Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość 111monia111

Super trwałe lakiery hybrydowe

Polecane posty

Gość gość gość
Ja też już po wielu testach stwierdzam, że najtrwalsze są te z makear. Mi się trzymały 3 tygodnie bez problemu, ale po tym czasie zmieniam, bo już odrosty widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zamówiłam ostatnio taki limonkowy kolor z makear i szczerze powiedziawszy pokrył płytkę bardzo ładniej bez żadnych smug, a z takimi jasnymi lakierami z innych firm różnie bywało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
limonka ? lubię taki kolorki nawet zimą w połączeniu z szarym, jaki masz dokłądnie kolor z której serii z makear?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bałabym się jakoś kupić takie lakiery niewiadomego pochodzenia, makear chociaż są badane dermatologicznie a nie nie wiadomo co i jak. Na bazarach też te lakiery są i na słońcu i w mrozie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziałam kiedyś właśnie jak babeczka stała z lakierami w upał 30 kilka stopni, w pełnym słońcu, w życiu bym takich lakierów już nie kupiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mam lakiery makear, bardzo lubię je. Dobrze kryją i przede wszystkim równomiernie. Mają dużo kolorów więc mam też w czym wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiesz może czy ten lakier kocie oko normalnie się nadkłada tak jak inne hybrydy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lakster
U mnie jesli o lakiery chodzi to jednak Semilac. Nie są drogie, a jakościowe. Ostatnio znów pojawiły się kolejne nowe kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najtrwalsze hybrydy zrobisz lakierami z MakeAR, nie ma porównania do nich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi semilac po kilku dniach już odchodzi od skórek. Może lakier już ma trochę czasu i dlatego tak się dzieje albo po prostu już się nie trzymał moich paznokci. Na makear przeszłam bo powiedziała mi o nich koleżanka, która interesuje się takimi nowinkami związanymi z pazurkami i jak na razie jestem bardzo zadowolona. Zamierza skorzystać też z promocji świątecznej 3+1 gratis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mireablle
Może to kwestia źle przygotowanego paznokcia albo wieku lakieru. Żaden nie jest świeży w nieskończoność. ;) Ja nigdy na trwałość Semilaca nie narzekałam, wręcz przeciwnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też lubię makear, dzisiaj zamówiłam sobie kolejne kolorki. Miałam zamówić 3 ale za 105 zł było 3+1 więc fajnie się złożyło że jeden będę miała gratis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@luuskaa1212 - Witam, przyczyn mniejszej trwałości manicure może być kilka m.in. zalewanie skórek, niedokładne utwardzanie lakieru, brak zabezpieczenia wolnego brzegu paznokcia, zbyt grube warstwy lakieru. Warto także pomyśleć o stosowaniu primera. W razie pytań chętnie pomogę Online Ekspert marki Semilac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj szukałam prezentu dla siostry i koleżanki. Na stronie semilaca są świetnie promocje lamp oraz zestawy upominkowe z lakierami:) Sądzę że to bedą udane święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo zależy też od płytki paznokcia, mnie każda hybryda się trzyma, za to moja koleżanka musiała zacząć robić sobie żele, bo żadna hybryda nie wytrzymała u niej tygodnia. Neonali, indigo i claresa to marki, których aktualnie używam i na moich paznokciach są nie do zdarcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syllwia_fikk
Mi najlepiej wychodzą i najdłużej się trzymają lakiery z MakeAr jednak. Poza tym jak położę jedną warstwę to już efekt jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się makear dobrze kryje, max 2 warstwy i pokrycie 100 % bez smug, sama się zdziwiłam że nawet jasne lakiery są ładnie pokryte bez niedoskonałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak lubię makear za to że kolory na etykiecie są adekwatne do koloru na paznokciu. Pierwsze lakiery jakie mam które tak samo wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iguulla
U mnie też MakeAR. Odkąd robię sobie sama w domu mani hybrydowy to zamawiam tylko te lakiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewulka99
Dla mnie trwałe sa semilaci, trzymają się nawet 4 tygodnie ale ja zazwyczaj po dwóch już robię nowe bo mi przeszkadza odrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
semilac nawet ok hdyby nie to że jadne kolory niezbyt kryją i są smugi, dlatego też zaczęłam zamawiać lakiery z makear które ni etyle że dobrze kryją to i kolor jest taki jak na opakowaniu, jak dla mnie plus bo będę miała dokładnie taki sam lakier na paznokciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariviva
Ja mam lakiery mollon od kilku miesięcy i rzeczywiście są trwałe. Paznokcie maluję ponownie dopiero, gdy odrost zaczyna mi się zbytnio pokazywać, a odprysków nie ma wcale. Dodatkowo nie uczulają, a to ma dla mnie szczególne znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam za pytanie nie na temat ale czy hybrydowe lakiery usztywniają paznokcie i te mniej się łamią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśkal
Trwałe są semilaci i mają ładne kolory do wyboru nigdy nie mogę się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorkiewicz
Ja od dłuższego czasu robię sobie paznokcie produktami mollon i efekt jest satysfakcjonujący. Mam wręcz wrażenie, że te produkty nie niszczą paznokci tak jak inne, których używałam wcześniej. Lakiery są na tyle trwałe, że zmywam je dopiero wtedy, kiedy odrost jest już za duży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - by wzmocnić słabe paznokcie oraz odbudować płytkę polecamy nasz produkt - Semi Hardi - hybrydę budującą do paznokci, ma ona właściwości miękkiego żelu. W razie pytań - chętnie pomogę Online Ekspert marki Semilac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×