Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

OSZKAA podaj maila do siebie

Polecane posty

Gość gość
powiem wam ciekawostke:D ona sama ten temat założyła i po chwili na niego odpisała:classic_cool: tak jak było koedyś z zapenta "Oszkaa jesteś?" i po minutce "jestem, masz jakies pytania? " :D ale sie walnęła i potem zaczęła kilkukrotnie edytować aż wymyśliła stan konta 5zł cel 6zł hihihi tutaj dzisiaj mam pewnosc ze to ona założyła temat bo widzę jej posty po IP :classic_cool: http://f.kafeteria.pl/temat/f1/stan-konta-5zl-cel-6zl-uda-sie-p_6353861

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psychola neptyka sie jakos nie bała a ciebie się boi? :o przecież ty jesteś nieszkodliwym małym trolikiem i może sprawiasz wrażenie groźnego ale wiadomo że w realu jesteś potulną nieśmiałą owieczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no zwłaśzcza ze spotkanie byłoby w miejscu publicznym i wokół byłoby mnóstwo ludzi więc byłaby bezpieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pełni zasługujesz na takie traktowanie za to jak ty ją traktujesz stuknij się w łeb i przestań się kompromitować bo żałosny jesteś🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kucharza też chciała jechać. Pytanie brzmi do którego faceta z kafe ona jechać nie chciała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chcę tylko zobaczyć jej pupe w leginsach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i żeby mnie obsikała a podobno teraz myszki nie goli to fajnie kłaczki by się skołtuniły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pierdole ile można pisać o jakiejś oszcee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak żeby na jeżdżca sikała i patrzyła tymi swoimi ślepiami cudnymi i maltretowała członka pochwą swą i podduszała troszke galopując

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie ma smarowania to powinna siku popuścić to zawsze pomaga a przeżycia cudne i te ciepełko mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×