Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jak płacę alimenty to mam prawo żądać od eks by pokazała mi paragony?

Polecane posty

Gość gość
18:55 A skad wiesz, ze autor sam sobie nie robi tego prania? To, ze ty mialas faceta melepete i nieroba to nie znaczy, ze kazdy taki jest. I jak jego kobieta ma mu wysylas pieniadze skoro z nim nie mieszka? Nie opisuj nam swojego faceta, ktory jest totalnym, życiowym nieudacznikiem. Oj chyba kogos tu zabolało, ze inni układają sobie zycie, a ty nadal sama, bo byly pogonił taka zgorzkniała babe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem rozwiedziona - nie wiem skąd przyszło ci to głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś " natychmiast musiał sobie znaleźć następną babę - przecież ktoś musi prać, sprzątać, i dokładać do rachunków " Tak, i nawet nie zna jej dziecka bo mu ta baba przesyła przelew na jego mieszkanie a pranie pocztą robi. xxx jak jeszcze mu nie sprząta i nie dopłaca do chaty to wkrótce będzie musiała nie jestem rozwiedziona - jestem mężatką z 15letnim stażem sądząc po smarowaniu tyłka miodem alimenciarzom wnioskuję że jesteś z jednym z nich, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Była żona pracuje i mieszka ze swoimi rodzicami. Jej matka jest na emeryturze i zajmuje się młodszym, starszy chodzi do przedszkola. A ja z dochodem nieco ponad 2700 wynajmuje mieszkanie. Swoją drogą bajki tworzycie niesamowite na tematy których nawet nie poruszyłem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Była żona pracuje i mieszka ze swoimi rodzicami. Jej matka jest na emeryturze i zajmuje się młodszym, starszy chodzi do przedszkola. A ja z dochodem nieco ponad 2700 wynajmuje mieszkanie. Swoją drogą bajki tworzycie niesamowite na tematy których nawet nie poruszyłem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i miala racje , ze wysmiala. Jakby facet placil 2000 zl to rozumiem alee 900 zl? Druga sprawa stanie sie cos jak szanowny tatulek kupi wlasnemu dziecku bluzkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to sie ciesz , ze teściowa dzieciaka pilnuje. Jakbys mial zaplacic za opiekunke to zesrabys sie z złości sknero hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 18.10 skoro wczesniej bylo ich stac na zycie na poziomie to dlaczego teraz po rozwodzie ma zyc skromniej? W zwiazku mozna zyc bogato ale samotna matka juz nie moze? Dziecko po rozwodzie nie moze miec juz opieki prywatnej bo biedny tatus musi zaplacic wiecsj alimentów? " No nie ogarniam głupoty niektórych kobiet. I żeby nie było sama jestem kobietą. Może dla tego ich nie stać, że ojciec dzieci płaci 2 czynsz za swoje lokum i rachunki. Co za durne i pazerne baby tu siedzą. Do roboty pasożyty jedne a nie liczycie na 3 tys. alimentów bo krowy w domu muszą siedzieć i pachnieć. Jestem samotną mamą 2 dzieci po rozwodzie. Mój były mąż daje 1000 zł alimentów i dzieci mają na buty i ubranie ba nawet na przyjemności. Ale ja nie siedzę i nie czekam co były mąż mi da tylko idę do pracy. Dzieci w wieku 3 lata i 5 lat. W przedszkolu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A powiedz mi co za problem kupić dzieciakom ciuchy w których będą chodzić gdy są z tobą a w niedziele zakładają te w czym przyjechały i jadą do mamy? Wiem że takie dzieciaki szybko się brudzą wiec twoja była zaraz po weekendzie miałaby ubrania do prania j prasowania a i tak robi to w koło wiec może to by było jakieś wyjscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie, pazerne leniwe baby, nic dziwnego, ze mezowie takie zostawiają. Wysilcie sie i tez cos dajcie swoim dzieciom a nie tylko liczycie na alimenty i zeby wam cos z tego skapneło. Widac ile tu sfrustrowanych porzuconych kobiet, wyzywaja się na autorze za swoje nieudane życie bo byli faceci maja je w d***e to tutaj sobie poujadaja na caly meski ród. Zero godnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.49 Czym ty sie chwalisz? Twoje dzieci wychowuja sie w rozbitej rodzinie. Nie maja ojca na codzien.Dalas dupy byle komu a teraz szczycisz sie bo pracujesz ?( jak wiekszosc samotnych matek ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"sądząc po smarowaniu tyłka miodem alimenciarzom wnioskuję że jesteś z jednym z nich, prawda?" Nie frustratko. Jestem dzieckiem któremu ojciec zalegał alimenty. Zatkało kakao? Nie popieram po prostu plucia jadem i obrzucania gnojem "dla zasady". Facet, rozwiedziony, z nową partnerką - trzeba zgnoić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, no tak - wpisze się samotna matka która nie wisi na ojcu dzieci, nie pluje na wszystkich - trzeba zgnoić. Podłe żmije tu siedzą. Piszcie sobie jak to żyjecie w małżeństwach szczęśliwych X lat, ale ktoś kto pisze takie rzeczy sam pokazuje jaka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Nie mierz wszystkich swoją miarą. Nie każdy ma ambicje żerować na innym. Mój były mąż to porządny człowiek dzieci widzi kilka razy w tygodniu bo odbiera je z przedszkola pomijam weekendy gdy są z nim i część wakacji. Ale wg takiej patologi jak ty lepiej żyć w związku i ciągle się kłócić i poniżać niech dzieci to