Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jak płacę alimenty to mam prawo żądać od eks by pokazała mi paragony?

Polecane posty

Gość gość
Gościu z 12:26 - uważam, że nie masz racji. Facet spotyka się z kobietą, nie wiemy jak długo i czy to jest cos poważnego. Normalne więc, że nie chce dzieciom mieszać w głowie i co pół roku przedstawiac innej pani. Po drugie spędza z dziećmi tak mało czasu, że chce go w całości im poświęcić. Nie wiem czy macie tak zjechaną psychikę, że każdego faceta musicie posądzać o najgorsze czy piszecie, aby znów wywołać burzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strona 2 watku 2016.07.31 13:31 Tam wlasnie to napisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem matką 11 latki. Alimenty wynoszą 450zł na miesiąc i od wielkiego dzwonu prezent. Czyli co miesiąc powinnam wystawiac fakture za moją opieke nad dzieckiem, fakturę za paliwo bo odwoże ją do szkoły, wnioskować o rozdzielenie licznika prądu/ gazu./wody na osoby zamieszkałe w domu, brać rachunki za ubezpieczenia szkole/ wycieczki/ składki klasowe. Za basen i korepetycje także no i w każdym sklepie też? Bo pan tatuś który woli chlac z kumplami i widuje dzecko raz do roku(częśćiej jest zbyt zajęty kolegami) bo on chce? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie autor napisal ze chce z fziecmi spedzac caly swoj czas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście że autor nie chce spędzac z dziećmi całego swojego czasu, po prostu kombinuje jak zmniejszyć alimenty na własne dzieci. Chce to udowdnić żądając paragonów jako argumentów. Dureń jakich mało :D chciał być cwany hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogl nie zostawiac rodziny - wtedy spedzalby z synami duzo czasu i spelnilby swoje o tym marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież widać że to klasyczny krętacz,Najmłodsze dziecko ma 18 miesięcy a on już po rozwodzie i z nową babą. Gdzie za samym rozwodem czeka się teraz min 8 miesięcy. Zostawił matkę swoich dzieci z niemowlakiem a teraz tworzy i cuduje bo myslał że sąd przyzna mu 200zł na 2 dzieci alimentów. A tu mimo 500 plus nadal ma bulić 900zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marza
Biedna ta byla autora dzieci tez co za sknera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no coż, lepiej że się z gnojem rozstała. Wolałabym być samotną matką jak zyć z k****arzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, nadal nie odpowiedziales mi dlaczego nie porozmawisz na ten temat z ex? Jestescie doroslym i ludzmi,m obojgu wam zalezy na dobru dzieci, wiec czemu tutaj wylewasz zale zamiast z nia szczerze porozmawiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo on nie chce rozmawiać - on chce mniej płacić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm podsumujmy zostawil biedna zakochana w nim kobiete nie chce spedzac z dziecmi czasu nie chce o nie walczyc chce obnizyc alimenty wiecie co swiruski ? ja mysle ze on planuje zabojstwo swoich dzieci a moze nawet bylej (dlatego nie chce wam tutaj za wiele opowiedziec , kamufluje sie skur....) pozniej wezmie caly swoj majatek , kase i poleci z nowa blerwa na BORA BORA skad wiem ? no przeciez sam tak napisal :) :) :) pozdrawiam z Tworek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja widziałam w życiu trochę patologii społecznych i wierzę w istnienie interesownej matki, wierzę w to, że używa alimentów jako rodzaju zemsty