Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jak płacę alimenty to mam prawo żądać od eks by pokazała mi paragony?

Polecane posty

Gość gość
Ale wy baby wredne jesteście. 900 zł to nie dużo ale i nie mało. Weście pod uwagę, że ten człowiek też z czegoś musi żyć i płacić rachunki. Gdy dzieci są u niego to też zapewne nie woła od żony daj mi część alimentów bo dziś dzieci są u mnie tylko daje coś ponad to. Ale fakt lepiej gnojnic faceta bo śmie interesować się dziećmi i wytykać błędy matce. Znacie tą kobietę? Skąd wiecie czy to nie jakaś patologia .... 2 letnie dziecko oddane ojcu na 3 dni bez zmiennej odzieży - żart. to gdzie ta matka ma głowę? I nie mówcie mi, że to normalne ... Facet jest dobrym ojcem płaci alimenty interesuje się dziećmi... Były mąż mojej siostry też wydawał sie normalny pracuje a sąd zasadził mu 210 zł alimentów na syna a i tak gościu wnioskował o obniżkę wiec jak widać można trafić gorzej bo syna też ma w poważaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy baby wredne jesteście. 900 zł to nie dużo ale i nie mało. Weście pod uwagę, że ten człowiek też z czegoś musi żyć i płacić rachunki. Gdy dzieci są u niego to też zapewne nie woła od żony daj mi część alimentów bo dziś dzieci są u mnie tylko daje coś ponad to. Ale fakt lepiej gnojnic faceta bo śmie interesować się dziećmi i wytykać błędy matce. Znacie tą kobietę? Skąd wiecie czy to nie jakaś patologia .... 2 letnie dziecko oddane ojcu na 3 dni bez zmiennej odzieży - żart. to gdzie ta matka ma głowę? I nie mówcie mi, że to normalne ... Facet jest dobrym ojcem płaci alimenty interesuje się dziećmi... Były mąż mojej siostry też wydawał sie normalny pracuje a sąd zasadził mu 210 zł alimentów na syna a i tak gościu wnioskował o obniżkę wiec jak widać można trafić gorzej bo syna też ma w poważaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzy zasadnicze pytania: -gdzie ta kobieta mieszka-swoje lokum, z rodzicami czy na wynajętym? -czy pracuje? -kto zajmuje się dziećmi jak jest w pracy. odpowiedz autorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
900zl na 2 dzieci? WSTYD zeby facet tak malo placil na wlasne dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoje eks pracuje? kto zajmuje się dziećmi gdy ona jest w pracy? gdzie ona mieszka z dziećmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile zarabia autor?? Może tym też się intetesujcie a nie tylko zawsxe po stronie kobiety a faceci to swinie. Może autor nie może dawać więcej? Bylo cos w tym temacie o zarobkach autora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mało zarabia to zawsze może zmienić pracę. jak pracowałam w sądzie to na mdłości mi się zbierało jak słuchałam wykretow alimenciarzy, że oni mało zarabiają i ich nie stać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslisz, ze to takie latwe zmienić prace? Każdy by chcial zmienić na lepiej płatna. Poza tym może niech kobieta sobie prace zmieni, skoro to takie proste i tymi alimentami sobie d**e podetrze. Nie w kazdym miescie można sobie tak po prostu zmienic pracę. A może doradzcie mu niech na 3 etatach pracuje? Żeby kobieta miala wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jak malo zarabia to niech znajdzie dodatkowa prace. Skoro facet nie opekuje sie dziecmi mi to ma czas. Co to jest 900 zl na 2 dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet na tym forum to dawca spermy i bankomat, nic poza tym. Na wielu tematach to widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A ile zarabia autor?? Może tym też się intetesujcie a nie tylko zawsxe po stronie kobiety a faceci to swinie. Może autor nie może dawać więcej? Bylo cos w tym temacie