Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magnoliaaaaa

Jacuzzi, wanna spa warto?

Polecane posty

Gość magnoliaaaaa

Hej, jesteśmy w trakcie wykańczania naszego tarasu i zastanawiamy się nad montażem jacuzzi. Trochę się już rozglądaliśmy wśród producentów, ale wciąż mamy wątpliwości, bo w sumie jak długo można kąpać sie w jacuzzi? Jesień, zima nie przeszkadza? Bo latem też jest za gorąco. W głowie już mam wizje wieczorów w bąbelkach, z kieliszkiem wina i delikatnym świetle, ale czy warto inwestwać? Pomóżcie proszę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bixby
My kupiliśmy wannę z hydromasażem w world of pools i jesteśmy bardzo zadowoleni. Kąpiemy się nawet późną jesienią i wczesną wiosną (po wyjściu od razu grube szlafroki!). Ogólnie jacuzzi to dobry pomysł, szczególnie po męczącym dniu. Mąż nawet twierdzi, że przestał go boleć kręgosłup, ale jak dl amnie to z powodu uczucia zrelaksowania :p Jeśli chcecie jacuzzi i stać Was, to bierzcie. Raz sie żyje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wanna SPA to cudo :) Zdecydowaliśmy się z męzem na taką w tym roku, jesteśmy zachwyceni. Rewelacyjnie się w niej relaksujemy... projekt i produkcję a także montaz zapewnila nam firma http://astralpool.pl/portfolio/wanny-spa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calante
My kupiliśmy właśnie wannę z PoolsFactory. Ma być u nas lada dzień, już nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio widziałam fajna wannę z hydromasażem Rubena w salonie Ceramik w Szczecinie. Puki co mogę niestety pomarzyć o takim rozwiązaniu nie mam na nie miejsca ale w przyszłości kto wie. Powiedźcie jak często w miesiącu korzystacie z takiej wanny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marzy mi się takie jacuzzi w domu,m to by było cos :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×