na byłym, wierzę, że może zaniedbuje dzieci (czy to z powodu depresji, czy lenistwa czy skąpstwa), wierzę, że kobieta wydaje alimenty na kosmetyczkę dla siebie zamiast na buty dla dzieci - to się może zdarzyć, wierzę, że sąd i tak przyznaje opiekę matce... A nie wierzę w dobre intencje i troskę ojca, który obserwując taką sytuację pyta o KONTROLĘ PARAGONÓW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, wariatki się z tym zgadzają. No, dawajcie, wyzywajcie autora, ulzyjcie sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt czasem lepiej sie rozstać dla dobra dzieci niż miały by patrzeć na kłótnie rodziców. nie ważne czemu małżeństwo autora się rozpadło, tak jest i już tego nikt nie zmieni. ale autor zarzuca matce ze zaniedbuje dzieci. twierdzi ze dzieci chodzą 3dni w jednych ciuchach bo do niego ona im ciuchów nie daje...:O no sorry ale facet też nadinterpretuje i dopisuje sobie pewne rzeczy. twierdzi ze dzieci się bardzo brudza-to może matka ma w tygodniu sterty prania i ma dość i uważa ze autor powinien mieć u siebie rzeczy dla chlopcow? i ona mu nie da zapasu ciuchów żeby on spakowal jej znów wór prania? A może u niego dzieci brudza się bardziej niż u niej i jej szkoda ciuchów bo już od niego wracały w zniszczonych? A co do kosztów utrzymania-300-400zl co miesiąc pochłania przedszkole. czyli już zostaje tylko 500-600zl na 2 dzieci-to nawet na jedzenie nie wystarczy. sam piszesz że żona pracuje-czyli też musi jakoś wyglądać, a fryzjer to nie jest jakiś majątek czy luksus. my na naszego syna wydajemy lekką ręką 2000zl. ktoś pisał ze zajęcia dodatkowe, prywatny lekarz czy ortodonta to zbędny wydatek... A czemu??? moje dziecko chodzi na konie i basen, stroje i akcesoria kosztują kupę kasy. I co jakbym się z mezem rozwodzila to nagle potrzeby dziecka mają się zmniejszyć do minimum bytowego? A czy dziecko z rozbitej rodziny to jakieś gorsze jest? czasem nie da się czekać kilku miesięcy aby pójść na NFZ i dla dobra dziecka idzie się prywatnie. autorze dobra rada POROZMAWIAJ z była żoną-normalnie zapytaj czemu chłopcy mają za małe buty, czy jej nie starcza kasy? czy może zamiast płacić jej taka kwotę alimentów będziesz np część rzeczy kupował, a potem przedstawisz rachunki i odejmiecie to od zasadzonej kwoty? A może ona po prostu nie ma czasu jechać i kupić i Ty będziesz chłopców zabierał na zakupy? albo pojedziecie razem? nie wiem czy to autor pisał o tej koszulce za 50zl-jeśli tak to sam widzisz-1 koszulka, to teraz policz 2-3 takie koszulki w miesiącu dla każdego z chłopców i już nam się robi 200-300zl na koszulki, para butów to lekka ręka 100zl... kurtka też 80-180zl. zimowe buty to ok 200zl, czapka, szalik, rękawiczki z 50zl czyli w miesiącu kiedy trzeba kupić odzież na zimę matka wyda lekką ręką całe alimenty a co dzieci wtedy będą jadly? cóż może niech żyją miłością? niestety dziecko to skarbonka bez dna, dlatego zdecydowałam się na jedno, bo choć zarabiamy więcej niż średnia krajowa to i tak zapewnienie dziecku pewnych standardów wymaga worka pieniędzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja widziałam w życiu trochę patologii społecznych i wierzę w istnienie interesownej matki, wierzę w to, że używa alimentów jako rodzaju zemsty na byłym, wierzę, że może zaniedbuje dzieci (czy to z powodu depresji, czy lenistwa czy skąpstwa), wierzę, że kobieta wydaje alimenty na kosmetyczkę dla siebie zamiast na buty dla dzieci - to się może zdarzyć, wierzę, że