Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

22lataprzegrywu aka srysia od dzis nie masz tu zycia

Polecane posty

Gość GGGB wylogowana
Vaffanculo zamiast karteczki! Grzegorzu! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry Gggb ale 22lata przegrywu sie sama wydala tym , ze slucha Popka a Ty niestety "miloscia do "zbera"" i przesadnymi modlami do Boga rownoczesnie z grzeszeniem, pozamalzenskim seksem i rynsztokowym slownictwem.owczem k-ce dostal kosza i przedadza poniewaz urazilas jego ego ale sory GGGB=Him a Sysia=22lata przegrywu.ale 160cm to fajna laska.zostawiam e-mail jakby ktos chcial pogadac o tym ;) mondaymorning0@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GGGB
Proszę się pode mnie nie podszywać!:D-post powyżej nie jest mój.:D 🖐️ gość dziś [00:42 żałosne.:D i jakimi modłami?:D K-CE najlepiej napisz sam do siebie-to wychodzi Ci najlepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes moher gggb i nie klam ze nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
J***c kotarbe , gggb, i wszystkich przyczajonych sku/rwysynow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GGGB
gość dziś sorry ale choćby zbereznik czy osoba która mnie zna może potwierdzić że praktycznie nigdy nie przeklinam także daruj sobie.;) Nie mogłam juz patrzeć na to co wyprawia, sysia wczoraj przez niego płakała, kiedyś pisała mi że miała myśli samobójcze.Nie chce wiecej wysyłac jej smsów żeby się do mnie odezwała.Dwa-myślisz że zbereznik po luźnym związku z him miałby do końca życia być sam?:D nie wierzę że jesteŚ tak mało inteligentna-musisz być kotarbą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GGGB
good girl gone bad 2015.11.02 zbierasz się do kościoła? dobre..smiech.gif Zgłoś good girl gone bad 2015.11.02 Brunetos244 dziś zgadzam się...nieraz może coś wyjść, niespodziewanie ze znajomości z neta, ale dawanie "ogłoszeń" to dla mnie desperacja i coś nie tak...usmiech.gif Zgłoś good girl gone bad 2015.11.02 na pewno bardzo kochasz D usmiech.gif Zgłoś his infernal majesty 2015.11.02 przejęzyczylam się na cmentarz idę usmiech.gif jeśli życie sprawia,że nie możesz ustać-uklęknij. Zgłoś Brunetos244 2015.11.02 good girl gone bad dziś haha smiech.gif miałem kiedys bardzo podobną z charakteru dziewczyne co ona, nawet z wyglądu była podobna. Nikomu nie życzę usmiech.gif nieźle mi zdrowia napsuła Zgłoś his infernal majesty 2015.11.02 kocham D. ale jego nie ma... ciężko kochać na odległość... jeśli życie sprawia,że nie możesz ustać-uklęknij. Zgłoś his infernal majesty 2015.11.02 Alinko jeśli nie chcesz nie pisz, jeśli masz problem z tym że mimo swoich wad chodzę do kościoła to nie powinnyśmy ze sb rozmawiać. Ja uważam że każdy ma do tego prawo nawet najgorszy grzesznik... jeśli życie sprawia,że nie możesz ustać-uklęknij. Zgłoś his infernal majesty 2015.11.02 są nawet święte dziffki... jeśli życie sprawia,że nie możesz ustać-uklęknij. Zgłoś good girl gone bad 2015.11.02 mogę pisać gdzie chce, ale to nie o to chodzi.usmiech.gif najgorszy grzesznik może chodzić do kościoła, popełniać grzechy i chodzić, ale musi żałować.usmiech.gif Sorry tak to nie widze sensu... Zgło PamiętałaM że miała to w ostatnich tematach i pamiętam jak się wzburzyłam kiedy wypisywała różne rzeczy np dzień wczesniej że byłaby szczęśliwa w burdelu, że potrzebuje faceta tylko do seksu,.a potem bez cienia skruchy ma drugi dzień oznajmiła że leci do koscioło, potem sprostowała ale to bez różnicy.:D nieznosze takiej obłudy. I naprawdę polecam na przyszłość myśleć samodzielnie a nie słuchać największego tępaka na forum a resztę sobie dopowiadać. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22lata to facet troll udajacy dziewczyne ktora miala gangbang z arabami by powkurwiac ludzi na forun.To nie żadna sysia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22lata to facet troll udajacy dziewczyne ktora miala gangbang z arabami by pow*****ac ludzi na forun.To nie żadna srysia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GGGB
