Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Erato9

Magia słów

Polecane posty

erato jesteś człowiekiem :) i zdolnan jesteś do wszystkiego. Odpowiednie warunki są jedynie potrzebne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieprawda To, że wielu myśli nie głową, nie oznacza, że stoi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stoi:) ... moda, kanon piekna wszystko w oparciu o seksualne pragnienia. Wariacje z tym związane albo zwykła pasta do zębów. Pani o niebiańskiej figurze i zniewalającym uśmiechu w haleczce podchodzi do lustra i zaczyna myć zęby cologate czy pani w podomce zaspana, prawie wczorajsza zerkająca w lustro. Jedno oko na maroko drugie na kaukaz wyjmuje pastę "czysty ząbek" którą bierzesz? albo ja gdyby nie mój magnetyzm nie miał bym roboty. Wiem o tym i jestem świadomy. Konkurencja nadrabia rzetelnością a i tak ma to co jej zostawiłem :D niestety taka prawda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serio? Wiem, że chuć ludzkie losy plecie :O Ale wierzę, że jest coś więcej Coś co powoduje, iż bez słów rozmowa - nie jest tylko meteforą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rycerzu wiele robię dla SIEBIE Nie bardzo mnie obchodzi jak jest to odbierane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
istnieje:D istnieje porozumienie bez słów w spojrzeniach nie widzących kolorów. gdzie piękno stanowi dudnienie mysli i serca ale to później. Najpierw jest wabienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, to chyba nie tak. Podteks jest ukierunkowany Nie na mnie :D Jak widzę faceta reklamujacego środek do sprzątania, to wiesz o czym myślę? -nareszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak widzę faceta ze środkiem do sprzątania (taki chajzer np) to spoglądam jaka jest pogoda na dworze:D Jakos mnie nie bierze Zygmunt :D fakt podtekst jest ukierunkowany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że tak:) dawniej wystarczyło że ziemia jest płaska a dopiero póżniej okazało się że tak mało wiemy o kosmosie. Teraz gdy wiemy już znacznie więcej wiemy że nie wiemy nic:D:P masz raaację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konsensus wypadnie blado Rycerzu :D Ale powiedz: jakie ma to znaczenie? Być sobą i dostrzegać innych, nie bacząc na chucie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×