sąd i tak przyznaje opiekę matce... A nie wierzę w dobre intencje i troskę ojca, który obserwując taką sytuację pyta o KONTROLĘ PARAGONÓW! xxx a ja nie wierzę że mając 900 zł alimentów na dwoje dzieci matka z tych pieniędzy wygospodaruje na utrzymanie dzieci, rachunki, chemię, jedzenie dla nich, ubrania, buty, kurtki, lekarstwa, zabawki, przedszkole dla starszego, pampersy dla młodszego i jeszcze jej zostanie a tego kasa na fryzjera, kosmetyczkę, ciuchy no i żarcie dla niej może spróbujcie kiedyś przejść się do sklepu i zobaczyć jakie są ceny jedzenia, co? może zapytajcie swoich matek ile płacą rachunków za mieszkanie i media - bo jak czytam te wasze wypowiedzi to widzę że o dorosłym życiu i wydatkach nie macie zielonego pojęcia!!! od razu widać że rodzice was utrzymują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chlopie! My mamy 2 dzieci 2 lata a druga 6 miesiecy i 2000zl miesiecznie to malo. W kolko pampersy jak nie wysypki goraczki i ciagle do lekarza no a od lekarza oczywiscie do apteki. Mleczka kaszki zabawki ubranka o okazjach okolicznosciowych nie wspominam chrzest itd. Do tego utrzymanie mieszkania wyzywienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wieczorem jadę po chłopaków i zabieram ich na weekend, a wiec przy okazji spróbujemy normalnie porozmawiać i ustalić jakiś kompromis. Nie będzie to pierwsza rozmowa, zazwyczaj mnie zbywała, że nie ma czasu, jest zmęczona, że dzieci trzeba położyć spać (zabieram ich około 19 w piątki, młodszy od razu idzie spac po powrocie). A jak już udaje nam się porozmawiać, to zamiast pogadać o dzieciakach, robi ni wyrzuty z przeszłości. Twierdzi, że jak ona cały czas się dziećmi zajmuje, to nic mi się nie stanie, jak kupię im nowe ubrania czy prezenty na urodziny. Pewnie, że nic, bo i tak bym kupił, ale synowi jest po prostu przykro. Tata mu zrobił przyjęcie, kupił prezenty, zaprosił gości, a mama co? On nie rozumie, że my miedzy sobą wyliczamy pieniądze i się kłócimy kto więcej płaci. Dodam że jak byliśmy razem, to potrzeby dzieci były u niej na pierwszym planie. Nie do pomyślenia było dla niej, że Stasiek nie bedzie miał imprezy urodzinowej, nowych, czystych ubrań czy zabawek. A po rozwodzie jakby robiła mi na złość. Kosztem moich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sądzę ze potrzeby dzieci nadal są na 1 miejscu, a Ty dzieci widzisz 4 dni w miesiącu więc sorry nie wiesz w jakich ciuchach chodzą codziennie. może specjalnie daje do Ciebie dzieci gorzej ubrane żeby w ten sposób pokazać Ci jaką krzywdę im zrobiłeś? A co do imprezy urodzinowej-a co to za przyjęcie jak jest albo rodzina mamy albo taty? chyba już bym wolała zrobić tort i nikogo nie zapraszać albo zabrać dziecko na salę zabaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syn1222
Klasyczna manipulacja, matka za 900 zl nie jest w stanie utrzymac dwojke malych dzieci zakkadajac ze 2000 zl zarabia Znam rodziny wielodzietne ktore nie prosza sie o rzadne dodatkowe zapomogi i 2 doroslych + 3 dzieci zyje normalnie za pensje 2000 zl. Moja mam wychowala samotnie 3 nas zarabiajac niewiele na normalnym stanowisku pracy jako fizol i jakos starczalo a tu kur..... na jedno dziecko 900 nie starcza !!!!! Sady tak przyznaja alimenty ze tym ktorym sie nie nalezy przyznaja duze pieniadze a tym bardzonpotrzebujacym nie daja nic. Ojciec wyjechal za granice i prawdopodobnie zaginąl to stwierdzili ze nalezy go znalezc bo od panstwa nic sie nie