie fast food i oczywiście rezygnuje z piwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cała kafe ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety tak ale czy szczęśliwsze z tego powodu. Mam dwoje dzieci za każdym razem zaraz po porodzie szybko tracilam wagę ale po drugiej to byl szok bo po 2tygodniach wazylam 40kg. Nie miałam sily chodzić ani nic robic. Badania nie wykazaly anemi wiec niby ok. Zaznacze ze poród nie byl ciezki. Do wagi 50kg dochodzilam 7lat. Chciałabym trzecie dziecko ale sie boje powtórki z rozrywki. Wiec może lepiej wolnie tracić boczki niż byc chodzącym kosciotrupem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest jak najbardziej możliwe, zwłaszcza w dobie chodakowskiej, lewandowskiej, ćwiczeń z youtuba itp. wystarczy poczytać ich profile, jest cała masa seksownych mamusiek, które wyglądają lepiej, niż ja, która nie rodziła ;) a autorką jest zakompleksiona baba, która ma jeszcze paluchy brudne od nutelli, ale musiała wstukać żałosny komentarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego bajki? - czlowiek w ciagu zycia bywa,ze tyje i chudnie. Ja bylam szczulpejsza niz pzred ciaza wtedy, kiedy skonczylam karmic, czyli po 2 latach, potem znow przytylam, znow schudlam - samo zycie, a zycie to nie bajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamakarmiaca
Jakie bajki? Ja przed ciąża wyjechalam za granicę tam przytylam sporo. Jestem 7 miesięcy po porodzie i karmieniu piersią i waze 11 kg mniej niż przed ciążą. Czyli jakieś 3 lata temu tyle ważyłam co obecnie. Waga nie jest moim wyznacznikiem ale 2 dni temu weszłam żeby sprawdzić ile waże bo każdy mi mówi,że schudłam strasznie a zaraz po porodzie nie sprawdzałam. Przed ciążą moja waga to 76kg, później w msc ciazy trochę mi spadlo do 74. Waga końcowa w 39 tyg ciąży to 85kg dzisiaj waze 63. Myślę,zw karmienie piersią dużo robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed ciążą ważyłam od wielu lat 48-49kg. W ciąży przytyłam 10 przy czym 8 spadło zaraz po wyjściu ze szpitala. Malutka miała problemy brzuszkowe, pierwsze dziecko nasze, wiec mało jadłam i karmiłam piersią. Waga wróciła do 48. Teraz, gdy ma 7 miesięcy, ja już nie karmie to waga rośnie... ważę 52kg. Brzuch już nie ten co przed bo nie jest taki elastyczny. Smarowałam, dbałam ale niestety, nie oszukasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roznie bywa. Ja akurat przed ciaza bylam gruba, mialam akurta taki czas w zyciu,ze mi sie jnic nie chcialo, chorowalam, troche deprechy, ze w ciaze zajasc nie moglam . Rok po ciazy nadal gruba, a potem mi sie odmienilo, takze w zyciu na lepsze,wiecej kasy, wyjazdy, mielam przyplyw energii, postanowilam schudnąc, duzo gimnastyki i wazylam duzo mniej , niz przed ciazą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety to możliwe. Ja w pierwszej ciązy z córką w pierwszych 3 miesiącach schudłam 6 kg. W CIĄŻY WYSZŁA MI CUKRZYCA CIĄZOWA. Miałam dietę cukrzycową i brałam insuline . W CIĄŻY PRZYTYŁAM TYLKO 4i pół kilo. CÓRA urodziła sie z wagą 2,5 kg. WYCHODZĄC ZE SZPITALA WARZYŁAM O 6 KG MNIEJ. MIAŁAM DUŻO STRESU BO WRÓCIŁAM Z CÓRKĄ DO SZPITALA BO ZARAZILI JĄ TAM GRZYBEM.SCHUDŁAM KOLEJNE 4 KG. Karmiłam piersią tylko 3 miesiące bo mnie ten stres wykończył. Wyglądałam jak skwarek. Teraz jestem w drugiej ciąży i mam powtórkę z rozrywki znowu cukrzyca ciążowa jestem w piątym miesiącu ciąży schudłam od początku ciąży 6 kg i jak na razie 0 na plusie. Dziecko rozwija się prawidłowo. Natomiast dziewczyna z sąsiedztwa będąc w ciąży przytyła 16 kg i po porodzie miała tylko większy brzuszek ale w biodrach była szczupła. Karmiła dziecko przez rok. Przy wzroście 174 warzy 52 kg czyli ma niedowagę straszną ale dziecko dawało jej nieźle w dupę- kolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 30 kg na plusie. 8 spadło po porodzie, teraz 3 miesiace po zostało do zrzucenia 2 kg do wagi sprzed ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem szczuplejsza. Waga w 5 tygodniu ciąży, na pierwszej wizycie 68. Waga po roku od porodu 64. Druga ciąża. Po pierwszej miałam to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przed ciąża mialam sporą nadwage bo dlugo leczyłam sie hormonalnie. Z wagą 90kg zaszlam w ciaze. W ciągu trzech pierwszych miesiecy schudłam 5kg, tetaz jestem w 35tyg ciązy i udało mi się odrobić to co schudłam, czyli w rezultacie moja waga do tej sprzed ciąży to 0+. W pierwszej ciazy podobna sytuacja w efekcie koncowym 3+. Po porodzie od razu 7kg spada więc od razu mam mniej niz przed ciążą. Teraz myślę, ze bedzie podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja sąsiadka dobiega 40tki ma 5 dzieci i wygląda lepiej niz x lat temu kiedy była bezdzietną panną. Nie żeby była gruba wczesniej, po prostu jej ciało nabrało kobiecej formy, nie miała bioder, biustu... teraz wygląda super.. widziałam ją w bikini na basenie to mi kopara opadła. Ja Wierzę że można wyglądać po lepiej niż przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na kanał youtuba verdliess. Ta kobieta jest w 6 ciąży gdzie 5 była bliźniacza. Zobacz jak można wyglądać bo ciąży a potem wysnujesz wnioski. To hiszpańska youtuberka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorki literówka — verdeliss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×