Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Erato9

Magia słów

Polecane posty

Gość gość
Dlaczego?Bom dziki?Errato, chodziłbym znów w pokrzywach żeby żeby się uwolnićod Chwilinie umiemniestety. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
nie bo jesteś dziki. A dlatego byś nie wyrzekł sie człowieczeństwa. Tuwim tutaj nie pisze o dzikości a o pożądaniu. Prosi by chęć oddania się pożądaniu nie sprawiła iż straci kontrolę nad sobą a w zasadzie prosi o to by jak już ją straci ktoś pomógł mu wrócić do żywych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc chodzi o umiar. Byś w wolności miał tez umiar. ktoś chyba uważa , że lecisz po równi pochyłej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tęsknoty pisze się wiersze z bolesnej drążącej śpiewny owoc ciała patrząc na samotne palce mogę wysnuć pięć poematów dotykając moich napiętych ust szepczę i słowa - rozkołysane rytmem wielkiej wody plotą się w wiersze mokre bardzo słono biegną poprzez twarz H.Poświatowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto tak uważa? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakaś pi/pa ugotowana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poświatowska-nie widzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochać i tracić, pragnąć i żałować, Padać boleśnie i znów się podnosić, Krzyczeć tęsknocie "precz!" i błagać "prowadź!" Oto jest życie: nic, a jakże dosyć... Zbiegać za jednym klejnotem pustynie, Iść w toń za perłą o cudu urodzie, Ażeby po nas zostały jedynie Ślady na piasku i kręgi na wodzie. L.Staff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...i znowu w poniedziałek będziemy się zastanawiać co robiliśmy w nocy z piątku na niedzielę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie widziałam, że Poświatowska to osobiście wkleiła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imperium w gość
Poświatowska i Tuwim-miodzio. :) Zostawiam pozdro;) dla Erato i reszty. Magia słów jest mi bliska i niech zawsze będzie żywa. ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyszłaś, nabrałaś źródlanej wody I napoiłaś, a wszystko ożyło. Byłaś tak śliczna, niczym poranek, Niczym wiosenny kwiat jabłoni I nie zapomnę nigdy tej chwili, Gdy dłoń dotknęła twojej dłoni. I nie zapomnę tych chwil radosnych, Kiedy nie mogąc wydobyć słowa, Z zapartym tchem patrzyłem Ci w oczy, Tak trwała nasza bez słów rozmowa DAAB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
no jak? gość z 19;21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż odnioose się do stafa jeszcze:D ślady na pisaku i kegi na wodzie:D ale czasami możemy odcisnąć swój znak na wiecznosć w lidzkim umyśle. Hitler, einstein, kleopatra, jezus . Oto przykłady :D może bedę jednym z nich :D a jeśli nawet nie na taką skalę to w gronie najbliższych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Czasem brakuje mi słów By wyrazić to co Zachwyt mój wzbudza Nawet jeśli milczę To myślą tu sięgam Wciąż na nowo Niezmiennie Czując, że to Nie iluzja w wirtualnym Świecie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzieś tu Pośród uczuć burze Gdzie miłość z nienawiścią Codzienność tutejszą pisze Nie brakuje magii Którą tworzą Ludzie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''...to ludzie ludziom zgotowali ten los...'' M.Dąbrowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
Jestem człowiekiem. Nic co ludzie nie jest mi obce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi jest, choć też jestem człowiekiem :) Mam nadzieję, że jest :O Chcę aby było Jest! !!!!! Cześć Rycerzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×