nalezy !!!! Co ciekawe po latach upomnieli sie ze nalezy zwrocic 2 pensje alimentow gdyz mam nie poczynila wlasciwych krokow aby ojca znalezc. Mama zmarla a komornik rzada od dzieci zwrotu wczesniej przyznanych im alimentow !!!!! Wiec paniusie zanim zaczniecie beczec o alimenty zastanowcie sie jak emeryt schorowany musi wyzyc za najnizsza emeryture 900 zl Pie...... e jakis wymyslonych wysokich kosztach utrzymacnia dzieci Pie......e a jakis wysokich standartach jakie dzieci mialy gdy zyly z ojcem. Do roboty sie ruszcie a dzieci skromnie tez potrafia zyc !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak to ona jest ta zła, nawet rozmawiać nie chce :( wiesz co autorze? po tym jak pięknie się wybierasz i cały czas zastawiasz dobrem dzieci widać ze kawał drania z Ciebie. I nie, nie jestem samotna matka tylko od 12 lat szczęśliwa mężatka, wciąż zakochana w mężu. I jak porownuje podejście mojego męża do dziecka i Twoje to żal mi tych dzieci :( jesteś po prostu podły. wpadłeś z workiem na sperme-bo tym była dla Ciebie ich matka, chciałeś pokazać jaki to jesteś idealny i wziąłeś z nią ślub na pokaz. potem domalowales jeszcze jedno dziecko żeby chwilę później się ulotnic i szukać ukojenia w ramionach innej pocieszycielki... tej też dorobisz kolejne dziecko? rozumiem ze są ludzie którzy idą do łóżka bez miłości, ale mamy XXI wiek i istnieje coś takiego jak antykoncepcja! i nie pisz ze jest zawodna bo we wpadkach zawodzą ludzie którzy się nie zabezpieczają a nie środki anty. mój brat też wpadł z panną. ot taki związek ze od czasu do czasu szli na imprezę a potem lądowali w łóżku. nie bawili się w sztuczne śluby ani nic takiego. dziecko mieszka z matką, weekendy w ojcem, pół ferii i miesiąc wakacji oraz co drugie święta. brat płaci 800zl alimentów-SAM Z SIEBIE, na zakupy odzieżowe jeżdżą RAZEM i dzieła się wydatkami. dziecko nigdy nie widziało przepychanki między rodzicami. wasze dzieci za jakiś czas zaczną wykorzystywać sytuację wzajemnej wrogości i dopiero wtedy będziecie mieć problemy, niech tylko trochę podrosna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuje na kazde dziecko po 6000 a ojciec niech spi pod mostem i zapierd..... na 10 etatach. Ciekawe po co nogi rozchylalyscie jak wam teraz dzieci przeszkadzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syn1222 -czemu maja służyć te kłamstwa? Dług alimentacyjny nie jest dziedziczny. Moje koleżanki były w identycznej sytuacji, kiedy ojciec zniknął i jakoś alimenty udało im się załatwić. Więc albo twojej matce sie tego załatwiać nie chciało, albo ci się cos pomieszało. A najbardziej mnie rozbawiłeś stwierdzeniem, że rodzina pięcioosobowa żyje normalnie za 2 tysiące. Puknij się w łeb, bo żyjesz chyba w równoległym świecie i innych masz za idiotów, którzy życia nie znają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syn1222
12:51 Jak ja lubie to słowo "załatwić" Moja sąsiadka załatwiła sobie 6000 zl na dzieciaka x 3 i brakuje jej od pierwszego do pierwszego.Skonczylo sie juz z mojej strony zap.... na kazde załowanie a ona wiecznie zmeczona i nie ma czasu zajac sie wychowaniem dzieci. Spadek zanim zosranie przepisany trzeba czekac 10 lat zanim spadkobierca zostanie uznany za zmarłego (ponizej 70) lat. Panstwa nie interesuje czy komornik zabierze mamie bo kazali jej po latach oddac. Czy z połowy ojca. Majątku. Masz oddac i g****o ich obchodzi !!!!!!! Nie ooddasz mieszkanie pojdzie pod młotek i tyle Wiec