widza niż rozstać się w zgodzie i szacunku do siebie. Weel done . Gratuluje głupoty. A może ty po prostu lubisz żyć w patologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nowa partnerka" również samotna z przychówkiem! czyżby zamienił stryjek siekierkę na kijek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam zadnej samotnej matki która niepracuje. Wszytkie co znam pracuja na caly etat. Za to znam.kilku facetów ktorzy placa np 2000 zl alimantow na dziecko a takie ktore dostaja mniej szlak trafia hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość z was tutaj nawet sie nie interesuje z czyjej winy byl rozwod. Dla was to ZAWSZE wina faceta, kobieta to świętość. Facet to swinia, niech teraz buli, niech zasuwa do drugiej pracy. A jesli to zona np go zdradzila? Nieeee wy nie uwierzycie. Nie chce bronić wszystkich facetow, ale znam malzenstwa ktore rozpadly sie wlasnie z winy kobiety. Ale wy i tak byscie znalazly wytlumaczenie. Facet zdradza- swinia. Kobieta zdradza- bo maz ja zaniedbuje. Do was nie dociera, ze nie zawsze facet jest winny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.01 ojej taki porzadny czlowiek a ponizal cie przy dzieciach? Dalas d**y byle komu i tyle w temacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że nic się nie stanie, ale zostawianie dzieciom jednego kompletu ubrań, i to tego który mają na sobie, to chyba przesada i niezbyt dobrze o matce świadczy. Miesiąc temu starszy syn skończył 4 lata, dostal prezent od dziadków ze strony matki, u mnie miał małe przyjęcie z najbliższą rodziną i dostał prezenty, a od samej matki nie dostał nic, bo "tatuś ci na pewno coś kupił".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kafeterianki na innych tematach dały dowód temu jakimi są brudaskami i syfiarami - nie zmieniają majtek po kilka dni, a potem na innym temacie się dziwią, ze śmierdzi im przez spodnie :D Więc dla nich 1 komplet ubrań to normalka najwyraźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- Ty kobieto jakaś chora psychicznie jesteś? Przestań pluć jadem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.05 facet plcisz na dziecko TYLKO 450 zl. Wiec naprawdę korona ci z glowy nie spadnie jak kupisz dziecku bluzke za 10 zl i jakies spodenki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 .09 tez pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:12 a Ty swoim kupujesz za 10 zł? Bo dla mnie to jednak wydatek min 50 zł. Nie mam nic przeciwko, ale do cholery nakupiłem dzieciom tyle ubrań, zeby mieli w czym chodzić, bo to że powyrastaly ze starych mało ją interesowało. Kupiłem więc niech noszą, a nie trzy dni w tym samym. Od teraz to co kupię chłopakom zostaje u mnie, żeby było w co ich przebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tak czytam....tu siedza materialistyczne k*******y a nie kobiety. Szkoda ze w druga strone byscie nie mialy do zaszczekania tyle. Jesli to facet by wychowywal dzieci a wy mialybyscie dawac alimenty te 900zl to bylo by "ola boga a z czego bede zyla?" Albo byscie daly z haslem ze drugie tyle ma dac ojciec. TAK BY BYLO. Takie ***a///ne bogaczki co to im sie marzy 1500 dostawac na jedno dzuecko z dupskiem w domu siedziec i nic nie robic. Jestescie ROSZCZENIOWE krowy zapewne po zawodowkach co sie uczepily chlopa i musi teraz zasuwac bo matrona sie wypiela w odpowiednim momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I kompletnie sie nie dziwie ze jestescie samotnymi matkami. Facet wolal kopnac w d**e taka studnie bez dna niz sie mordowac. Ile by nie przyniosl wiecznie zle. Rusz jedna z druga d**e do roboty zarob tyle ile wymagasz od partnera. I nie wymiguj sie dziecmi. Skoro dzieci stanowia problem aby poprawic stope zyciowa oddaj je ojcu skoro on nie potrafi zarobic tych kokosow. O jakie tu wszystkie madre! Szczekaczki sie nie zamykaja. Znam samotna matke co dostaje 350zl alimentow. I dziecko chodzi fajnie ubrane chodzi z nim do cyrku kina itp. I nie narzeka. Widac da sie za 700zl utrzymac dziecko. Tylko tym co chca sciagac z alimentow dziecka dla siebie tonie pasi. Chlop przy zarobkach 3tys najlepiej zeby oddawal 2tys mirszkal pod mostem ubieral sie w Caritasie. Chore obludne parszywe pazerne subiektywne krowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.06 popieram, mimo ze sama jestem kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie. Pelno jest takich. I one wlasnie tu najbardziej szczękaja i jadą po autorze. Gdyby byly takie dobre to faceci by ich nie zostawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poatakujesz sama sobie? To sie leczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:20 i 09:06 brawo dla tej pani. Jestem kobieta , po rozwodzie i popieram. Zostalam sama z dzieckiem to zakasalam rękawy, a nie tylko ciągnąć od bylego. Chcialam isc do fryzjera, kosmetyczki? To do pracy i zarobic, bo byly przeciez nie bedzie finansował. Były dawal na dziecko 400 zl i nie mowcie, ze utrzymanie np 4 latka to 1500 zl. Te 1500 zl to wasze fanaberie. Jak chcecie zyc lepiej to do roboty i zarob jedna z druga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×