Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość 111monia111

Super trwałe lakiery hybrydowe

Polecane posty

Gość gość
A te lakiery to z lampa trzeba? Kupiłam w rosmanie jakieś lakiery co niby miały tydz trzymać a tu lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karkina
Mówisz o tej kolekcji DanceFlow? Ja zamówiłam sobie kilka lakierów i czekam właśnie na przesyłkę. W weekend mam imprezę, więc na pewno zrobię sobie fajne pazurki na tę okazję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qkanka
A ja jej nie znam. Co to za kolekcja i gdzie można zobaczyć jak wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj ściągnęłam paznokcie z sylwestra także 3 tyg miałam, kosmetyczka robiła mi tym razem na makear. Bardzo jestem z nic zadowolona. Kolory fajne żywe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qkanka, DanceFlow to nasza najnowsza kolekcja, możesz ją zobaczyć na naszym fanpageu, snapchacie oraz instagramie :) Pozdrawiam, Online Ekspert marki Semilac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska Ba
Fajnie że ktoś wymyślił hybrydy nie trzeba się męczyć z malowaniem co drugi dzień paznokci, ja bardzo lubię semilaci mają fajną ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie chyba najbardziej trwałe lakiery jakie miałam to były lakiery Semilaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QuQurydzianka
A są jakieś sklepy stacjonarne tej marki? Lubię obejrzeć produkt przed zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monawampirzyca
Jak dla mnie najtrwalsze na rynku są te z Makear. Dobrze się nimi maluję bo mają fajną konsystencję, nie rozlewają się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudixon
Jeśli chodzi o trwałe lakiery - możesz spróbować z mollon. Dla mnie są mega trwałe, nie odpryskują, fajnie wyglądają i nie niszczą płytki. A o ile się nie mylę dziś mi mignęło przed oczami, że maja weekend darmowej dostawy, więc próbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna199
jak coś sie w semilacu pojawia nowego to ja zawsze muszę to mieć, uwielbiam ich nowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHciałbym kupic córce na 18- tkę jakiś fajny prezencki, tak sobie pomyślałem bo ona lata na paznokcie do kosmetyczki i kiedys coś mówiła ze chciałaby jakąś lampę, po pierwszy moje drogie panie o co jej chodzi a po drugie czy sa jakies fajne zestawy który mołbym jej kupić? ja zupełnie nie mam pojecia jak sobie z tym poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritka12
Super trwałe to chyba żadne nie są ale jak używam semilaców to średnio 2 tygodnie je mam, potem muszę pomalować bo mam już lekki odrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedz, ale może jeszcze mi podpowiecie ktory, bo tam jest kilka tych zestawów i nie bardzo wiem który jej wybrac, domyślam sie że to pewnie chodzi o te lampy? Podpowiedziecie jeszcze któru byłby najlepszy? Mam niewiele czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadzio52, do użytku domowego polecamy zestaw startowy z lampą 24W, utwardza ona lakiery hybrydowe oraz żele. Dodatkowo mieści całą dłoń oraz posiada sensor ruchu. W razie pytań - chętnie pomogę Online Ekspert marki Semilac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marrissa
A czy można prosić o nieco więcej informacji o tym zestawie spa? Jak działa? Jestem zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też lubię lakiery mollon, koleżanka alergiczka mi je poleciła, jak jej coś nie uczuli to to musi być bezpieczne bo ona na bardzo dużo rzeczy ma uczulenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marrissa - Semilac SPA to najnowszy produkt dostępny na naszym sklepie.W jego skład wchodzi 5 produktów, które umożliwią kompleksowe zadbanie o dłonie i paznokcie. I to w domowym zaciszu! Każda z pięciu buteleczek kryje w sobie produkt wysokiej jakości, którego działanie będzie widoczne już po pierwszej aplikacji. Semilac SPA wzmacnia i odżywia paznokcie, co pozwala uwydatnić ich naturalne piękno. W naturalny sposób! W razie pytań chętnie pomogę Online Ekspert marki Semilac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkaka
Ja przerabiałam sporo lakierów różnych firm i bywało różnie, ale jednak najbardziej trwałe sa moim zdaniem lakiery z Makear - u mnie to jest spokojnie 3-4 tygodnie i zdejmuję bo odrost jest za duży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić lakiery hybrydowe z Makear. Teraz używam odcieni 814 , 812 i P 13 . Są bardzo trwałe i mają dużą paletę odcieni za co bardzo ich lubię. Dodatkowo to pierwsza marka na jaką trafiłam że mnie nie uczula ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dobre doświadczenia jeśli chodzi o hybrydy z marką Semilac. Dużo ich oryginalnych rzeczy sprzedają na pewno w drogerii online na www.nocanka.pl Kolorystyka jest bardzo różnorodna, można pójść w całkowitą klasykę, ale też kolory mniej szablonowe – co kto woli. Krótki czas oczekiwania na wysyłkę jest u nich, na mailu też długo nie trzeba czekać na jakieś info o stanie zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, a próbowałyście lakierów aquarelle od neonail? Ja wrażenia? Trudne to jest w ogóle do zrobienia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaniia
Warto samemu spróbować ogarnąć hybrydy. Na dłuższą metę oszczędzasz kasę w ten sposób i tworzysz sobie co chcesz. To daje satysfakcje ;) Co do aquarelle to jak ogarniasz zwykłe lakiery, to z tym też powinnaś dać radę :) Wzorki rozpływają się w sumie same, z czasem nabierzesz wprawy, to będziesz mogła ****ardziej prowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia1818
a używałyście lakierów NaiLac? zbieram opinie, bo nasłuchałam się samych pozytywów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Neonail jak na razie mnie nie zawodzi i się ich trzymam. I też myślę, że warto zostać samoukiem jeśli chodzi o hybrydy. Teraz tyle poradników różnych itp., że spokojnie idzie ogarnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×