Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Ladne etui na iPhona?

Polecane posty

Gość pampaja
Całkiem spoko, ale widziałam lepsze w teletorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymoteusz1
Mi też się średnio podoba. Moim zdaniem zdecydowanie lepiej poszukać odpowiedniego etui w http://kraktrade.pl/212-pokrowce-etui-futeraly Przynajmniej będziecie mieć gwarancję, że to etui faktycznie ochroni Wasz telefon przed upadkami i zarysowaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest trochę w internecie sklepów z rzeczami do Apple. Ja mam sprawdzony portal na tio.pl. Mają przede wszystkim solidne nowe produkty, nie jest to tania chińszczyzna. Kupowałem tutaj etui, słuchawki i uchwyt na rower. Wszystko dotarło terminowo, bez uszkodzeń, na pewno jeszcze będę u nich kupował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja etui do 6s kupiłem na stronie tio.pl mają tam wiele różnych akcesoriów do iphonów i ipadów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam iphona 8 i etui z firmy Puro. Wszędzie można kupić. W sklepach internetowych tego pełno, są też w sklepach z AGD i komórkami, u każdego operatora i w Komputroniku. Zawsze kupuję przeźroczyste etui i szkło chroniące ekran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja do iPhone kupiłem tydzień temu obudowę ROCK, taką przeźroczystą, żeby zachować wygląd telefonu. Jest bardzo cienka, przyczepna i przyjemna w użytkowaniu, dobrze leży w dłoni, tak to wygląda https://www.alget.pl/iphone/223-etui-obudowa-rock-classy-iphone-xr-61.html 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×