gość dziś Swóją drogą musisz być strasznym nolifem skoro chcesz rozmawiać o wirtualnych osobach o których nie masz zielonego pojęcia i tak interesujesz sie życiem kogoś kogo nie znasz.:D a dosrywanie bez powodu jak widze większości bo doskonale poznaję Cię po komentarzach, dopowiadanie jakiś bzdet żeby pokazać kogoś w złym świetle swiadczy tylko o tym że jesteś sfrustrowana.;) myśle że zaprzyjaźnicie sie z Grzegorzem z Katowic.;)Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze coś Magdo-pewnie później przeczytasz.;) Udajesz niewiniątko że niby Sysia Cię wyzwała a Ty sobie na to nie zasłużyłaś ale jakoś Ci nie wierzę. Zaraz mi też zarzucisz, że napisałam co o tobie myślę(obraziłam cie), ale przeczytaj sobie najpierw co Ty napisałaś o mnie -i tak pisałam z tobą normalnie.;) nie znoszę taK obłudnych ludzi.;) Udajesz normalną a widać że żywisz się hejtem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I myślę że wezmę przykład z kogoŚ i stąd odejdę. Jestem szczęśliwa, po co psuć sobie nastrój, tracić czas...Kafe to głupie przyzwyczajenie.;) Będzie mi trochę brakować tych normalniejszych osób, które są w mniejszości, ale jednak jest tu parę użytkowników którzy są w porządku, w pewnym sensie ich polubiłam.;) 🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda buhahha wiadomo obłudnica, miłą udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luzny związek i zrobil jej dwojke dzieci? Toz to regularne malzenstwo bylo. Ggb chcesz byc nową matka dla dzieci hiv i zbera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś [02:48 O matko Ty myślisz że to jego dzieci?!?! :D jeśli to tak Cię obchodzi to on nie chciał z nią stałego "docelowego" związku, mimo że z nią był-czego nie planował-absolutnie nie myślał o układaniu sobie nią przyszłości-mówił jej na poważnie równicześnie żeby wracała do męża, ojca jej dzieci, od którego pare lat temu odeszła;)- sama mi to pisała, to co zbereznik mi mówił na jakikolwiek temat nigdy bym nie napisała- wobec niej nie musze być jakoś mega lojalna.;) Ale i tak nic do niej tak naprawdę nie mam, pierwszy raz w tym temacie wspomniałam o niej bardziej prywatnie i ostatni, w sumie nie napisałam nic odkrywczego bo sama kiedyś pisała o tym na forum-teraz znikam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu szmata GGGB nażarła sie jakiś prochów i pisała sama ze sobą, w sumie to standard, nic nowego. Pierdu pierdu, a zdjęcia dalej nie dała hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zje/bany kretynie z Katowic, nie dostaniesz zadnego zdjęcia, zapomnij kryptogeju. PS. i napisz jeszcze koniecznie " ja ciebie w ogóle nie czytam" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Him ale ty tempa jesteś tak samo jak srysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
him jak zwykle pisała sama ze sobą wczoraj hehehehehe DNO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli to nie dzieci zbera :o GGB to ile ona tych facetow miala? jak zdazyla 2 dzieci miec, rozwiesc sie i kilka lat byc sama i skakac po innych :o ile ona ma lat?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Ja p*****le, ale wy jesteście upierdliwi... Ma dwójkę dzieci z jednym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gggb czyli him to najgorsze ściewro jakie może spotkac faceta. Osobiście jakbym miał taką babę to bym ja zakatował i skopał na śmierć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sióp, bo to wazne :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×