o zarobkach autora? xxx jak mało zarabia to nich weźmie drugi etat!!! ma przecież dużo czasu, zero obowiązków, dzieci nie wychowuje, nie musi się o nic martwić poza własnym tyłkiem! może wyjechać do innego miasta czy kraju, pracować na noc, pracować w systemie 24/12 - ma tysiące możliwości zarobkowania - w przeciwieństwie do swojej byłej żony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.37 taaaa jasne uzalaj sie nad biednym tatusiem ktory placi marne 900 zl na swoje!!! dzieci hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Facet na tym forum to dawca spermy i bankomat, nic poza tym. Na wielu tematach to widac. xxx w większości przypadków facet woli być bankomatem - bo to łatwiejsze niż wychowywanie dzieci nic nie stoi na przeszkodzie żeby walczył o dzieci w sądzie - ale po co? przecież lepiej stać z boku, wyliczać żonie pieniądze i wytykać palcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech wyjedzie za granice i z********a w polu!!! I wysyla kase bylej. W koncu cos sie kobiecie tez należy za zmarnowane lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiadomo,czy to jego dzieci są,bo mamuśki są perfidne i puszczalskie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alimenty to nie jest tylko kasa na ubrania i jedzenie. To tez pieniążki na czynsz , oplaty za prad, oplaty za przedszkole itd .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio, wy jesteście nienormalne :-D tyle w was jadu, że ho ho!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahah złości sie , ze jego była nie chodzi zaniedbana, , ma na kosmetyczke, fryzjera haha luksusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Kurwa, ale porzucone przez mężow kobiety ujadaja autorowi :D psioczcie na swoich byłych a nie na obcego faceta. Skad wiecie z jakiego powodu się rozstali? To ze was zostawili dla mlodszej to nie znaczy, ze zawsze jest to wina faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na szczęście mój były mąż jest normalny i nie gra dobrem dzieci. przedstawię moje wydatki - wszystko pokazałam byłemu, chociaż o to nie prosił, ale niech ma jasność. opiekunka do dziecka na cały etat - 1500 zł. starszy nie dostał się do przedszkola, bo jestem na zleceniu, młodszej do żłobka nie poślę. rachunki w domu - 600 zł czynsz, woda,prąd,gaz - około 200 zł miesięcznie. bierzemy z tego część dzieci - 530zł. starszy choruje na AZS - kosmetyki i leki 100 zł miesięcznie. prywatny pakiet medyczny - 200 zł miesięcznie. dodatkowe zajęcia syna - 300 zł. łącznie (bez jedzenia, ubrań, zabawek, książek!) - 2600 zł. czyli na jedno dziecko wychodzi 1300 zł! bez kosztów żywności, leków w razie choroby, odzieży, gadżetów dla małej itd. 1300 zł. powiedz mi zatem autorze, z czego twoja żona ma kraść? z 900 zł na dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:02 To niech sie zajmuje ta mlodsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@17:11 Najwyraźniej jesteś niezaradna życiowo, skoro do głupiego przedszkola nie potrafisz wysłać dziecka. Najlepiej iść na skróty i wynająć opiekunkę, niech facet za to wszystko płaci, prawda? A ty możesz zbijać bąki i bawić się w jaśnie pani szlachciankę, bo przecież nie będziesz brudziła swoich rączek sprzątaniem po dzieciach czy praniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 17:11 "opiekunka do dziecka na cały etat - 1500 zł. starszy nie dostał się do przedszkola, bo jestem na zleceniu, młodszej do żłobka nie poślę." Po pierwsze mogłas posłać do przedszkola prywatnego koszt byłby mniejszy, a to że młodszej do żłobka posłać nie chcesz to twoja fanaberia, widocznie was STAĆ na takie fanaberie. rachunki w domu - 600 zł czynsz, woda,prąd,gaz - około 200 zł miesięcznie. bierzemy z tego część dzieci - 530zł. starszy choruje na AZS - kosmetyki i leki 100 zł miesięcznie." Tu akurat nie ma co dyskutować, bo rachunki i leki jakie są takie są. " prywatny pakiet medyczny - 200 zł miesięcznie. dodatkowe zajęcia syna - 300 zł." Kolejne fanaberie:O Najwidoczniej zarabiacie z byłym tyle, że stać was na opiekunki nie posyłanie do żłobka, prywatne pakiety medyczne i zajęcia za 300zł msc na jedo dziecko, ale weź pod uwagę, że są tez ludzie, którzy zarabiają np. 2500zł i ich nie będzie stać na coś takiego. To skąd mają wziąć? Więcej nie zarobią, więc dzieci chodza do żłobków, korzystają z NFZtu i chodzą na tańsze zajęcia. Może właśnie autor i jego eks zaliczają się do tej grupy? Weź to łaskawie pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.16 wszystko mi z ust wyjelas :D dokladnie, nie kazdego stac na fanaberie i wtedy wydaje na dziecko 500 zl a nie 1300.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym proponowała skorzystać z porady prawnika, bo tutaj na forum nie ma co na takie rady liczyć, jedyne co to na "życzliwe" komentarze jak to się mało alimentów płaci, Moim zdaniem coś jest nie tak skoro była żona ma kasę na własne wydatki, a dzieciom na buty żałuje. Jakby nie patrzeć każda chyba normalna matka najpierw kupi buty dziecku a potem sobie. No chyba, że Twoja eks robi to złośliwie, czyli wysyła dzieci bez ciuchów, w za małych butach, bo wie że kupisz nowe, a wtedy ona będzie miała problem z głowy. Tak czy inaczej sprawę trzeba wyjaśnić, bo coś jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.10 skoro wczesniej bylo ich stac na zycie na poziomie to dlaczego teraz po rozwodzie ma zyc skromniej? W zwiazku mozna zyc bogato ale samotna matka juz nie moze? Dziecko po rozwodzie nie moze miec juz opieki prywatnej bo biedny tatus musi zaplacic wiecsj alimentów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Biedny tatus" skad ta ironia? Skad wiesz, ze to on jest winien rozpadowi malzenstwa? Może napisz "biedna mamusia" z taką ironia? Ze nie może sobie poradzić bez faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:40 Ależ może żyć na tym samym poziomie. Pytanie tylko co osoba chwaląca się tymi dużymi wydatkami na dzieci chciała wnieść do dyskusji? Bo ja mam wrażenie, że chciała się pochwalić tym ile ona na dziecko wydaje, albo chciała dowalić autorowi, że za mało płaci. A przecież, jak świat światem, zawsze byli tacy którzy mają więcej i tacy, którzy mają miej. Moim zdaniem ta osoba chwaląca się opiekunkami, prywatną opieką itp ma coś nie tak z głową:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "Biedny tatus" skad ta ironia? Skad wiesz, ze to on jest winien rozpadowi malzenstwa? Może napisz "biedna mamusia" z taką ironia? Ze nie może sobie poradzić bez faceta. xxx a kto napisał że ona sobie nie radzi??? uważam, że radzi sobie znakomicie mimo że dostaje grosze na dzieci to on sobie nie mógł w życiu poradzić i natychmiast musiał sobie znaleźć następną babę - przecież ktoś musi prać, sprzątać, i dokładać do rachunków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" natychmiast musiał sobie znaleźć następną babę - przecież ktoś musi prać, sprzątać, i dokładać do rachunków " Tak, i nawet nie zna jej dziecka bo mu ta baba przesyła przelew na jego mieszkanie a pranie pocztą robi. x To, ze Ty sobie po swoim rozwodzie nie poradziłaś nie oznacza, ze każdy taki jest. Wytrzyj jad z pyska, przestań krzywić i dorabiać się zmarszczek to może ktoś jeszcze Cię zechce i nie będziesz musiała latać po kafeterii wymyślając sobie rzeczy o których nikt nie pisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×