nie pierdziel jak nie bylas w takiej sytuacj. Ja chodzilem do klasy gdzie dawali zapomogi i dostawali rodzice ktorzy pracowali razem i nawet dostal kolega ktorego ojciec pracowal w austrii-bidok. A samotnej mojej mamie nie przyznali bo ociec wyjechal za granice i tyle .To ze nie dawal znaku zycia ich nie interesowalo. Koledzy mowili zalatwili moi rodzice zapomogi HA HA HA I NIE OBRAZAJ KUR.... MOJEJ MAMY CAŁE ŻYCIE CIEZKO PRACOWAŁA NA NAS O NIC SIE O NIKOGO NIE PROSIŁA Rodzina jej nie pomogła SIOSTRA BRATA FALSZYWIE ZEZNAWALA W SADZIE ALIMENTACYJNYM. I W DNIU SMIERCI JESZCZE POWIEDZIALA ZE WYBACZA OJCU JAK TEN JA BEZCZELNIE OSZUKAL WYKOZYSTAL I PORZUCIŁ TAK WSZYSCY W TYM KRAJU MAJA DOCHODU PO 10 000 ZL TY SIE PUKNIJ W ŁEB WYBIERZ SIE POZA MIASTO WARSZAWĘ to zobaczysz ile ludzie zarabiaja i czy jest miejsce pracy przy 50 % bezrobociu Niektorzy na piatke maja minimalna pensje 1400 zl a nawet mniej. Paniusia z warszawy mysli ze zarabia sie po 5000 zl W krakowie nawet zarobki sa ponizej 2000 zl Europe mam w Polsce kto lepiej ciagnie druta ma lepsze sranowisko po znajomosci, kto jest bardziej bezczelny ciagnie zapomogi i inne Dodatki. Sproboj jeszcze raz obrazic moja matke to ci buta wsadze nie w du....tylko w pochwine !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakoś mieszkam i uwaga pracuje! w biurze na wsi i moja pensja to 2700netto. I do Warszawy nam daleko...za 2000 5 osobowa rodzina to żyje na papierze-bo tyle dochodu wykazują a zarabiają nie raz i trzy razy tyle-ale podkladke do opieki maja-bo na papierze zarobek mały. także nie pierdziel synku od 7 boleści bzdur. to ze twoja matka utrzymywała twoją wegetacji z jakichś resztek nie znaczy ze każde dziecko ma tak żyć. po Twoich wypocinach widać ze matka poskapila na wychowaniu i tylko wegetowales i naprawdę w społeczeństwie nie potrzeba więcej takich hmmm odpadków.... autorze płacisz niskie alimenty i z tych pieniędzy matka może dzieci wyzywic, zrobić opłaty i kasa się kończy i uwierz nie funduje sobie za to spa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:39 Odpadkiem jestes Ty , nowoczesna mama ktorej 5000 zl ku..... na waciki nie wystarcz, stare nowoczesne pruchno kapitalistyczne Zarabiasz 2700 na wsi jako cichodajka prezesa kolka rolniczego. Oczywiscie wszyscy w tym kraju maja dochodu po 5000 a emeryt za 900 zl buja sie po swiecie . Takie wyuzdane panisie udaja ze mamy europe z srednia po 2000euro na miesiac Puknij sie w łeb cichodajko wiejska Kur..... niech cie bieda i nieszczescie spotka w rodzinie to zobaczysz swoje krolewskie zycie za 27000 tego ci zycze uwaga moja ciotka pracyuje w biurze na wypierdkowie jako pomoc ksiegowej i zarabia uwaga 15000 zl. Hah ha ha zarabiasz po znajomosci moja ciotka pracuje na wsi jako Ja nie jestem juz synkiem bo mama zmarła gdyz na operacje na czekala kilka lat i niestety juz niezyje. A takie kurw.... kombinujace jaknty woza sie po senatoriach, koperciki daja w szpitalach i od razu sa przyjmowane. Moja mame nie bylo stac na koperte a operacja kosztowala tyle ze nawet gdybybym wzial kredyt do konca zycia nie bylbym w stanie splacic. Matki w wiekszosci to takie cwaniary bezczelne jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WonderLover.com....? ....Zajrzyj, Sprawdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:39 Odpadkiem jestes Ty , nowoczesna mama ktorej 5000 zl ku..... na waciki nie wystarcz, stare nowoczesne pr***no kapitalistyczne Zarabiasz 2700 na wsi jako cichodajka prezesa kolka rolniczego. Oczywiscie wszyscy w tym kraju maja dochodu po 5000 a emeryt za 900 zl buja sie po swiecie . Takie wyuzdane panisie udaja ze mamy europe z srednia po 2000euro na miesiac Puknij sie w łeb cichodajko wiejska Kur..... niech cie bieda i nieszczescie spotka w rodzinie to zobaczysz swoje krolewskie zycie za 27000 tego ci zycze uwaga moja ciotka pracyuje w biurze na wypierdkowie jako pomoc ksiegowej i zarabia uwaga 15000 zl. Hah ha ha zarabiasz po znajomosci moja ciotka pracuje na wsi jako Ja nie jestem juz synkiem bo mama zmarła gdyz na operacje na czekala kilka lat i niestety juz niezyje. A takie kurw.... kombinujace jaknty woza sie po senatoriach, koperciki daja w szpitalach i od razu sa przyjmowane. Moja mame nie bylo stac na koperte a operacja kosztowala tyle ze nawet gdybybym wzial kredyt do konca zycia nie bylbym w stanie splacic. Matki w wiekszosci to takie cwaniary bezczelne jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:39 Odpadkiem jestes Ty , nowoczesna mama ktorej 5000 zl ku..... na waciki nie wystarcz, stare nowoczesne pr***no kapitalistyczne Zarabiasz 2700 na wsi jako cichodajka prezesa kolka rolniczego. Oczywiscie wszyscy w tym kraju maja dochodu po 5000 a emeryt za 900 zl buja sie po swiecie . Takie wyuzdane panisie udaja ze mamy europe z srednia po 2000euro na miesiac Puknij sie w łeb cichodajko wiejska Kur..... niech cie bieda i nieszczescie spotka w rodzinie to zobaczysz swoje krolewskie zycie za 27000 tego ci zycze uwaga moja ciotka pracyuje w biurze na wypierdkowie jako pomoc ksiegowej i zarabia uwaga 15000 zl. Hah ha ha zarabiasz po znajomosci moja ciotka pracuje na wsi jako Ja nie jestem juz synkiem bo mama zmarła gdyz na operacje na czekala kilka lat i niestety juz niezyje. A takie kurw.... kombinujace jaknty woza sie po senatoriach, koperciki daja w szpitalach i od razu sa przyjmowane. Moja mame nie bylo stac na koperte a operacja kosztowala tyle ze nawet gdybybym wzial kredyt do konca zycia nie bylbym w stanie splacic. Matki w wiekszosci to takie cwaniary bezczelne jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syn1222
13:39 Odpadkiem jestes Ty , nowoczesna mama ktorej 5000 zl ku..... na waciki nie wystarcz, stare nowoczesne pr***no kapitalistyczne Zarabiasz 2700 na wsi jako cichodajka prezesa kolka rolniczego. Oczywiscie wszyscy w tym kraju maja dochodu po 5000 a emeryt za 900 zl buja sie po swiecie . Takie wyuzdane panisie udaja ze mamy europe z srednia po 2000euro na miesiac Puknij sie w łeb cichodajko wiejska Kur..... niech cie bieda i nieszczescie spotka w rodzinie to zobaczysz swoje krolewskie zycie za 27000 tego ci zycze uwaga moja ciotka pracyuje w biurze na wypierdkowie jako pomoc ksiegowej i zarabia uwaga 15000 zl. Hah ha ha zarabiasz po znajomosci moja ciotka pracuje na wsi jako Ja nie jestem juz synkiem bo mama zmarła gdyz na operacje na czekala kilka lat i niestety juz niezyje. A takie kurw.... kombinujace jaknty woza sie po senatoriach, koperciki daja w szpitalach i od razu sa przyjmowane. Moja mame nie bylo stac na koperte a operacja kosztowala tyle ze nawet gdybybym wzial kredyt do konca zycia nie bylbym w stanie splacic. Matki w wiekszosci to takie cwaniary bezczelne jak ty. Wszystkim wszystko sie nalezy a kraj w rozsypce za niedlugo bedziemy miec 2 grecje to dostana wszyscy po 800 zl i beda z tego musieli wyżyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×